Top 10 Apple Magic Keyboard Mit Ziffernblock – Apple MacBook + Accessories

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

IPad nebo iPhone; němčina, stříbrná, Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí: Bluetooth, dobíjecí. Kompatibilní s Mac

#ad
Apple #ad - Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití.

Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s konektorem lightning na USB kabel, který je připojen k Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku. Systémové požadavky – vyžaduje mac s bluetooth s macos 1012. 4 nebo novějším, iPad s iPadOS 13. 4 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 103 nebo novějším. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace.

Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti. Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac, iPadem nebo iPhonem.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.68
Šířka5.08
Číslo díluMQ052D/A
ModelkaMQ052D/A
Záruka1 rok

2. Apple

#ad

Apple Magic Keyboard s dotykovým ID a numerickou klávesnicí: Bluetooth, bílá tlačítka, dobíjecí. Kompatibilní s čipem Mac; němčina

#ad
Apple #ad - Rychlé uvolnění pomocí dotykového id – s touch id můžete rychle, jednoduše a bezpečně odemknout Mac a přihlásit se k aplikacím a webům. Systémové požadavky – vyžaduje mac s čipem Apple a macOS 11. 4 nebo novější. Kompatibilní se všemi počítači mac s apple čipem – automaticky se spojí s vaším Mac čipem Apple a je přímo připraven k použití.

Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Nahoře je seznam kompatibilních zařízení. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho.

Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s dotykovým id a numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac. Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.75
Délka17.58
Hmotnost0.81
Šířka5.04
Číslo díluMK2C3D/A
ModelkaMK2C3D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

3. Apple

#ad

černá tlačítka, dobíjecí. Kompatibilní s čipem Mac; německy, Apple Magic Keyboard s dotykovým ID a numerickou klávesnicí: Bluetooth

#ad
Apple #ad - Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Rychlé uvolnění pomocí dotykového id – s touch id můžete rychle, jednoduše a bezpečně odemknout Mac a přihlásit se k aplikacím a webům. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií.

Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s dotykovým id a numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac. Systémové požadavky – vyžaduje mac s čipem Apple a macOS 11. 4 nebo novější. Kompatibilní se všemi počítači mac s apple čipem – automaticky se spojí s vaším Mac čipem Apple a je přímo připraven k použití. Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti.

Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s tkaným kabelem usb-C na Lightning, který je spojen s Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku. Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.75
Délka17.58
Hmotnost0.81
Šířka5.04
Číslo díluMMMR3D/A
ModelkaMMMR3D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

4. Apple

#ad

Stříbrná, dobíjecí. Kompatibilní s Mac, iPad nebo iPhone; anglicky mezinárodní, Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí: Bluetooth

#ad
Apple #ad - Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac, iPadem nebo iPhonem. Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití.

Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití. Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti.

Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s konektorem lightning na USB kabel, který je připojen k Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Systémové požadavky – vyžaduje mac s bluetooth s macos 1012. 4 nebo novějším, iPad s iPadOS 13.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.68
Šířka5.08
Číslo díluMQ052Z/A
ModelkaMQ052Z/A
ZárukaZáruka 12 měsíců

5. Apple

#ad

Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí: Bluetooth, stříbrná, iPad nebo iPhone; angličtina USA, dobíjecí. Kompatibilní s Mac

#ad
Apple #ad - A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac, iPadem nebo iPhonem.

Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. Systémové požadavky – vyžaduje mac s bluetooth s macos 1012. 4 nebo novějším, iPad s iPadOS 13.

4 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 103 nebo novějším. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s konektorem lightning na USB kabel, který je připojen k Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.68
Šířka5.08
Číslo díluMQ052LB/A
ModelkaMQ052LB/A
Záruka1

6. Apple

#ad

GB, stříbrná, iPad nebo iPhone; angličtina, dobíjecí. Kompatibilní s Mac, Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí: Bluetooth

#ad
Apple #ad - Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Systémové požadavky – vyžaduje mac s bluetooth s macos 1012.

4 nebo novějším, iPad s iPadOS 13. 4 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 103 nebo novějším. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití. Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií.

Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac, iPadem nebo iPhonem. Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s konektorem lightning na USB kabel, který je připojen k Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.86
Šířka5.08
Číslo díluMQ052B/A
ModelkaMQ052B/A
ZárukaZáruka 12 měsíců

7. Apple

#ad

Apple Magic Keyboard s číselným blokem – francouzský – stříbrná

#ad
Apple #ad - A s integrovanou dobíjecí baterií má neuvěřitelně velký výkon a vydrží jeden měsíc nebo déle, než jej musíte nabít. Ciferník je také skvělý pro tabulky a finanční aplikace. Nůžkový mechanismus pod každým tlačítkem zlepšuje stabilitu a optimalizovaný hub tlačítek a plochý profil zajišťují pohodlný a přesný pocit při psaní. Klávesy magic s číselným blokem má rozšířené rozložení s navigačními tlačítky pro rychlé navinutí do dokumentů a normálně velkých tlačítek pro hry.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.68
Šířka5.08
Číslo díluMQ052F/A
ModelkaMQ052F/A
Záruka1

8. Apple

#ad

černá tlačítka, Apple Magic Keyboard s dotykovým ID a numerickou klávesnicí: Bluetooth, dobíjecí. Kompatibilní s MacComputer Chip; anglicky mezinárodní

#ad
Apple #ad - Nahoře je seznam kompatibilních zařízení. Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s tkaným kabelem usb-C na Lightning, který je spojen s Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku.

Systémové požadavky – vyžaduje mac s čipem Apple a macOS 11. 4 nebo novější. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Kompatibilní se všemi počítači mac s apple čipem – automaticky se spojí s vaším Mac čipem Apple a je přímo připraven k použití. Rychlé uvolnění pomocí dotykového id – s touch id můžete rychle, jednoduše a bezpečně odemknout Mac a přihlásit se k aplikacím a webům.

Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti. Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s dotykovým id a numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost1.39
Šířka27.17
Číslo díluMMMR3Z/A
ModelkaMMMR3Z/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

9. Apple

#ad

Apple Magic Keyboard s dotykovým ID a numerickou klávesnicí: Bluetooth, bílá tlačítka, dobíjecí. Kompatibilní s Mac počítačovým čipem; angličtina mezinárodní

#ad
Apple #ad - Kompatibilní se všemi počítači mac s apple čipem – automaticky se spojí s vaším Mac čipem Apple a je přímo připraven k použití. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti.

Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s tkaným kabelem usb-C na Lightning, který je spojen s Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku. Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s dotykovým id a numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac.

Rychlé uvolnění pomocí dotykového id – s touch id můžete rychle, jednoduše a bezpečně odemknout Mac a přihlásit se k aplikacím a webům. Systémové požadavky – vyžaduje mac s čipem Apple a macOS 11. 4 nebo novější. Nahoře je seznam kompatibilních zařízení. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.81
Šířka19.69
Číslo díluMK2C3Z/A
ModelkaMK2C3Z/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

10. Apple

#ad

Dobíjecí. Kompatibilní s Mac, Apple Magic Keyboard: Bluetooth, stříbrná, iPad nebo iPhone; němčina

#ad
Apple #ad - Systémové požadavky – vyžaduje mac s macos 11. 3 nebo novějším, ipad s ipadOS 14. 5 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 14. 5 nebo novějším. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho.

Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard se bezdrátově spojuje přes Bluetooth s vaším Mac, iPadem nebo iPhonem. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s tkaným kabelem usb-C na Lightning, který je spojen s Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku.

Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití. Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.76
Délka11.69
Hmotnost0.53
Šířka5.04
Číslo díluMK2A3D/A
ModelkaMK2A3D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)