Top 10 Budget Planner Deutsch mit Challenge – Kroužkové pořadače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LMTNNB

#ad

Geld Organizer Budget Planer mit 8 Reißverschluss Cash Umschläge, Budget Binder, 12 Ausgaben Budget Blätter für 2 Brief Label Aufkleber lila, A6 Marmor PU Leder Binder

#ad
LMTNNB #ad - Der budget-ordner mit reißverschlussumschlägen ist für jedes Alter und jede Art von Organisation geeignet! A6 binder hat attraktive Marmorabdeckung und Knopfschnalle. Dieses all-in-one-geld-organizer für bargeld-set enthält einen budget-ordner, 12pcs Ausgaben Budget Blätter, 8pcs bargeldumschläge für Budgetierung, 2pcs Kategorie Aufkleber.

Die geldumschläge für bargeld sind wasserdicht und reißfest und können Ihre Gegenstände vor Wasser und Staub schützen. Luxus budget binder marmor pu leder geld sparen binder ist rutschfest, wasserfest. Die goldfarbene metallblende schützt Ecken vor Abnutzung und verleiht dem Geldorganisator für Bargeld ein luxuriöses und elegantes Gefühl. Mit modischem stilvollem design kann es ein fantastisches Geschenk für Geburtstage, Muttertag, Valentinstag, Thanksgiving Jahrestage, Weihnachten und andere besondere Anlässe sein.

Einfach mit Knopfschnalle zu schließen. Der budget-ordner hat fünf kartenfächer, zwei seitentaschen für tickets und zwei stiftschlaufen. Leichtes schlankes design einfach zu halten, ermöglichen es Ihnen, unser budget-ordner in der Hand und in die Tasche zu legen, Büros, für Schulen, Reisen und das tägliche Leben organisiert zu werden. Diese geldbörsen für die budgetierung sind mit einem Kunststoff-Reißverschluss gestaltet, der Ihren Inhalt fest sichert.
ZnačkaLMTNNB #ad
VýrobceLMTNNB #ad
Výška0.01
Délka7.4
Šířka5.27
Číslo díluLM23
ModelkaLM23
Záruka1 Jahr Garantie

2. KAREEME

#ad

Plánovač rozpočtu německý kroužkový pořadač A6 Budget Binder kniha pro domácnost s přihrádkami na peníze s kroužkovou vazbou vazacími kapsami, A6 Sparchallenge plánovač rozpočtu s obálkami na peníze

#ad
KAREEME #ad - Praktická funkce: a6 rozpočtové pásky pro rozpočtování jsou voděodolné a odolné proti roztržení a mohou chránit vaše předměty před vodou a prachem. Tyto obálky na peníze jsou ideální pro ukládání účtů, hotovosti, kupónů, karet a jiných drobných předmětů.

Proto je poznámkový blok s rozpočtem perfektním dárkem pro všechny, kteří se snaží dobře utrácet a držet se daleko od dluhů. Příslušenství pro plánování rozpočtů: kareeme a6 binder poznámkový blok obsahuje 12 kusů obálek na hotovost pro rozpočtování, 12 kusů rozpočtových listů, 1 pravítko a 1 samolepicí štítek. Organizér na peníze splňuje požadavky každého rozpočtového deníku a pomáhá vám dosáhnout rozpočtových cílů. Udržování organizovaného rozpočtu: s nálepkami a rozpočtovými listy přesně víte, kam vlastně všechny vaše peníze jdou.

Perfektní dárek: organizér na peníze je vynikajícím nástrojem, který lidem pomůže udržet přehled o své finanční situaci. Dobrá kvalita: plánovač rozpočtu je vyroben z kvalitní měkké koženky, která je protiskluzová a vodoodpudivá. Krásné kovové rohy chrání rohy před opotřebením a propůjčují pořadači a6 stylový a elegantní vzhled.
ZnačkaKAREEME #ad
VýrobceKAREEME #ad
Číslo dílu11
Záruka1 rok

3. Maylai

#ad

29 Kategorien Brief Aufkleber Etiketten, A6 PU Leder Binder Cover mit 8 A6 Bindertaschen, 6-Ring Budget Binder Pink, Maylai Budget Binder mit Geldumschlägen, 12 Ausgaben Budgetblätter

#ad
Maylai #ad - International products have separate terms, age ratings, and language of product, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. Bitte seien sie geduldig zu erklären, um die Ringe zu öffnen, drücken Sie einfach die beiden Enden, um ihn zu schließen, wenn Kinder es verwenden.

Tragbares design: binder-größe ist 19 x 13, rucksack, büro, 5 x 3, 5 cm, passt leicht in Ihre Handtasche, leicht zu tragen, bequem für zuhause, schule und reisen, Koffer oder Schreibtisch usw. Geldbuch mit geldumschlägen für Budgeting ist ein ideales Geschenk für Familie, Kollegen und Kinder. Die schöne rosa Farbe kann Menschen glücklich machen. Wunderschöner budget-organizer: mit den kategorieaufklebern und kosten-budgetblättern können Sie Ihre Rechnungen leicht handhaben und organisiert werden.

Achten sie beim Öffnen oder Schließen des Ringes darauf, um Ihre Hand nicht versehentlich zu verletzen. Eine solche praktische kombination hilft Ihnen, Freunde, einen detaillierten Überblick über Ihren Geldeinfluss und -abfluss zu behalten. Einfache bedienung: einfach zu bedienen, auch wenn er wiederholt geöffnet und geschlossen wird, dann nach der Installation des Papiers oder der Umschläge und drücken Sie den Ring, ihn vorsichtig zu verwenden, nicht beschädigt wird.
ZnačkaMaylai #ad
VýrobceMaylai #ad
Výška0.01
Délka7.48
Šířka5.31
Číslo dílu0

4. Aocii

#ad

Plánovací nálepka červená, Sparagenda, design se španělským organizátorem peníze, AocII Budget Binder Budget Planer Espa ñ ol-A6 Rozpočtový pořadač, finanční agenda

#ad
Aocii #ad - Navrženo ve španělštině a snadno pochopitelné, je to skvělý dárek pro děti, jak je zábavné zacházet s penězi. Snadné ošetření. Můžete je také darovat přátelům, Díkůvzdání, Halloween a narozeniny. Abyste mohli zjistit, aby si mohly rozvíjet finanční návyky a vyhýbat se dluhům.

Vhodné také jako dárek na Vánoce, jiným členům rodiny atd. Navzdory své malé velikosti může držák na karty snadno uložit poznámky, známky a další pro vaše pohodlí. Lehký a snadno se nosí, kupony, karty, peníze, můžete ji zasunout do kabelky nebo batohu a vzít si ji téměř všude s sebou. Servis bez hektik. Nejlepší dárek. Pokud si myslíte, že je výrobek vadný, nabízíme Vám službu vrácení peněz. Aocii budget binder anglish sada rozpočtových vázačů z pu kůže obsahuje formát a6, 5 kartotékových karet, plánovací nálepky v angličtině a španělštině, 12 listů spořicího plánovače, 8 listů organizátoru peněz, 24 listů samolepek s nálepkou, 2 rozpočtové nálepky.

Nově vytvořený španělský úsporný deník, což díky jazykové lokalizaci, praktický abecední papír a barevné nálepky jsou všechny ve španělštině, barevnému schématu a designu více odpovídá návykům používání na rozdíl od čistě anglicky mluvících designů na trhu. Máte-li jakékoli dotazy týkající se sady složek španělského rozpočtu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem a my vám odpovíme do 24 hodin. Kompletní design ve španělštině.
ZnačkaAocii #ad
VýrobceAocii #ad
Číslo díluES001
ModelkaES001
Záruka1

5. Autwogo

#ad

Složka pro úsporu peněz s kartou/kartou na kalendář/PVC taška/náhradní papír/nálepky na etiketě, volný, zápisník, 6 děr, A6 Binder Budget Planner poznámkový blok – 92 ks kožených pořadačů s kroužkovou vazbou, pořadač

#ad
Autwogo #ad - Vhodné jako dárek máme 3 různé barvy, kancelářské pracovníky nebo studenty, různé barvy jsou vhodné pro dospělé nebo děti, nechte svou rodinu a přátele naučit se plánovat rozpočet a rozvíjet dovednosti finančního řízení.

Robustní a s dlouhou životností vysoce kvalitní materiál z ušlechtilé oceli, životnost stisku knoflíku kroužkového pořadače činí více než 10 000 krát a rozpočtovou kartu lze kdykoli vyměnit. Uspořádejte svůj život sada plánovače rozpočtu spravujte zcela jednoduše svůj rozpočet a různé plány, plně naplňte svou práci, jednoduše klasifikujte různé rozpočty, studium a své každodenní potřeby.

Měkký materiál z polyuretanové kůže rozpočet vázání je měkký a vodotěsný, dobře se na dotek a také zabraňuje tomu, aby se předměty uvnitř namočily. Seznam produktů obdržíte: 1 x koženkový pásek a6, 12 x rozpočtová karta, 9 x nálepky na etikety, 14 x karta na kalendář, 10 x PVC taška, 45 * náplň do papíru, 1 x pravítko.
ZnačkaAutwogo #ad
VýrobceAutwogo #ad
Číslo díluHYJ
ModelkaHJY-1
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. HAUTOCO

#ad

Systém Budget Envelope, úspora peněz – tmavě zelená, 12 kusů pořadačů A6 s PU koženkovými vazači A6 6 kroužkový rozpočtový pořadač s obálkami na hotovost

#ad
HAUTOCO #ad - Kapsy na dokumenty se zipem jsou ideální pro uložení hotovosti, faktur, kuponů. Přihrádky na karty a kapsy uvnitř mohou organizovat vaše cestovní pasy, lístky, karty atd.

Obálky šetřící peníze vám pomohou uchovávat a spravovat své peníze, rozumně plánovat náklady, ujasněte si své finance. Vysoce kvalitní pu kůže nelze snadno poškodit. Vazba poznámkového bloku má stylovou barvu a praktickou magnetickou přezku a 6 kroužků z ušlechtilé oceli, se kterými můžete flexibilně přidávat nebo odstraňovat plánovací listy.

Velikost vázacího bloku a6: 19, kufru, velikost vázacích kapes: 14, 7 x 20, 5 cm, 1 x 13 cm, snadno se vejde do kabelky, batohu, pěkné pro nošení a každodenní záznamy. Držák na tužky drží tužku na svém místě. Se samolepicí etiketou lze obálky na pojivo klasifikovat, perfektní pro kontrolu výdajů a správu vašich peněz.
ZnačkaHAUTOCO #ad
VýrobceHAUTOCO #ad
Výška0.01
Délka7.5
Šířka5.1
Číslo díluHT-A6BBES-DGR
ModelkaHT-A6BBES-DGR

7. Aocii

#ad

Peněženky, rozpočtová peněženka, zip rozvržení vazby, rozpočtové vázací pásky pro rozpočty, tašky, etikety na dopisy růžová, organizér na hotovost, A6 Rozpočtový pořadač se zipem obálky

#ad
Aocii #ad - Vysoce kvalitní materiál: aocii organizér peněz na hotovost pojivo kryt z pu kůže, kapsy na zip jsou chráněny proti stříkající vodě, můžete složit do skladování, který je super měkký a s dlouhou životností, 6 děličů kroužkových knih má 5 druhů barev, takže vaše účty zabraňují stříkání vody na váš účet.

Naše hvězdné body: aocii rozpočtový plánovač se zipem obálky, 5 barev oddělovač pojiva pro rozdělení, s kapsami a etiketami, více rozpočtové stránky pro záznam, měkký kryt pojiva vypadá pokrokový, vám pomůže jasněji o výdajích peněz. ZÁruka spokojenosti zÁkaznÍkŮ: aocii budget binder produkují velmi kvalitní pojivo A6, pokud máte jakékoliv dotazy, vyřešíme vaši otázku co nejrychleji! Snadné nošení: aocii organizér na peníze cash binder velikost rozpočtu je 20 x 14 x 4 cm 7, 8" x 5, kancelářské pero, vložte hotovost, noste tuto peněženku s peněžními obálkami v taškách, 5" x1, účet, autech, denní poznámku, 6'', karty, takže jej můžete vzít kamkoli s sebou, kanceláři atd.

Podrobný balíček: 1 kus a6 koženkové desky pro domácnost, 12 plánovačů domácnosti, 5 barevných dělicích listů s kapsami, 10 složek pro domácnost s obálkami na zip, 5 barevných etiket, 2 nálepky na plánování domácnosti.
ZnačkaAocii #ad
VýrobceAocii #ad
Výška0.01
Délka7.4
Šířka5
Číslo dílu01
Modelka01
Záruka1

8. Oderra

#ad

6 děr rozpočtový pořadač na pohlednice, fakturační desky karty fotografie, Oderra A6 vázací kapsy, soubory, 15 kusů rozpočtových plánovacích obálek

#ad
Oderra #ad - Zip na horní straně zabraňuje pádu vašich předmětů a bezpečně je drží. Rozpočtová páska a6: 17 x 11 cm d/Š. Silná odolnost proti vodě, vaše zboží nepošpiní. Prémiové materiály: rozpočtová páska a6 z odolného pvc. Iroké spektrum použití: tyto plastové taštičky jsou vhodné pro každou příležitost, můžete do nich uložit své kreditní karty, snadno se nosí, faktury, průkazy, peníze, poštovní známky, fotografie a jiné předměty nebo psát památky pro své milované osoby.

Obsahuje 15 průhledných pouzder a6, které poskytují dostatek místa pro celou řadu předmětů. Design pořadače se 6 otvory: náš organizér na peníze oderra je vybaven 6 otvory pro pořadače, které můžete použít ke sbírání plastových sáčků tak, abyste rychle našli, co potřebujete.

Design: 6 otvorů aktovka snadno rozezná předměty v tašce. Můžete v nich uložit své faktury, psací potřeby, faktury, peníze, poštovní známky, účtenky nebo jiné důležité předměty, průkazy, fotografie, kreditní karty, aby vaše věci byly roztříděné a organizované. Tyto rozpočtové plánovače jsou odolné proti roztržení a jsou měkké na omak pro bezpečné uložení vašich dokumentů. Dobrá trvanlivost: tašky na dokumenty a6 jsou vyrobeny z průsvitného materiálu, abyste své věci mohli rychle najít.
ZnačkaOderra #ad
VýrobceOderra #ad
Výška1.18
Délka6.69
Šířka4.13
Číslo díluRingbuch a6
ModelkaBudget Binder A6
Zárukane

9. Skaaisont

#ad

Rozpočtový plánovač A6 Rozpočtový pořadač Peníze Organizér s 12 kapsami z PVC, plánovač finanční plánovač na peníze Binder A6 Cash Stuffing, PU kůže, 12 rozpočtových listů

#ad
Skaaisont #ad - Iroká škála použitítento finanční plánovač a6 vám pomůže spravovat váš rozpočet, kreditní karty, pasy atd. Může splnit vaše každodenní použití doma, faktury, průkazy, ukládat hotovost, ve škole a kanceláři. Trvanlivý materiál a6 rozpočtová vazba je vyrobena z odolného polyuretanového materiálu, s hladkým olejem, štěrbinou na karty, designem přezky, kroužkem, vestavěnou hardwarovou vazbou, poznámku s proužkem a vodotěsnou a prachotěsnou PVC vazací.

Pvc vazba tato vazba a6 má 12 pvc vazacích kapes, prachotěsných a odolných pvc materiálů. Průsvitný design vám umožní snadno rozlišit předměty v tašce a rychle zjistit, které jsou vyrobeny z vodotěsných, co potřebujete. Snadné nošenívelikost tohoto a6 organizéru na peníze je 19 × 13 cm, lehký a přenosný, lze uložit do batohu nebo kabelky.

Je ideální volbou pro volné knihy. Obsah balení tento rozpočtový plánovač a6 obsahuje 1 vazačku a6, 3 barevné tóny, 20 samolepicích etiket a 1 pravítko. Volný balíček listů a6 je bohatý, 12 průhledných pvc vazacích kapes, včetně několika doplňků, 12 listů rozpočtu, 5 dělicí strany, které vám mohou pomoci spravovat váš rozpočet a ušetřit peníze.
ZnačkaSkaaisont #ad
VýrobceSkaaisont #ad
Výška1.18
Délka7.48
Šířka5.12
Číslo díluA6HYJ1018
ModelkaA6HYJ1018
Zárukano

10. Beginner-Budget

#ad

Levný pořadač A6 semiš šedá + návod pro, Beginner-Budget®, Budget Planner startovací sada německy | plánovač bugetů, německý startovací sada s úsporným halgem | úspora s metodou překládání

#ad
Beginner-Budget #ad - Asný dárek – obdarujte své nejmilejší naším organizérem na peníze a udělejte to dobré pro jejich finance. Perfektní přehled – získejte díky našemu rozpočtovému plánovači z veganské umělé kůže jasný přehled o svých zadáních a výdajích a ušetřete si rozpočty.

Jednoduše ušetřete peníze! rozsah dodávky – plánovač na bugety rozpočtová vazba a6 z umělé kůže, 8× pouzdra, 6 × úspora výzvy pro plánovač rozpočtu + 7× rozpočtové listy, 7× kategorie + 1× přehled rozpočtu. Zábava při úspoře – díky speciálně vytvořené výzvě buget challenges zajišťuje plánovač rozpočtu hravě splnění svých úsporných cílů. Slib – pokud se vám náš plánovač peněz nebude líbit, dostanete peníze zpět – až 30 dní po nákupu.
ZnačkaBeginner-Budget #ad
VýrobceBeginnerBudget #ad
Číslo dílu1