Top 10 Diamant Anhänger – Mozaikové dlaždice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CULASIGN

#ad

Diamantová malba, diamantová malba, CULASIGN DIY diamantový přívěsek, mozaika dekorace pro vstup do stěny motýl, ornamenty, umělecké řemeslo, zvířata

#ad
CULASIGN #ad - Po dokončení celé práce se zachycený diamant zesílí pevným stisknutím knihy nebo lepenky. Po dokončení celé práce se zachycený diamant zesílí pevným stisknutím knihy nebo lepenky.

Pokud si myslíte, že vaše domácí dekorace je nudná a chcete ukázat svůj jedinečný styl, je diamantově malovaný přívěsek pro vás dobrou volbou. Vlastnosti: vyrobeno z kvalitního akrylového skla a ekologických pryskyřičných diamantů, vodotěsné a nevybledne, dlouhá životnost. Pak jednoduše stiskněte kosočtverec na příslušné písmeno. Perfektní dekorace: váš pokoj a svět bude krásnější a živější, je to také perfektní dárek pro rodinu a přátele, narozeniny nebo dovolenou.

Pak jednoduše stiskněte kosočtverec na příslušné písmeno. Pokyny: různá čísla odpovídají různým písmenům. Design: přívěšek v různých tvarech zvířat. Zcela jednoduché: různá čísla odpovídají různým písmenům.
ZnačkaCULASIGN #ad
VýrobceCULASIGN #ad

2. LGZIN

#ad

Dekorace, svazek klíčů pro děti, 5D diamantová malba přívěsek na klíče, 12 kusů diamantových vánočních přívěsků, DIY sada na vánoční stromek, oboustranná vánoční diamantová malba, dospělé

#ad
LGZIN #ad - Iroké použitídiamantové malovací přívěsky se výborně hodí jako ozdoba na vánoční stromek, ozdoba auta nebo jako dárkový přívěsek atd. Snadná obsluhajednoduše použijte gel na špičku diamantového kolíku a diamanty nalepte na správné místo podle příslušného čísla diamantových barev.

Vysoce kvalitní materiál diy klíčenka na vánoce z ekologického pryskyřicového materiálu, chuťově neutrální a s dlouhou životností, vydrží dlouhou dobu bez spadnutí a pestrobarevný vzor, netoxická, nemá žádné otřepy a nevybledne. Plný slavnostních a živých vánočních pocitů. Balení obsahuje obdržíte 12 diamantových nálepek na klíče, 1 sada barevných diamantů. Je to také smysluplný dárek pro vaši rodinu a přátele, přívěsek na tašku, přívěsek na klíče, k narozeninám nebo k oslavám.

Vánoční přívěsek se velmi snadno zpracovává, skvělá zábava pro děti i dospělé. Kombinovaná diamantová malba se svazkem klíčů, 1 podnos s drahokamy, 1 diamantové malování tužkou, které se liší designem a barvou, 1 lepidlo na želé, perfektní vánoční kutilství. Roztomilé motivy vzory jsou velmi krásné, jako je santa claus, geniální a lesklé pod světlem a jsou přidány roztomilé vánoční vzory, vánoční stromek atd.
ZnačkaLGZIN #ad
VýrobceLGZIN #ad
Číslo díluYAO-01
ModelkaYAO-01

3. LYLIDIA

#ad

LYLIDIA 5D diamantová malba vánoční přívěsek pro děti 12 ks Santa Claus přívěsek na klíče Oboustranný skřítek diamantová malba DIY sada vánoční dekorace

#ad
LYLIDIA #ad - Diamant má 16 faset, díky čemuž je diamantová malba lesklejší a trojrozměrnější. Váš balíček: 12 sad vánočních přívěšků s diamantovým malováním: 12 x akrylová deska, 1× lepidlo, 1× plastový podnos, 12 × řetízek, 1× bodová tužka, dostatek kulatých diamantů; motiv vánočního skřítka pro děti.

Velikost: celková velikost diamantového malování vánočního přívěšku akrylové desky činí 5 x 8, saně, 3 palců; správná velikost je perfektní pro začátečníky k dokončení. Snadné použití: vložte štrasové kamínky do odkládací přihrádky podle barev. Sada diamantových maleb se vzory ježíška, 3 cm/2 x 3, sněhové vločky, vánoční stromek, plné vánočních prvků pro slavnostní náladu. Iroké využití: sada vánočních diamantových přívěsků se perfektně hodí k ozdobení vánočních stromků, domů, kanceláří a učeben a může být také perfektním vánočním dárkem pro přátele a rodinu.

Musíte pouze sladit barvu diamantu a barvu přívěsku, pak ponořte trochu lepidla pomocí tužky a vyzdvihněte třpytivý kámen a nalepte jej na příslušnou číslici na akrylovou tabuli. Vysoká kvalita: kulaté diamanty jsou vyrobeny z kvalitního akrylu a jsou silné a s dlouhou životností.
ZnačkaLYLIDIA #ad
VýrobceLYLIDIA #ad
Výška3.15
Délka1.97
Šířka0.39
Číslo díluXIQIEUROP0247

4. USMEI

#ad

Nástěnná dekorace,, sada ozdob na dveře, 5D diamantový malířský ornament věnec na dveře DIY diamantová sada na malování zajíc, štras, Velikonoce, USMEI Diamond Painting Velikonoce, křišťálová malba

#ad
USMEI #ad - Tavné lepidlo je velmi silné, vysoce viskózní a nespadá snadno. Ať už narozeniny, vánoce nebo dožínky, velikonoce, může vyjádřit vaše přání vaší rodině a přátelům. Asné štrasové umělecké dílo vám umožní zažít pocit, že jste malířem.

Celý diamantový DIY Painting lze uchovávat dlouho. Vzdělávání a zábava jednoduchá diy 5d diamantová malba se může stát poučnou a zábavnou aktivitou mezi rodiči a dětmi. Diamantový 5d obraz může snížit váš stres, zažít pocit úspěchu, posílit sebedůvěru, kultivovat vytrvalost a tak dále. Velikonoční diamantová malbalesklé a vynikající diamanty pokrývají celý obraz. Hotový výrobek je trojrozměrný, barevný a plný živosti. Více míst jako momentálně nejoblíbenější diy dekorace je diamantová diy malba ideální pro dekoraci vašeho obývacího pokoje, ložnice, restaurace, baru nebo jiných interiérů, kanceláře, které se hodí k různým stylům dekorace.

Exkluzivní dárky jedinečná krása této sady diamantového umění z nich dělá vynikající volbu jako dárek. Vysoká kvalita diy diamond 5d painting používá vysoce transparentní tisk a vzory s vysokým rozlišením, které jsou vodotěsné, snadno se skládají a nikdy nevyblednou.
ZnačkaUSMEI #ad
VýrobceUSMEI #ad
Číslo dílu6yw4vx0bx4yn9tb8D02
Modelka6yw4vx0bx4yn9tb8D02

5. 通用

#ad

Vánoční dekorace, ornament, DIY aplikace diamantových vánočních přívěsků, dekorace na dveře, přívěsek, mozaika, 5D diamantový malířský ornament, zavěšení na stěnu, umění, ruční práce

#ad
通用 #ad - Perfektní velikost: diamantové malování je cca 22 × 15 cm, dostatek diamantů, velmi vhodné pro zavěšení na dveře. Různé styly mají také podzimní a vánoční prvky a lze je použít také jako dekoraci na podzim a Vánoce. Naše diamanty mají silnou viskozitu a nedají se snadno spadnout, které svítí pod světlem, a jsou v současné době nejoblíbenější DIY dekorací.

Balení obsahuje 1 ks ornamentů a 1 ks řetízků, vhodných nástrojů a návodu český jazyk nelze zaručit a dostatek příslušenství, abyste si mohli užívat vlastní život. Ozdoba na závěsné dveře je tedy krásným a jedinečným způsobem, jak pozdravit hosty. Může zlepšit vaše praktické schopnosti, zvýšit sebedůvěru, zlepšit koordinaci rukou a očí, zejména podpořit trpělivost dětí nebo dospělých. Kreativní vánoční dárky: naše závěsné ornamenty lze uchovávat mnoho let. Jedinečný design: vánoční dekorace je zcela jednoduchá, pestrá a plná vitality.

Vysoce kvalitní materiál: naše vánoční dekorace se skládá z ekologického, netoxického akrylu, který je vodotěsný a nevybledne. A také perfektní dárek pro vaše děti, u krbu, na stěně a na okně, přátele nebo rodiče k Vánocům, Halloweenu a narozeninám. Tento malý vánoční přívěsek lze použít na domovní dveře, ve skříni, v obývacím pokoji, který nabízí vynikající dekoraci pro váš domov nebo kancelář. Vhodné pro vás, abyste si odpočinuli nebo obohatili svůj volný čas.
Značka通用 #ad
VýrobceMoonuya #ad
Číslo dílumenpai-1pack
Modelkamenpai-1pack

6. Homgaty

#ad

Oboustranná DIY sada na vánoční dekorace a dárek, Homgaty Diamantové malování vánočních přívěsků, 16 kusů 5D diamantových maleb přívěsek na klíče pro děti

#ad
Homgaty #ad - Rodiče si mohou být jisti, bez zápachu, že se jejich děti mohou plně bavit. Perfektní diy vánoční dekorace: vánoční sadu diamond painting lze použít jako dárkový přívěsek, přívěsek na pohlednice, balkóny, zahrady, verandy, křišťálové přívěsky ve sněhových vločkách. Roztomilá vánoční sada diamantových maleb: veselá a poučná aktivita, trpaslíků, sov, která trénuje zručnost a koncentraci dětí.

Bezpečný materiál: naše diamantová malba se skládá z kvalitních kulatých diamantů, netoxický, které jsou pomalovány ekologickým pryskyřičným materiálem, šetrný k životnímu prostředí a nevyblednou snadno.55d sada diamantových maleb: naše 5d malá sada diamantových malířských přívěsků, 2 sady pomocných nástrojů lepidlo, tužka, kreslicí prkno a dostatek kvalitních diamantů pro výrobu diamantových maleb přívěsek na klíče se všemi vzory. Hodí se také pro vánoční dekorace jako vánoční stromky, okna a krby atd.

Lze je použít také jako moderní ornamenty pro ozdobení Vašich přívěsků a tašek. Sada diy diamantových maleb na klíče obsahuje 16 vzorů vánočních skříčků, vánočních aut, sněhových vloček, palčáků, čepic atd. Vánočních stromků, které vytvářejí romantickou zimní atmosféru. Oboustranný design: diamanty můžete nalepit na obě strany, stejný třpytivý efekt je vidět zepředu i zezadu. Snadné použití: všechny kroky jsou vymalovány podle čísel, vyberte si jednoduše odpovídající diamanty.
ZnačkaHomgaty #ad
VýrobceHomaty #ad
Číslo díluHomgatyPLDE1612-EUUK
ModelkaHomgatyPLDE1612-EUUK

7. MWOOT

#ad

Pták 5D štras Diamond Pasted Painting Závěsné ornamenty s řetízkem, sada uměleckých přívěsků pro začátečníky, dveře, nástěnná závěsná, MWOOT DIY vánoční diamantová malba přívěsek protějšek, okna

#ad
MWOOT #ad - Lze jej použít také jako vánoční dekoraci a fotografické kvizity. Vhodné pro začátečníky a různé věkové skupiny. Vhodné pro dekoraci na verandách, dveřích, stěnách, oknech atd. Bezpečný a trvanlivý materiál: vyrobeno z kvalitního akrylového prkénka a vrtáku z pryskyřice, netoxické a ekologické.

Exkluzivní design: vzor malého přívěsku sněhuláka je roztomilý a jasný a perfektně broušené, speciálně tvarované diamanty jsou lesklé. Povrch akrylového prkna se silnou přilnavostí, diamant se na ně pevně nalepí, nespadne snadno. Snadná obsluha: super jednoduché, tento vánoční diamantový umělecký malířský přívěsek jednoduše nalepte na akrylovou desku a dokončete jemné umělecké dílo.

Sada na malování na vánoční štrasové kamínky: obdržíte 1 x akrylovou desku, 1 x růžový lepicí podložku, 1 x sadu vrtáků, 1 x pero na vrták, 1 x plastový podnos a 1 x kovový řetízek. Udělejte z tohoto vánočního přívěsku realističtější a zářivější. Iroké použití: ideální pro vánoční dárky a večírky.
ZnačkaMWOOT #ad
VýrobceMWOOT #ad
Číslo díluVT-ZS142

8. SHANFAA

#ad

Sada vánočních diamantových maleb, speciálně tvarované řemeslo pro ornamenty, nástěnná dekorace, vánoční dekorace, trpaslíci s diamantovou malbou, přívěsek pro dospělé, akryl, mozaika

#ad
SHANFAA #ad - Musíte je vyrobit sami a namontovat. Vložte pár podobně očíslovaných perel do plastové misky. Balení obsahuje: výrobek obsahuje 1 akrylový kříž s předtištěným vzorem, 1 podnos, 1 vrtací tužka, 1 želé lepidlo a dostatek diamantů. Vezměte "tužku" a konec nalepte do čtvercového bloku, pak vezměte jednu perlu a položte na odpovídající číslo na akrylovou desku.

Vzory a barvy jsou velmi pěkné, což může snadno vzbudit zájem ostatních a ukázat váš dobrý vkus. Vysoce kvalitní krystal super transparentní akryl: naše křížová dekorace diamantová diy malba používá vysoce kvalitní křišťálovou průhlednou akrylovou desku, která má dlouhou životnost. Povrch se snadno nepoškrábe. Jsou silné a tvrdé, nepoškrábají se tak snadno jako jiné levné plasty.

Perfektní velikost: náš vánoční trpasličí kříž diy dekorativní diamantové malby velikost je 25, 5 cm a 18, 5 cm. Je to perfektní dárek pro rodiče, děti, milence, večírky, přátele, Vánoce atd. Můžete je použít i k vyjádření své víry. Dárk: závěsná diamantová dekorace ve tvaru kříže je perfektním dárkem pro vnitřní dekoraci a milovníky života s krásnými uměleckými díly. Upozornění: naše diy křížek diamantová malba dekorace je polotovar.
ZnačkaSHANFAA #ad
VýrobceSHANFAA #ad
Číslo dílu461231
Modelka461231

9. IFUDE

#ad

Dospělí, zvířátka, IFUDE diamantové malování, lev, diamantová malba, diamantová malba, dospělí, pro děvčata/chlapce, diamantové malování, obrázky, domácí dekoraci 30 ×, 5D diamantová malba pro děti

#ad
IFUDE #ad - Barevná kolize a body tahů štětcem představují původního monotónního a majestátního lva s pestrým a lidským nádechem. Darujte jej svým přátelům, a sklizeň jejich uznání za svou jedinečnou vizi. Ekologická pryskyřice, je netoxický a bez zápachu, textura a jiskra 5d kostkový diamant je vyroben z ekologické pryskyřice, kombinuje tvar kulatého diamantu s texturou čtvercového diamantu, má ostré hrany a rohy a má dobré trojrozměrné a reflexní efekty.

Září jako diamant. Dekompresní artefakt sada diamantových obrazů pomáhá zmírnit stres a zlepšit trpělivost. Plátno s vysokým rozlišením, který je šetrný k životnímu prostředí, odolné proti vlhkosti a světlostálé diy diamantová sada na malování používá kvalitní plátno jako materiál, netoxický, vodotěsný a odolný proti vlhkosti. Je to vzácné umělecké dílo. Perfektní dárek pro děti nebo přátelediamantové malování dětských obrazů je dárek vašim dětem a vychutnejte si šťastný čas rodičů a dětí, kteří milují umělecké řemeslo, když s překvapením uvidíte jejich usmívající se tváře.

Jedinečný akvarelový graffiti styl diy diamantový malířský set používá jedinečný akvarelový graffiti styl. Poté, co jste zlepšili svou grafickou představivost a praktické schopnosti, získáte nebývalý zážitek z úspěchu a připravíte cestu pro vaši vrozenou kreativitu. Díky pokrokové technologii tisku s vysokým rozlišením budou jasné a originální obrazy zářit vaše oči a učinit je nezapomenutelnými.
ZnačkaIFUDE #ad
VýrobceALUONA #ad

10. MWOOT

#ad

Umělecké řemeslo tmavá sova, diamantová malba diamantová výšivka, MWOOT 5 kusů DIY 5D diamantových malířských klíčenek

#ad
MWOOT #ad - Diamantová malba sada na instalaci klíčů: včetně 5 * akrylové malířské desky, 1 x vrták, 1 x lepicí tužky na diamanty, 1 x lepidlo, 5 x kovových kroužků na klíče a dostatek diamantů. Je velmi jednoduché jej ukončit.

Vivid barvy a roztomilé kreslené filmy, zářící ve světle. Snadné tvoření: diamanty a nástroje musíte vyplnit pouze příslušnou oblast každého označení. Iroké použití: diy diamantové malování vám může pomoci snížit tlak, zvýšit sebedůvěru a vytrvalost, přizpůsobit náladu, pomůže dětem vytvořit praktickou schopnost, také skvělý dárek pro rodinu a přátele.

Zkrášlete své klíče a tašku. Bezpečný materiál: rhinestone + diy malířská deska + kovová slitina, ekologická horká tavná pasta je dostatečně lepivá, aby se drahokamy zvedly a není snadné spadnout. Oblíbený a módní diy design: diamantová malba kombinovaná se svazkem klíčů, peněženku, na horní straně se sponou pro připevnění na batoh, kabelku, peněženku atd.
ZnačkaMWOOT #ad
VýrobceMWOOT #ad
Hmotnost0.19
Číslo díluMW-RJ058-H