Top 10 FISCHER Rigipsdübel – Hmoždinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fischer

#ad

Fischer DUOPOWER 6 x 30, sádrokartonu atd. , plastové hmoždinky pro upevnění do betonu, bez šroubů, cihel, 100 kusů, univerzální hmoždinky, kamene, výkonné 2komponentní hmoždinky

#ad
Fischer #ad - Rozsah dodávky: 100 x duopower 6 x 30 výr. č. Nejlepší hodnoty zatížení a inteligentní funkce: duo power je první hmoždinka, která sama rozhodne, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí příslušnému podkladu a umožňuje tak široké spektrum použití v plných, zda se roztáhne, děrovaných a deskových stavebních materiálech.

Absolutně výkonný: díky kompaktnímu a krátkému tvaru je zapotřebí podstatně menší úsilí vrtání a tím i kratších šroubů, při zaklapnutí hmoždinky úzký okraj zabraňuje proklouznutí do otvoru, pojistka proti otáčení hmoždinky zabraňuje přetočení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, když perfektně sedí. Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění tyčí na sprchový závěs, sádrokartonové konstrukce a vláknité desky, vápenopískový plný a děrovaný kámen, plné a děrované cihly, přírodní kámen, detektory pohybu, svítidla, jako je beton, štítků a domovních čísel v mnoha stavebních materiálech, poštovní schránky, sádrokarton, duté stropy a dřevotřískové desky.

Fischer. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní dvousložková hmoždinka je použitelná se šrouby Ø 4–5 mm a nabízí velmi dobré hodnoty přídržnosti – šedá složka automaticky aktivuje optimální princip fungování, zatímco expanzní křídla červené komponenty podporují bezpečné roztažení.
ZnačkaFischer #ad
Výrobcefischer #ad
Výška0
Délka1.18
Hmotnost0.15
Šířka0.24
Číslo dílu55006
Modelka555006

2. Fischer

#ad

Cihel, výkonné dvousložkové hmoždinky, kamene, plastové hmoždinky k upevnění do betonu, bez šroubů, sádrokartonu atd., 100 kusů, fischer Duopower 6 x 50, univerzální hmoždinky

#ad
Fischer #ad - Absolutně výkonný: při vražení hmoždinky zabraňuje úzký okraj proklouznutí do otvoru, pojistka proti otáčení zabraňuje otáčení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, když perfektně sedí. 538240 od fischer. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní 2komponentní hmoždinky je použitelná se šrouby Ø 4 - 5 mm a nabízí velmi dobré hodnoty držení – šedá složka automaticky aktivuje optimální princip fungování, zatímco expanzní křídla červené komponenty podporují bezpečné roztahování.

Rozsah dodávky: 100 x duopower 6 x 50 výr. Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění tyčí sprchových závěsů, přírodního kamene, cihly, poštovních boxů, štítků a čísel domů do mnoha stavebních materiálů jako je beton, sádrokartonu a dřevovláknitých desek, svítidel, sádrokartonu, detektorů pohybu, cihly, vápenného písku a děrovaného kamene, dutých stropů a dřevotřískových desek.

č. Nejlepší hodnoty zatížení a inteligentní funkce: duopower je první hmoždinka, která sama rozhodne, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí příslušnému podkladu a umožňuje tak široké spektrum použití v plných, zda se roztáhne, děrovaných a deskových stavebních materiálech.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost0.31
Šířka0.24
Číslo dílu538240
Modelka538240
Záruka2 roky výrobce.

3. Fischer

#ad

Univerzální hmoždinky se šroubem Fischer Duopower

#ad
Fischer #ad - 538257 von fischer. Ein dübel für alle baustoffe: als intelligenter 2-komponenten-dübel bietet er sehr gute Haltewerte – die graue Komponente aktiviert je nach Baustoff automatisch das optimale Funktionsprinzip, während die Expansionsflügel der roten Komponente die sichere Verspreizung unterstützen.

Lieferumfang: 10 x duopower 10 x 80 s ld + 10 x 6-kant-sicherheitsschraube 7 x 107 Art. Nr. Absolut leistungsstark: beim einschlagen des dübels verhindert der schmale Rand das Durchrutschen ins Bohrloch, die Mitdrehsicherung verhindert das Mitdrehen des Dübels und dank der bestmöglichen Rückmeldung spüren Sie sofort, wenn er perfekt sitzt. Anwendungsgebiete: der kraftvolle dübel eignet sich zur anbringung von leichten Spiegelschränken, Wandregalen, Voll- und Hochlochziegeln, Werkzeugwänden, schweren Spiegeln und Garderoben in zahlreichen Baustoffen wie Beton, Naturstein, Kalksand-Voll- und Lochstein, Hängeschränken, Hohldecken und Leichtbeton.

Die mitgelieferten Schrauben sind optimal auf den Dübel abgestimmt. Beste lastwerte & intelligente funktion: der duopower ist der erste dübel, der selbst entscheidet, ob er spreizt oder klappt – so passt er sich automatisch an den jeweiligen Untergrund an und ermöglicht dadurch ein breites Anwendungsspektrum in Voll- und Lochbaustoffen.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška3.54
Délka3.54
Hmotnost0.79
Šířka3.54
Číslo dílu538257
Modelka538257

4. fischer

#ad

Sortimentbox, vorsortiertes Set für zahlreiche Baustoffe und Befestigungen, fischer RED-BOX DUOPOWER + Schrauben, 280-teilig mit Schrauben & DUOPOWER Dübeln in verschiedenen Größen

#ad
fischer #ad - In zahlreichen Baustoffen, Beton, Ziegel und Spanplatten. A. 10 x 50, 280-teilige sortimentbox mit Schrauben & DUOPOWER Dübeln 70 Stk. 6 x 30, 15 Stk. 5 x 25 von fischer. Alles auf einen blick: die stabile box beinhaltet eine vielzahl an Universaldübeln, Senkkopf- und Sicherheitsschrauben mit gängigen Durchmessern – egal, ob Hohlräume oder massive Werkstoffe, Sie haben das richtige Zubehör stets griffbereit.

8 x 40, 15 stk. Anwendungsgebiete: die kraftvollen allzweckdübel für wände und decken eignen sich zur Anbringung leichter und mittelschwerer Gegenstände wie Spiegelschränke, leichte Hängeschränke, wie u. Ein dübel für alle baustoffe: der enthaltene duopower dübel ist der erste Dübel, ob er spreizt, der selbst entscheidet, klappt oder knotet – so passt er sich automatisch den Erfordernissen aller Baustoffe an, erreicht höchste Lastwerte und kann universell verwendet werden.

Leistungsstarkes montage-zubehör: die kompakte form des allzweckdübels ist für Befestigungen rund um Einzug, Sie haben einen deutlich reduzierten Bohraufwand, Renovierung und Reparaturen bestens geeignet, der schmale Rand des Dübels verhindert ein Durchrutschen ins Bohrloch und die Mitdrehsicherung verhindert ein Mitdrehen des Dübels. Naturstein, Leuchten uvm. 536091, 40 stk. Lieferumfang: 1 x red-box duopower + schrauben art. Nr.
Značkafischer #ad
Výrobcefischer #ad
Výška1.77
Délka12.83
Hmotnost2.78
Šířka8.46
Číslo dílu536091
Modelka536091
ZárukaHerstellergarantie.

5. Fischer

#ad

Fischer Rozpěrné hmoždinky SX

#ad
Fischer #ad - Beton, lehké závěsné skříňky, jako jsou zrcadlové skříně, světla atd. Optimální zavedení síly: hrdlo hmoždinky bez roztažení zabraňuje při zašroubování šroubu poškození dlaždic a omítek a zajišťuje bezpečné ukotvení, protože se SX automaticky přizpůsobí požadavkům stavebního materiálu.

Rozsah dodávky: 1 x skládací krabice rozpěrná hmoždinka sx výr. Oblasti použití: výkonné univerzální hmoždinky na stěny a stropy se hodí k umístění lehkých až středně těžkých předmětů, celoděrované a vysokoděrované cihly, jako např. Absolutně výkonný: hmoždinky sx jsou perfektně vhodné pro montáž na přední straně, vyslovený okraj hmoždinky zabraňuje sklouznutí do otvoru a umožňuje jednoduchou montáž.

Mnohostranně použitelný: rozpěrná hmoždinka sx pokrývá velké spektrum aplikací v oblasti renovace, opravy, stěhování a zatažení – pro solidní ukotvení do pevných a děrovaných stavebních materiálů. 6 x 30 od fischer. 70006, karton se 100 nylonovými univerzálními hmoždinkami 100 ks. V mnoha celoplošných a děrovaných stavebních materiálech, přírodní kámen a sádrové desky. č.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischer #ad
Výška0.24
Délka1.18
Hmotnost0.04
Šířka0.24
Číslo dílu070006
Modelka070006
ZárukaZáruka výrobce.

6. Fischer

#ad

Fischer sada šroubů s hmoždinky SX

#ad
Fischer #ad - Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní dvousložková hmoždinka se duopower automaticky přizpůsobí potřebám stavebního materiálu a dosahuje díky třem principům fungování klapek děrované materiály, šíření pevné stavební materiály a uzlu deskové stavební materiály nejvyšší hodnoty zatížení.

Absolutně výkonný: při zaklapnutí hmoždinky zabraňuje úzký okraj proklouznutí do vyvrtaného otvoru, lehký otvor zajišťuje snadné nasazení a bezpečné vedení šroubu, pojistka proti otáčení hmoždinky zabraňuje přetočení a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, když perfektně sedí.66 × 30, 30 ks. Rozsah dodávky: 1 x meister-box duopower + šroub výr. Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění lehkých a těžkých předmětů, lehké zrcadlové skříně, konzoly, plný a děrovaný kámen, jako je lehký beton, koupelnové a wc zařízení a digestoře v mnoha stavebních materiálech, svítidla, sádrokarton, přírodní, sádrokarton a vláknité desky, celoplošné a vysokoděrové cihly, jako jsou obrazy, nástěnné regály, duté stropy a dřevotřískové desky.5

5 x 55 od fischer. 8 x 40 a 80 vhodných šroubů se zápustnou hlavou 50 ks. č. 535972, 5 x 40, 80 hmoždinek duopower 50 ks. To je uvnitř: praktický box master obsahuje celkem 160 dílů v 5 různě velkých přihrádkách: 50 x duopower 6 x 30, 30 x DuoPower 8 x 40, 50 x šroub se zápustnou hlavou 4, 5 x 40, 30 x šroub se zápustnou hlavou 5 x 60.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška1.54
Délka4.84
Hmotnost0.44
Šířka7.09
Číslo dílu535972
Modelka535972
Záruka2 roky.

7. Fischer

#ad

Sada hmoždinek Fischer Fixtainer

#ad
Fischer #ad - V mnoha stavebních materiálech, přírodní, sádrokarton, závěsné skříně, svítidla, plné a vysoké děrované cihly, jako jsou televizní konzole, lehké zrcadlové skříňky, sádrokarton a vláknité desky, poštovní schránky, jako je lehký a pórobeton, sanitární / topení/klimatizační upevnění, duté stropy a dřevotřískové desky.

Dp 8 x 40, 40 ks. Dp 6 x 30, 30 ks. Absolutně výkonný: při zaklapnutí hmoždinky zabraňuje úzký okraj proklouznutí do vyvrtaného otvoru, lehký otvor zajišťuje snadné nasazení a bezpečné vedení šroubu, pojistka proti otáčení hmoždinky zabraňuje přetočení a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, když perfektně sedí. Fischer. Dp 8 × 65. Rozsah dodávky: 1 x fixtainer duo power hloubkový skus box výr. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní dvousložková hmoždinka se duo power automaticky přizpůsobí potřebám stavebního materiálu a dosahuje díky třem principům fungování zaklapnutí děrované materiály, která sama rozhodne, zda se roztáhne, roztáhnutí plné stavební materiály a uzlů deskové stavební materiály nejvyšší hodnoty zatížení – první hmoždinka, složí nebo uzlí.

Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění lehkých a těžkých předmětů, obrazy, plný a děrovaný kámen, nástěnné police, sádrokarton, rolety atd. Dp 6 x 50, krabice na hmoždinky s 210 hmoždinkami Duo Power DP 80 ks. č.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška2.44
Délka10.24
Hmotnost1.26
Šířka6.14
Číslo dílu539867
Modelka539867
ZárukaOther.

8. Fischer

#ad

Fischer sada šroubů s hmoždinky SX

#ad
Fischer #ad - Dp 10 × 50 Dp 8 x 40, 12 ks. č. Absolutně výkonný: díky kompaktnímu a krátkému tvaru je zapotřebí podstatně menší úsilí při vrtání a tím i kratších šroubů, pojistka proti otáčení hmoždinky zabraňuje přetočení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, při zaklapnutí hmoždinky úzký okraj zabraňuje proklouznutí do otvoru, když perfektně sedí.

To je uvnitř: praktický master box obsahuje celkem 132 hmoždinek duo power v 5 různě velkých přihrádkách: 60 x Duo Power 6 x 30, která sama rozhodne, zda se roztáhne, 60 x Duopower 8 x 40, 12 x Duo Power 10 x 50 – první hmoždinka, složí nebo uzlí. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní dvousložková hmoždinka se duo power automaticky přizpůsobí potřebám stavebního materiálu a dosahuje díky třem principům fungování klapek děrované materiály, šíření pevné stavební materiály a uzlu deskové stavební materiály nejvyšší hodnoty zatížení.

On, sádrostavstava vláknitých desek, nástěnné regály, celoplošný a děrovaný kámen, on, on, jako je lehký beton, zrcadlové a závěsné skříňky, koupelnové a WC zařízení a digestoře v mnoha stavebních materiálech, jako jsou obrazy, konzoly, dutých stropů a dřevotřískových desek. Fischer. Oblasti použití: silná hmoždinka se hodí k upevnění lehkých a těžkých předmětů, sanitární/topení/klimatizační upevnění, svítidla, upevnění umyvadla, sádrokarton. Rozsah dodávky: 1 x master box duo power výr. 535971, krabice na hmoždinky se 132 hmoždinkami Duo Power DP 60 ks.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška1.54
Délka4.84
Šířka7.09
Číslo dílu535971
Modelka535971

9. fischer

#ad

Kamene, fischer Duopower 8 x 40, cihel, výkonné 2komponentní hmoždinky, sádrokartonu atd., plastové hmoždinky k upevnění do betonu, praktická kulatá dóza s 80 univerzálními hmoždinkami

#ad
fischer #ad - 8 x 40 od fischer. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: obsažená hmoždinka duo power je první hmoždinka, zda se roztáhne, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí požadavkům všech stavebních materiálů, která sama rozhodne, dosahuje nejvyšších hodnot zatížení a lze ji univerzálně používat.

Nepřekonatelný pomocník při montáži: dóza z robustního plastu obsahuje mnohostranně použitelné plastové hmoždinky Duo Power pro obzvlášť silné držení – bez ohledu na to, zda jsou dutiny nebo masivní materiály, máte správné příslušenství vždy po ruce. Rozsah dodávky: 1 x hmoždinka duo power výr. Oblasti použití: výkonné univerzální hmoždinky na stěny a stropy se hodí k umístění lehkých až středně těžkých předmětů, okenní rolety atd.

Mají výrazně sníženou náročnost vrtání, úzký okraj hmoždinky zabraňuje proklouznutí do otvoru a pojistka proti soustružení hmoždinky. č. 535982, praktická kulatá dóza s 80 hmoždinkami Duo Power 80 ks. V mnoha stavebních materiálech, regály, jako např. Přírodní kámen, beton, jako jsou svítidla, zrcadlové skříně, sádrokartonové desky a dřevotřískové desky. Výkonný při každé montáži: kompaktní tvar univerzální hmoždinky se nejlépe hodí pro upevnění kolem vtahu, renovace a opravy.
Značkafischer #ad
Výrobcefischer #ad
Výška3.94
Délka4.09
Hmotnost0.15
Šířka4.09
Číslo dílu535982
Modelka535982
Záruka2 roky limited warranty.

10. fischer

#ad

Univerzální hmoždinky s okrajem, FISCHER Univerzální hmoždinky 62762 UX 8 x 50 R, vápenopískového, sádrokartonu, krabice s 50 nylonovými hmoždinkami, pro optimální držení při upevnění do betonu

#ad
fischer #ad - Ve všech stavebních materiálech, dřevotřískové desky a plné cihly. Optimální vedení šroubů: hmoždinka má šikmé spojovací tyče a usnadňuje tak zašroubování šroubu, zatímco pilovité pojistky proti kroucení zabraňují otáčení a zajišťují maximální možnou bezpečnost při montáži.

Beton, přírodní kámen, jako jsou obrázky, sanitární upevnění atd.8 × 5077870, karton se 100 nylonovými univerzálními hmoždinkami 100 ks. Rozsah dodávky: 1 x skládací krabice univerzální hmoždinky ux výr. Oblasti použití: univerzální hmoždinky ux na stěny a stropy se hodí k umístění lehkých až těžkých předmětů, svítidla, sádrovláknité desky, TV konzoly, jako např. Univerzální princip fungování: plastové hmoždinky jsou tou správnou volbou v případě neznámého důvodu ukotvení, protože se podle potřeby uzly nebo roztáhnou a díky tvarovanému okraji při zasunutí do otvoru nesklouznou.

Lze použít všude: univerzální hmoždinka ux pokrývá každou oblast aplikací v oblasti renovace, opravy, stěhování a vkládání – pro pevné ukotvení ve stavebních materiálech s neznámým důvodem pro ukotvení. č. Fischer.
Značkafischer #ad
VýrobceFischer #ad
Výška0.39
Délka2.36
Hmotnost0.24
Šířka0.39
Číslo dílu062762
Modelka062762
ZárukaOther.