Top 10 Gurtverlängerung auto – Kabely a adaptéry pro dopravu a skladování

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BEROZA

#ad

BEROZA 2 kusy interiérových dílů vozidla, díly odolné pro vozidla vhodné pro více než 95 % automobilů..

#ad
BEROZA #ad - Car parts: set contains 2 car parts with clean design, perfect for your car. Jsou stylové a jedinečné, s dlouhým zatížením, pohodlné na dotek, silné a odolné proti korozi, perfektně padne do vašeho auta. Vysoce kvalitní materiál: vyrobeno z vysoce kvalitní slitiny a plastu abs, části jsou odolné vůči rzi a opotřebení, hladké a bez hoření, slitina s vysokou hustotou zabraňuje korozi a rzi, a je plně kompatibilní s většinou modelů automobilů.
ZnačkaBEROZA #ad
VýrobceBEROZA #ad
Číslo díluBa0060
ModelkaBa0060
Záruka1

2. ROMINVIC

#ad

ROMINVIC Držák registrační značky 1

#ad
ROMINVIC #ad - Silikonové tácky do auta: držáky na košíčky jsou vyrobeny z ekologicky přátelského silikonu, odolného, flexibilního a bez zápachu, mají vysokou teplotu a jsou omyvatelné, bez nutnosti použití horkých nápojů.

Iroká aplikace: nezbytnost většiny aut, vozidel atd. Je tedy vhodný pro váš domov, e. G. Car essentials for women and men: tyto držáky košíčků jsou nezbytné pro automobilové doplňky, mohou chránit držák vašeho auta před skvrnami a prachem, udržovat vaše auto čisté a dekorovat vaše auto. Používejte na tabletech na kávu, nákladních vozidel, jídelní stůl v kuchyni a na večeři atd.

Rominvic car coasters, universal Car Coasters for Drink Holders, Drink Holders, pvc thickening black car Coasters, Drink Holders. Make life easier. Při přidání k jeho funkci, může přidat k vašemu vozu přibližně světlo. Rominvic držák spZ.
ZnačkaROMINVIC #ad
VýrobceROMINVIC #ad
Číslo díluROMINVIC
ZárukaČ.

3. Etievort

#ad

Pás do auta chrání nenarozené dítě, univerzální těhotenský popruh do auta s přezkou z ušlechtilé oceli, těhotenský pás do auta, Regulátor těhotenského bezpečnostního pásu

#ad
Etievort #ad - Celoživotní záruka– těhotenský pás pro auto etievort se dodává s doživotní zárukou. Pro každého, může pás pomoci v těhotenství v autě bezpečně zmírnit nepříjemné pocity a bolesti. Bezpečně a spolehlivě– těhotný popruh v autě zajišťuje, že bezpečnostní pás sedí přes stehno, místo břicha, vyhněte se rizikům během těhotenství, těhotenský bezpečnostní pás nereguluje plod v břiše těhotné ženy.

Snadná instalace – popruh pro těhotné ženy lze jednoduše nainstalovat a sundat bez nářadí a pohodlně se nosí, ať už jej používáte pro každodenní použití nebo na cestách během těhotenství. Kromě toho se nepoškodí originální autopásek. Popruh do auta těhotný nemá žádné ostré hrany – všechny prvky byly navrženy tak, takže je pohodlnější, aby bylo používání bezpečné a ergonomické. Pokud se vám pás do auta nelíbí, nahradíme jej nebo vám vrátíme plnou kupní cenu! Pokud máte dotazy k popruhu do auta pro těhotné, co děláme, aby byl život jednodušší, je zaměřeno na to, neváhejte nás kontaktovat.

Univerzální – těhotenský popruh do auta lze použít s většinou modelů autosedaček, císařským řezem, zda jste drobný/tenký nebo plný tvar, není pohyblivý, a bez ohledu na to, kdo má velké břicho nebo podstoupil operaci břicha nebo žaludku, popruh lze pevně upevnit v autosedačce, funguje. Vše, lepší a příjemnější. Těhotné ženy při používání tohoto procesu, snižuje riziko pro kojence a matky při dopravních nehodách, skutečná ochrana dítěte v břiše a bezpečnost těhotných žen. Vysoce kvalitní materiál– tento popruh pro těhotné auto je vyroben ze zesíleného vysoce pevného polyesterového pásu a šicí nitě, nedeformuje se.
ZnačkaEtievort #ad
VýrobceEtievort #ad

4. Your Day Mate

#ad

Držák bezpečnostního pásu do auta, 2 kusy, držák pásu pro děti až seniory, v červené barvě, držák bezpečnostního pásu, pomoc při připoutání k pásu, držák bezpečnostního pásu pro snadné připoutání

#ad
Your Day Mate #ad - 52 × 30 mm. Bezpečnostní zámek bezpečnostního pásu použitelný pro volně ležící zámky Pro montáž pojistky bezpečnostního pásu nesmí popruh ležet hluboko v sedadle, ale musí být volně pohyblivý.

Rozsah dodávky 1 kus držáku zámku pásu, ze silikonu, dětské sedačky, v červené barvě, příslušenství do auta pro zadní sedadla, vhodné pro většinu zámků pásů. Příslušenství do auta pro mladé až staré s pomocí pomocníka s bezpečnostním pásem mohou například děti a senioři s větším komfortem jezdit v autě. Pomůcka pro zámek bezpečnostního pásu ze silikonového materiálu – s protiskluzovým povrchem Ochranu auta lze namontovat ručně a musí být nasazen přes zámek bezpečnostního pásu s trochou síly.

Vnější rozměry zámku popruhu nesmí být větší než 52 x 30 mm, silikonový materiál držáku bezpečnostního pásu je flexibilní a lze jej snadno natáhnout. Pomůcka pro připevnění dětské sedačky pro max.
ZnačkaYour Day Mate #ad
VýrobceYour Day Mate #ad
Číslo díluYODM1-2300
ModelkaYODM1-2300

5. HeigeSeng

#ad

Příslušenství, držák, zámek, přezka s dlouhou životností materiál, přezka, adaptér, zástrčka

#ad
HeigeSeng #ad - Snadná obsluha: jednoduše zasunout přezku do otvoru a opatrně přitlačit. Balíček obsahuje: obdržíte dvě černé přezky, které vám nabízejí dostatek příslušenství pro řidiče a cestující. Díly jsou rezavé a odolné proti opotřebení, hladké bez otřepů a nevyblednou ani se nedeformují, což zaručuje spolehlivé dlouhodobé používání.

Záruka po prodeji: naše bezpečnostní přezky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a exkluzivního řemeslného umění. Nedělejte si starosti s problémy s kompatibilitou. Zajistěte si komfort a pohodlí během cesty. Hodí se pro 95 % modelů aut na trhu a můžete jej používat s důvěrou. Vysoká kompatibilita: tyto klipy jsou kompatibilní s většinou modelů vozidel, včetně limuzín, nákladních vozidel a SUV.

Pokud máte domácí zvíře, jednoduše stiskněte tlačítko, můžete ho také použít k odstranění nepříjemných alarmů. Zaručujeme efektivní řešení problémů během 24 hodin. Pokud máte dotazy k našemu výrobku, obraťte se prosím na nás. Pokud jej chcete odstranit, aby se uvolnilo. Rozlučte se s námahou najít vyměnitelné příslušenství k sezení.
ZnačkaHeigeSeng #ad
VýrobceHeigeSeng #ad
Číslo díluREDDC
Zárukanicht haben

6. REVERSED

#ad

Bequem und Sicher, Schützt Die Mutter und das Baby, Sicherheitsgurt Schwangerschaft, REVERSED® Schwangerschaftsgurt Auto

#ad
REVERSED #ad - Wähle sicherheit über alles. Höchster komfort garantiert! leichte installation für autogurte - führe das band unter den Sitz, befestige es und sichere es. Konzentriere dich einfach aufs Fahren. Einfach und sicher! schutz vor unnötigen risiken - dieser gurtverlängerer wird über die Oberschenkel gelegt und nicht über den Bauch, um das Baby während der Schwangerschaft zu schützen und Druck bei Menschen mit Bauch zu vermeiden.

Vermeide druck auf den Bauch auf optimale und sichere Weise. Schwangerschaftsschutz - sicherheit hat oberste priorität! schütze dein Baby und vermeide Druck auf den Bauch! Mit einem einzigen Befestigungspunkt anstelle von zwei seitlichen Punkten wird dein Bauch bei einem Aufprall nicht zusammengedrückt.

Bequemlichkeit für werdende mütter - dieser adapter für Sicherheitsgurte wird über die Oberschenkel gelegt und ermöglicht es der schwangeren Mutter, bequem zu fahren. Geeignet für jeden Autogurt. Vielseitige anwendungsmöglichkeiten - ideal als Adapter während der Schwangerschaft, nach Kaiserschnitten, Operationen oder bei Bauchschmerzen. Es stört nicht beim Sitzen für schwangere Mütter.
ZnačkaREVERSED #ad
VýrobceREVERSED #ad
Číslo díluR001
ModelkaR100

7. Basetousual

#ad

Prodloužení bezpečnostního pásu, pás do auta pro těhotné ženy, s přezkou z ušlechtilé oceli, černá, prodloužení pásu do letadla, černý, spona na opasek 25-80 cm pro těhotné cesty

#ad
Basetousual #ad - Lze jej snadno složit do kompaktní velikosti. Robustní a dlouhá životnost: silná odolnost proti úderu a snadné zlomení. Rozsah nastavení produktu činí 25 – 80 cm, což je jednoduché a pohodlné. Výrobek je odolný proti opotřebení a má dlouhou životnost a má vysokou bezpečnost.

Je silnější než běžné popruhy. Vysoká bezpečnost: výrobek se skládá z polyesterového materiálu podle mezinárodního standardu, který odpovídá bezpečnostním standardům pro letadla. Nastavitelný prodloužení bezpečnostního pásku: stačí kliknout na prodloužení bezpečnostního pásu, který lze individuálně nastavit, nastavit bezpečnostní pás na odpovídající velikost a nakonec jej zavřít.

Kvalitní materiál: vyrobeno z vysoce kvalitního polyesteru a kvalitního 45 staal podle národního standardu dat moeilijk te breken en misvormd, je příjemný na dotek. Snadná manipulace: vhodné pro těhotné ženy, osoby s nadváhou nebo osoby, které létají s dětmi. Toto prodloužení bezpečnostního pásu zajistí bezpečnější let.
ZnačkaBasetousual #ad
VýrobceBasetousual #ad
Číslo díluCeintures de sécurité
Modelka2TC70296-Point safety belt

8. HOMYBABY

#ad

HOMYBABY® Sběrač pásů dětská sedačka – prodloužení pásu dětská sedačka – ochrana proti připnutí dětské auto – prodloužení zámku pásu – Strap stop bezpečnostní pás auto – Beltlock stop dětský – hlídač

#ad
HOMYBABY #ad - Jednoduché, které brání tomu, kočárku atd. Univerzální | popruh pro miminka se doporučuje od 6 měsíců do 4 let a je univerzální, je vhodný pro všechny tvary a šířky popruhů a popruhů. Praktické | velmi snadná montáž, ale obtížně odstranitelná pro malé dětské ruce.

Pojistka zámku bezpečnostního pásu zabírá velmi málo místa, sundat a přestavět z jedné židle nebo popruhu na jiný. Zabraňuje tomu, aby dítě rozbalilo popruh. Chránič bezpečnostního pásu autosedačky. Bezpečný a legální produkt, schválené prodloužení pásu pro děti. Všestranný | lze jej použít v autosedačkách, kočárcích, sedačkách na kole, podsedácích nebo jiných židlích, dětských kočárcích, dětských vysokých židlích, u kterých může být "útěk" dítěte nebezpečný.

Pojistka zámku zabírá velmi málo místa, lze ji snadno přepravovat, lze ji snadno přepravovat, sundat a přestavět z jedné židle nebo popruhu na jiný. Ideální řešení | zařízení, univerzální a bezpečné řešení, které zajistí, že vaše dítě nespadne ze sedadla, aby naši malí při jízdě nebo chůzi otevřeli zámek. Prodloužení pásu na auto. Zajištění | sběrač pásů besafe byl testován a certifikován z hlediska mechanických a fyzikálních vlastností.
ZnačkaHOMYBABY #ad
VýrobceHOMYBABY #ad
Číslo díluANICEMOON

9. Generic

#ad

Užitková vozidla, Prodloužení pásu do auta, automatický teleskopický bezpečnostní pás, nákladní automobil, 3bodově nastavitelný bezpečnostní pás pro motokáry golfový vozík, tříbodový pás, osobní automobil

#ad
Generic #ad - Perfektní náhradaperfektní pro výměnu starých, opotřebených nebo poškozených bezpečnostních pásů. Zlepšete komfort zvyšte velikost a vylepšete komfort stávajícího bezpečnostního pásu. Snadné používáníjednoduchý design spouště pro zajištění perfektního provozu. Kvalitní materiál vyrobeno z polyesterového popruhu, přenosné a pohodlné nošení. Použitelný pro: lze jej instalovat přímo na sedadla různých modelů, jako jsou osobní automobily, školní autobusy, technická vozidla a užitková vozidla.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceTenglang #ad
Výška1.97
Délka4.72
Šířka3.15

10. UYUYong

#ad

Univerzální, spona na opasek 25-76 cm pro cestování s, bezpečnostní pás, prodloužení, univerzální, UYUYong Prodloužení sedadla pro letadlo, nastavitelné díly letadla s přezkou z ušlechtilé oceli

#ad
UYUYong #ad - Nastavitelný standardní rozsah činí 25 – 80 cm. Před nákupem prosím zkontrolujte velikost. Bezpečnostní pásy jsou velmi silné a elastické, díky čemuž budete v letadle pohodlnější a pevnější. Vysoká bezpečnost výrobek je vyroben z polyesterového materiálu podle mezinárodního standardu, který odpovídá bezpečnostním standardům pro letadla.

Díky tomuto prodloužení bezpečnostního pásu bude váš let bezpečnější a pohodlnější. Rozsah nastavení produktu činí 25 – 76 cm, který lze individuálně nastavit, což je jednoduché a pohodlné. Snadná obsluha stačí kliknout na prodloužení bezpečnostního pásu, nastavit bezpečnostní pás na odpovídající velikost a nakonec jej zavřít. Výrobek je odolný proti opotřebení a má dlouhou životnost a má vysokou bezpečnost.

Má stejný design a funkci jako bezpečnostní pás letadla. Velmi rozšířené ideální pro těhotné ženy, silné lidi, lidi s nadváhou nebo osoby s dětmi. Je silnější než běžné popruhy. Funkce tento produkt je prodlužovací popruh pro bezpečnostní pásy letadla. Robustní a s dlouhou životností prodloužení bezpečnostního pásu pro letadla se skládá z polyesterového pásu a železné slitiny podle národního standardu, s vysokou pevností, silnou odolností proti nárazu a snadno se zlomí.
ZnačkaUYUYong #ad
VýrobceUYUYong #ad
Výška0.12
Délka35.43
Šířka1.81
Číslo díluUYU-OI30
ModelkaUYU-OI30