Top 10 Jungen Fahrrad 20 Zoll – Městská kola a cruisery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Talson

#ad

20 palcové dětské kolo 6rychlostní Shimano a hliníkové ráfky růžovo-bílé TMU

#ad
Talson #ad - Nejnižší výška sedla je 63 cm – doporučená tělesná výška je mezi 115 a 130 cm. Kolo je ze 75 % předmontované. 20palcové dívčí kolo s 6stupňovou převodovkou Shimano a hliníkovými ráfky. Sedlo, přední světlo, sada blatníků, zadní světlo, ráfky a reflektory na paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. Hliníkové ráfky, hliníkové brzdové rukojeti, sportovní sedlo. S osvětlením vpředu a vzadu na baterie.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost28.66

2. Talson

#ad

20palcové dětské kolo s Shimano 6 rychlostí a osvětlením dle STVO Blackgreen

#ad
Talson #ad - Nejnižší výška sedla je 63 cm – doporučená tělesná výška je mezi 115 a 130 cm. Sedlo, zadní světlo, přední světlo, sada blatníků, ráfky a reflektory na paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. S osvětlením vpředu a vzadu na baterie. 20palcové chlapecké kolo s 6stupňovou převodovkou Shimano a hliníkovými ráfky. Hliníkové ráfky, hliníkové brzdové rukojeti, sportovní sedlo. Kolo je ze 75 % předmontované.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost28.66

3. Talson

#ad

Talson 24 palcové dětské jízdní kolo 21 rychlostí Shimano řazení s osvětlením fialová-bílé 605

#ad
Talson #ad - S osvětlením na baterie podle STVZO. Hliníkové ráfky, hliníkové brzdové rukojeti, sportovní sedlo barva sedla se může lišit od obrázku. Nejnižší výška sedla je 76 cm – doporučená výška těla je mezi 130 a 145 cm. 24palcové kolo s 21rychlostní přehazovačka Shimano Gripshift. Kolo je z 80 % předmontované – hmotnost: 15 kg.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07
Číslo dílu5

4. Bergsteiger

#ad

Chlapecké jízdní kolo s dynamovým světlem, vyhlášky na pozemních komunikacích, přehazovačka Shimano, vhodné pro 6, 24 palců, 7, 9 let, 8, Bergsteiger Dětské kolo Sydney 20

#ad
Bergsteiger #ad - Pokud by vám to naproti očekávání neslíbilo, je vám vrácení zdarma. Doporučujeme použití pro tělesnou výšku 135 – 155 cm. Rychlá montáž – 24palcové kolo je již z 90 % předmontované a v několika málo krocích připraveno k použití.

Pokud by přesto došlo k problému, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechává trvalý dojem zejména díky kvalitnímu lakování. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, komfort, design a komponenty s dlouhou životností.

Cool horské kolo – 24palcové horské kolo je ideální pro každodenní cesty do školy i pro jízdy v terénu. Vynikající vybavení – 18stupňová přehazovačka shimano tourney, dynamo světlo vč. Funkce parkovacího světla, stojan, V-brzdy, reflexní proužky zapracované do pneumatiky, zvonek a reflektory.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost39.68

5. Talson

#ad

24" dívčí kolo 21 rychlostí Shimano řazení s osvětlením STVO růžové dvojitý rám

#ad
Talson #ad - Azení je namontované a přednastavené. Nejnižší výška sedla je 76 cm – doporučená tělesná výška je mezi 130 a 145 cm – konečnou montáž kola provádí sám zákazník.

S osvětlením vpředu a vzadu – provoz na baterie. Pedály, osvětlení, sedlo, zvonek, řídítka, blatníky a přední kolo si musí zákazník sám namontovat.224palcové kolo s 21rychlostní přehazovačka Shimano Gripshift. Kolo je ze 75 % předmontované – hmotnost: cca 15 kg. Brzdy jsou namontované a musí se pouze nastavit. Hliníkové ráfky, hliníkové brzdové rukojeti, komfortní sedlo. Nástroje nejsou součástí dodávky.
ZnačkaTalson #ad
Výrobcetalson #ad
Hmotnost33.07

6. Talson

#ad

Talson 24" dívčí kolo 21 rychlostí Shimano otočná rukojeť přehazovačka tyrkysová s osvětlením dle STVO

#ad
Talson #ad - Nástroje nejsou součástí dodávky. Kolo je ze 75 % předmontované – hmotnost: cca 14 kg. S osvětlením na baterie vpředu a vzadu hliníkové ráfky, hliníkové brzdové rukojeti, pohodlné sedlo.

Azení je namontované a přednastavené. Shimano přehazovačka Shimano Gripshift. Pedály, řídítka, osvětlení, sedlo, zvonek, blatníky a přední kolo si musí zákazník sám namontovat. Nejnižší výška sedla je 76 cm – doporučená tělesná výška je mezi 130 a 145 cm – konečnou montáž kola provádí sám zákazník. 24palcové kolo s 21 rychlostí otočné řazení Shimano. Brzdy jsou namontované a musí se pouze nastavit.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost37.48

7. Licorne Bike

#ad

Licorne Bike Stella Premium City Bike 24,26 a 28 palců – jízdní kolo pro dívky, pány a dámy – 21 rychlostí – holandské kolo do města růžové, chlapce, 24,00

#ad
Licorne Bike #ad - Navíc od nás dostanete nářadí jako příslušenství pro rychlou instalaci. Perfektní kolo: kolo je skutečný každodenní hrdina a je vhodný pro každodenní použití, na cestu do práce, ale také na delší jednodenní výlet. Tak se zaručeně dostanete do cíle nezávisle na počasí.

Až 30 dní po zakoupení! Jedinečný design: kola od licorne mohou vyniknout nejen svými vnitřními hodnotami. Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti. S jízdním kolem značky licorne bike tě vidí, podle normy pro provoz na silnici, díky přednímu / podsvícení, zaručeně každý na silnici. Díky vysoce kvalitnímu řazení máte bezpečný a krásný pocit z jízdy při jízdě po městě. Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým řazením zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu.

Licorne bike's slib: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme. Navíc je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete začít přímo s jízdou. Vysoce kvalitní materiály: kolo má robustní a odolný ocelový rám, takže můžete kolo používat v každé situaci. Pokud by se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbilo, dostaneš peníze zpět.
ZnačkaLicorne Bike #ad
VýrobceLicorne Bike GmbH #ad
Výška0
Délka24
Hmotnost41.76
Šířka0
Záruka2

8. XB3

#ad

Nábojové dynamo s LED světlem s parkovacím světlem fialová, se 6stupňovým zapojením Shimano, XB3 20palcové dívčí dětské jízdní kolo, StVZO

#ad
XB3 #ad - Výška sedla a řídítek je přirozeně nastavitelná a lze ji snadno přizpůsobit. Rychlá montáž: protože je kolo z 90 % předmontované, můžete jej během krátké doby sestavit. Reflexní prvky na kolečkách a pedálech. Zadní světlo má parkovací světlo.

Kolo má kromě toho dvě na sobě nezávislé brzdy. Rukojeti řídítek mají ochranu proti nárazu, která chrání také před sklouznutím rukou. Je vybaven nábojovým dynamem shimano a 2 LED světly s parkovacím světlem a reflektory. Všechny reflektory mají německé zkušební číslo. Vysoce kvalitní komponenty: kolo je testováno a certifikováno podle obecných evropských bezpečnostních předpisů. Reflexní prvky na kolečkách a pedálech jej doplňují.

Kromě toho má vodotěsné sedlo, stojan a nosič zavazadel. Technické vybavení: kolo má přehazovačka shimano tourney 6 rychlostí s otočnou rukojetí shimano revoshift. Bezpečnost na silnici: naše kolo je vybaveno podle předpisů stvzo. Rukojeti řídítek mají ochranu proti nárazu a neobsahují žádné škodlivé látky, zvonek, latex a kaučuk. Komfort: ergonomické sedlo zajišťuje pohodlnou jízdu i na delších cestách.
ZnačkaXB3 #ad
VýrobceXB3 #ad
Hmotnost28.66

9. Licorne Bike

#ad

Licorne Bike Carter Premium horské kolo 20 palců jízdní kolo pro děti, chlapce, 6rychlostní přehazovačka Shimano dětské kolo, černá/modrá, dívky

#ad
Licorne Bike #ad - Díky vysoce kvalitnímu řazení vylezete s městským bicyklem LICORNE zaručeně na každou horu. Pokud by se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbilo, dostaneš peníze zpět. Jedinečný design: kola od licorne mohou vyniknout nejen svými vnitřními hodnotami.

Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým řazením zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu. Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti. Tak se zaručeně dostanete do cíle nezávisle na počasí. S jízdním kolem značky licorne bike tě vidí, díky přednímu / podsvícení, podle normy pro provoz na silnici, zaručeně každý na silnici. Perfektní kolo: kolo je skutečný každodenní hrdina a je vhodný pro každodenní použití, na cestu do práce, ale také na výlet do hor.

Navíc je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete začít přímo s jízdou. Navíc obdržíte sadu nářadí pro rychlou aplikaci jako příslušenství. Licorne bike's slib: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme. Vysoce kvalitní materiály: kolo má robustní a odolný ocelový rám, takže můžete kolo používat v každé situaci. Až 30 dní po zakoupení!
ZnačkaLicorne Bike #ad
VýrobceLicorne Bike GmbH #ad
Výška0
Délka20
Šířka0
ModelkaM 01 LCR 20200 00 001
Záruka2

10. Wildtrak

#ad

Alu Urban Bike, přehazovačka Shimano, šedá, 20 palců, pro dospělé, 6 rychlostí, Wildtrak

#ad
Wildtrak #ad - 75" city Urban pneumatikami. Nahuštění pneumatik, řídítek/předsíň a sedlovka/sedlovka a nastavení brzdového kabelu je nutné před jízdou. S výkonnými mechanickými kotoučovými brzdami, nastavitelnými brzdovými páčkami a Hi-Riser řídítky.

Skládací představec řídítek usnadňuje uložení, blatníky a nastavitelné sedlo a sedlovka typu Urban zajišťují snadné nastavení jízdní polohy. Nářadí a podrobný návod jsou přiloženy k jízdnímu kolu, montáž pedálů, který vás provede jednotlivými kroky. Pro nafouknutí pneumatik potřebujete pumpu. Toto kolo wildtrak city s 20" koly se dodává z 80 % smontované. 20" ráfky z lehkého kovu s 20" X 1. Toto městské kolo s 20palcovými koly a šesti rychlostními stupni má 15palcový rám a je v šedé barvě.
ZnačkaWildtrak #ad
VýrobceInsync #ad
Výška45.67
Délka60.24
Hmotnost24.25
Šířka16.93
Číslo díluWT046
ModelkaWT046