Top 10 Jungen Fahrrad 24 Zoll – Horská kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bergsteiger

#ad

Chlapecké jízdní kolo, vhodné pro 6, horské kolo s bílými stěnami, přehazovačka Shimano, Bergsteiger Dětské kolo Kansas 20, 9, 8, 7, dívčí jízdní kolo, 11 let, 6 rychlostí, 24 palců, 10

#ad
Bergsteiger #ad - Vynikající vybavení – 6stupňová přehazovačka Shimano Tourney, V-brzdy vpředu a vzadu, stojan, zvonek a odrazky. Pokud by přesto došlo k problému, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás.

Rychlá montáž – 24palcové kolo je již z 90 % předmontované a v několika málo krocích připraveno k použití. Pokud by vám to naproti očekávání neslíbilo, je vám vrácení zdarma. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, komfort, design a komponenty s dlouhou životností. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechává trvalý dojem zejména díky kvalitnímu lakování. Hardtail mountainbike – 24palcové horské kolo je ideální pro každodenní dojíždění do školy. Doporučujeme použití pro tělesnou výšku 130 – 150 cm, jak pro chlapce, tak i pro dívky.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad

2. Talson

#ad

Talson 20" jízdní kolo Shimano 18 rychlostí horské kolo – s odpružením vidlice a osvětlením

#ad
Talson #ad - Azení je namontované a přednastavené. Pedály, osvětlení, zvonek, sedlo, řídítka, blatníky a přední kolo si musí zákazník sám namontovat. Konečnou montáž kola provádí sám zákazník.

Přehazovačka: shimano - přehazovačka: Shimano - Gripshift: Shimano. Osvětlení na baterie podle stvo a hliníkových ráfků – žádná výroba levného na dálkovém východě. 20palcové horské kolo s 18stupňovým řazením Shimano a odpružením vidlice. Nástroje nejsou součástí dodávky. Brzdy jsou namontované a musí se pouze nastavit. Hmotnost: 13 kg – doporučená tělesná výška: 117 – 135 cm – kolo je ze 75 % předmontováno.

Sedlo, zadní světlo, přední světlo, sada blatníků, ráfky a reflektory na paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. Nejnižší výška sedla bez osvětlení a blatníku na trubce sedla 64 cm – s osvětlením a blatníkem na trubce sedla 69 cm.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost28.66

3. Bergsteiger

#ad

Vhodné pro 6,7, 20, 9, dívčí jízdní kolo, 24 palců, 18 rychlostí, 8, 10, Bergsteiger Dětské kolo Montreal, 11, horské kolo s plným odpružením, přehazovačka Shimano, chlapecké jízdní kolo, 12, 13 let

#ad
Bergsteiger #ad - Rychlá montáž – 24palcové kolo je již z 90 % předmontované a v několika málo krocích připraveno k použití. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, design a komponenty s dlouhou životností.

Cool horské kolo – 24palcové horské kolo je ideální pro každodenní dojíždění do školy. Doporučujeme použití pro výšku 135 – 155 cm, jak pro chlapce, tak pro dívky. Pokud by vám to naproti očekávání neslíbilo, je vám vrácení zdarma. Pokud by přesto došlo k problému, komfort, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Vynikající vybavení – 18rychlostní řazení shimano Tourney, plné odpružení, stojan, kotoučová brzda vpředu a V-brzda vzadu, zvonek a odrazky. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechává trvalý dojem zejména díky kvalitnímu lakování.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost37.48

4. Bergsteiger

#ad

Kotoučová brzda, pro chlapce a dívky, 13 let, přehazovačka Shimano 21 rychlostí, 9, 10, Bergsteiger Horské kolo Kodiak, 11, 24 palců, 12, vhodné pro 8

#ad
Bergsteiger #ad - Pokud vám na rozdíl od očekávání Fully MTB nevyhovuje, je zaslání zpět zdarma. Rychlá montáž – 24palcové kolo je již z 90 % předmontované a je hotovo několika málo pohyby.

Od cca 135 cm tělesná výška je vhodná pro chlapce a dívky. Plné horské kolo – 24palcové horské kolo je ideální pro každodenní cesty do školy nebo ve volném čase. Pokud by přesto došlo k problému, komfort, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, design a komponenty s dlouhou životností. Vynikající vybavení – chlapecké jízdní kolo / dívčí kolo s 21 rychlostmi řazení Shimano Tourney, plné odpružení, V-brzda vzadu, kotoučová brzda vpředu, stojan a odrazky. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechá trvalý dojem i díky kvalitnímu laku.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost37.48

5. Talson

#ad

Talson 24 palců horské kolo kolo kolo s odpružením vidlice a osvětlením 21 rychlostí Shimano FSTR zelené

#ad
Talson #ad - Barva: zelená doporučená tělesná výška 130–155 cm – kolo je ze 75 % předmontované. Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. Nástroje nejsou součástí dodávky.

Přehazovačka shimano – přehazovačka shimano Gripshift – přesmykač SHIMANO. 24" horské kolo s 21 rychlostmi a odpružením vidlice. Konečná montáž kola provádí samotný zákazník. Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit. Pedály, osvětlení, řídítka, zvonek, sedlo, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami. Přepínání je namontováno a přednastaveno. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 71 cm – bez osvětlení na sedlovce 65 cm. Sedlo, sada blatníků, zadní světlo, přední světlo, ráfky a paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07

6. Talson

#ad

24 palcové horské kolo jízdní kolo s plnou ochranou a osvětlením 21 rychlostí Shimano OXT Black

#ad
Talson #ad - Plné odpružení – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. Konečná montáž kola provádí samotný zákazník. Barva: černo-modrá doporučená tělesná výška 140–165 cm – kolo je ze 75 % předmontované.

Přepínání je namontováno a přednastaveno. Přehazovačka shimano – přehazovačka shimano Gripshift – přesmykač SHIMANO. Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit. Pedály, řídítka, zvonek, sedlo, osvětlení, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 85 cm - bez osvětlení na sedlovce 80 cm. 24" horské kolo s 21 rychlostmi a plným odpružením. Nástroje nejsou součástí dodávky.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07

7. Bergsteiger

#ad

9, 18 rychlostí, Bergsteiger Dětské kolo Verona 24 palců, 11 let, přehazovačka Shimano, horské kolo s odpružením vidlice, vhodné pro 8, dívčí jízdní kolo, 10

#ad
Bergsteiger #ad - Vynikající vybavení – 18stupňová přehazovačka shimano Tourney, V-brzdy vpředu a vzadu, stojan, barové konce na řídítkách, zvonek a odrazky. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechává trvalý dojem zejména díky kvalitnímu lakování.

ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, design a komponenty s dlouhou životností. Pokud by vám to naproti očekávání neslíbilo, je vám vrácení zdarma. Pokud by přesto došlo k problému, komfort, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Cool horské kolo – 24palcové horské kolo je ideální jak pro každodenní školní cesty, tak i pro jízdy v terénu. Doporučujeme použití pro tělesnou výšku 130 – 150 cm. Rychlá montáž – 24palcové kolo je již z 90 % předmontované a v několika málo krocích připraveno k použití.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad

8. Bergsteiger

#ad

Bergsteiger Horské kolo Kodiak, 21 rychlostí, kotoučová brzda, 29 palců, Fully MTB pro chlapce, přehazovačka Shimano, plné odpružení, dívky, ženy a pány

#ad
Bergsteiger #ad - Od cca 170 cm tělesná výška je vhodná pro muže a dámy, chlapce a dívky. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechá trvalý dojem i díky kvalitnímu laku.

Pokud by přesto došlo k problému, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Kompletní horské kolo – 29palcové horské kolo je ideální pro každodenní cesty do školy nebo do práce. Rychlá montáž – 29palcové kolo je již z 90 % předmontované a je hotovo několika málo pohyby. Vynikající vybavení – 21rychlostní řazení shimano Tourney, kotoučová brzda vpředu, V-brzda vzadu, plné odpružení, stojan a odrazky. Pokud vám na rozdíl od očekávání Fully MTB nevyhovuje, je zaslání zpět zdarma. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, komfort, design a komponenty s dlouhou životností.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost39.68

9. Talson

#ad

Talson 24" horské kolo kolo s vidlicovým odpružením a osvětlením 21 rychlostí Shimano Faster BBO

#ad
Talson #ad - Přehazovačka shimano - přehazovačka shimanO Gripshift - přehazovačka SHIMANO. Azení je namontované a přednastavené. Barva: černo-modrá, doporučená tělesná výška 130 – 155 cm – kolo je ze 75 % předmontováno.

Sedlo, zadní světlo, sada blatníků, přední světlo, ráfky a reflektory na paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. Konečnou montáž kola provádí sám zákazník. Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. Nástroje nejsou součástí dodávky. Pedály, zvonek, řídítka, osvětlení, sedlo, blatníky a přední kolo si musí zákazník sám namontovat.24palcové horské kolo s 21 rychlostmi a odpružením vidlice. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 71 cm – bez osvětlení na trubce sedla 65 cm. Brzdy jsou namontované a musí se pouze nastavit.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07

10. Talson

#ad

Talson 24palcové horské kolo jízdní kolo s odpružením vidlice a osvětlením 21 rychlostí Shimano FST žluté

#ad
Talson #ad - Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit. Konečná montáž kola provádí samotný zákazník. Přepínání je namontováno a přednastaveno. Nástroje nejsou součástí dodávky.

Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. Přehazovačka shimano – přehazovačka shimano Gripshift – přesmykač SHIMANO. Barva: žlutá doporučená tělesná výška 130–155 cm – kolo je ze 75 % předmontované. 24" horské kolo s 21 rychlostmi a odpružením vidlice. Sedlo, přední světlo, sada blatníků, zadní světlo, ráfky a paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. Pedály, sedlo, zvonek, řídítka, osvětlení, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 71 cm – bez osvětlení na sedlovce 65 cm.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07