Top 10 Kleine LED Lampe – Speciální a dekorativní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gritin

#ad

360° flexibilní světlo na čtení pro noční čtení do, lampa na čtení se 3 režimy teploty barev a 5 režimy stmívání jasu, Gritin Lampička na čtení, svorka na knihu s 19 LED diodami, USB dobíjecí svorka

#ad
Gritin #ad - Pro vaše pohodlí má toto svítidlo také paměťovou funkci, která automaticky ukládá vaše nastavení teploty barev a jasu. Uživatelsky přívětivý design: tato lampička na čtení má indikátor nabíjení a indikátor provozu, pomocí kterého můžete kdykoli a kdekoli rozpoznat provozní stav. Ochrana očí a vysoce kvalitní 19 led: s 19 vysoce kvalitními led žárovkovými perlami vyzařuje tato upínací lampa rovnoměrné, jasné, měkké světlo bez blikání a stínů, vaše oči mohou být i při nočním čtení co nejlépe ušetřeny a po delším používání nebudete cítit únavu očí.

Při nízkém jasu, trvalé osvětlení. Při vysokém jasu a 80 hod. Nabíjecí přes usb: díky zabudované 1200 mah dobíjecí polymerové lithiové baterii nabízí tato knižní lampa 8 hod. Současně má 5 stupňů jasu, aby vyhovovaly potřebám osvětlení různých scénářů. Používá standardní usb c port a kabel USB C je součástí dodávky.

360° flexibilní krk a stabilní klip: husí krk je vyroben z vysoce kvalitní kovové trubky a lze jej flexibilně otáčet o 360°, můžete jej ohýbat v každém úhlu. 3 teploty barev a 5 světelných režimů: gritin led lampička na čtení je vybavena 3 teplotami barev – jantarově žlutá 1800 k, které tvoří celou řadu kombinací osvětlení, neutrální bílá 3400 K a studená bílá 6000 K. Díky protiskluzové silikonové podložce na spodní straně klipu bezpečně drží na e-čtečkách, knihách a regálech, aniž by zanechal stopy nebo si dělal starosti, že se pohybuje.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška1.37
Délka4.13
Hmotnost0.15
Šířka3.93
Číslo díluGritin
ModelkaG1321

2. Glocusent

#ad

Perfektní pro milovníky knih, dobíjecí světlo na čtení, stmívatelná, 3 barvy a 5 stupňů jasu, lampička na čtení, Glocusent Lampička na čtení knižní svorka, děti, šetřící oči

#ad
Glocusent #ad - Díky 5 prémiovým led korálkům, můžete světlo rovnoměrně rozložit na stránkách pro čtení; mezitím nebude blikat ani prudké světlo. 2. Flexibilní a přenosný design svorku této čtecí svíčky lze otevřít maximálně 150°. Díky nízké hmotnosti a malému designu ji lze snadno nosit nebo připevnit na kapesní knihy.

Ideální malá lampička na čtení pro děti na noční čtení v posteli. Upozornění: stmívatelnou lampu na čtení sotva otočte doleva nebo doprava nad 90°, PSE, CE, RoHS, protože by to mohlo poškodit napájecí kabel uvnitř.55 stupňů jasu svorka na čtení glocusent má 5 stupňů jasu, které jsou vědecky nainstalovány, ze kterých si můžete vybrat ten nejvhodnější stupeň.

Tení si tedy můžete užívat minimálně 20 dní až 3 měsíce, pokud čtete 30 minut denně rovněž v závislosti na nastavení. Kromě toho jsou k dispozici 4 kontrolky, které vám ukazují zbývající výkon. 5. Přihlášen originální patent. Bezstarostná 18měsíční záruka a přátelský zákaznický servis. Kromě toho si naše malá lampička na čtení může uložit vaše předchozí nastavení jako standard. Fcc, c-tick schválen.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška0.59
Délka4.09
Hmotnost0.09
Šířka1.34
Číslo díluA15
ModelkaA15

3. Gritin

#ad

Plynulá svítivost, Gritin Lampička na čtení knižní svorka, upínací lampa, 3 režimy teploty barev, dlouhá doba provozu, USB dobíjecí lampa na knihu s 19 LED, 360° flexibilní upínací svítidlo pro noční

#ad
Gritin #ad - Díky protiskluzové silikonové podložce na spodní straně klipu bezpečně drží na e-čtečkách, aniž by zanechal stopy nebo si dělal starosti, knihách a regálech, že se pohybuje. Uživatelsky přívětivý design: tato lampička na čtení má indikátor nabíjení a indikátor provozu, pomocí kterého můžete kdykoli a kdekoli rozpoznat provozní stav.

Usb c dobíjecí baterie 1200 mah: se zabudovanou baterií 1200 mha s velkou kapacitou vám tato knižní lampa nabízí 8–80 hodin dlouhého osvětlení v závislosti na jasu. Lampa s ochranou očí pro noční čtení: díky kvalitním led lampovým korálkům je světlo této knižní lampy měkké a rovnoměrné, žádné stíny, žádné blikání, žádné oslnění, velmi příjemné pro oči. Jemné světlo při delším používání neunaví vaše oči a neruší spánek vašeho partnera nebo spolubydlícího. 360° flexibilní krk a stabilní klip: husí krk je vyroben z vysoce kvalitní silikonové trubky a lze jej flexibilně otáčet o 360°, můžete jej ohýbat v každém úhlu.

Pro vaše pohodlí má toto svítidlo také paměťovou funkci, která automaticky ukládá vaše nastavení teploty barev a jasu. Plné nabití baterie trvá jen dvě hodiny, což maximalizuje vaše pohodlí a je ideální volbou pro váš domov a cestování. 3 režimy teploty barev a plynule stmívatelná: gritin lampička na čtení má celkem 19 led žárovek, k dispozici jsou 3 režimy teploty barev – jantarové světlo 1800 K / smíšené světlo 3400 K / bílé světlo 6000 K, bez problémů splňuje vaše různé potřeby osvětlení, jas je od 10 % do 100 % plynule stmívatelný, noc je ideální pro osvětlení. Kabel usb c je součástí dodávky.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška1.5
Délka4.37
Hmotnost0.16
Šířka3.94
Číslo díluG1326
ModelkaG1326

4. Gritin

#ad

Upínací svítidlo, USB nabíjecí, Gritin Lampička na čtení knižní svorka s 11 LED diodami, 360° flexibilní upínací lampa pro noční, nabíjecí LED lampa na knihy, plynulý jas a 3 režimy teploty barev

#ad
Gritin #ad - S paměťovou funkcí zůstává jas a teplota barvy při vypnutí automaticky zachovány, odpadá časté ladění. Současně lze nastavit jejich jas v rozmezí 10 % – 100 % plynule stmívatelné, takže můžete zcela jednoduše získat libovolnou kombinaci teploty barev a jasu. Knižní lampa je lehká a kompaktní. Je vždy a všude vaším ideálním společníkem pro noční čtení.

Se 4 kontrolkami můžete kdykoli a kdekoli zjistit stav spotřeby proudu. Lampa na čtení s 11 led diodami: gritin lampa na čtení je vybavena 11 kvalitními led svítícími perlami, jasné, které vydávají rovnoměrné, neoslňující a nemihotavé světlo. Dobíjecí a kontrolní lampa přes usb c: díky integrované 1200mha usb c baterii si můžete užívat kdykoli a kdekoli dlouhodobé osvětlení bez časté výměny baterie, což je šetrné k životnímu prostředí kabel USB C je součástí dodávky. Má svorku s protiskluzovou silikonovou podložkou, takže ji lze bez stop jednoduše připevnit na elektronické čtečky a knihy a snadno se přepravuje.

360° flexibilní krk a přenosný: s 360° flexibilním husím krkem, flexibilní osvětlení cílového pole. Vaše oči jsou při čtení optimálně chráněny a oči se neunaví ani po delším používání. Uživatelsky přívětivý design: s tlačítkem zapnutí/vypnutí a stmívatelným tlačítkem teploty barev zvládnete vše, co potřebujete, jednoduchým stisknutím tlačítka. Plynule stmívatelná a 3 barevné teploty barev: lampička na čtení má 3 režimy teploty barev – 6000 k studené bílé světlo/3400 k smíšené světlo/1800 K jantarové světlo.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška1.37
Délka4.13
Hmotnost0.14
Šířka2.55
Číslo díluG1322
ModelkaG1322

5. merrynights

#ad

12er Pack Teelichter Kerzen Batteriebetrieben Bulk, merrynights LED Kerzen

#ad
merrynights #ad - Ideale dekoration und geschenke: jedes elektrische teelicht misst 3, 2 cm h. Wenn sie eine große fläche und dichtes layout benötigen, spart Kosten: Flackernde gefälschte Kerzen mit CR2032-Batterie vorinstalliert, die Verwendung von bis zu 150+ Stunden. Diese mini-teelichter sind eine großartige Wahl für jede Familie mit älteren Menschen, keine Sorgen über Brandgefahren, Kindern und Haustieren.

Mobius-ring-design: unsere designer haben das flammenlose teelicht in form eines mobius-rings entworfen, glatter Schalter, der nicht auf dem Markt erhältlich ist. Stellen sie sicher, ist die komprimierte Version eine wirtschaftlichere Wahl. Und das untere ein-/aus-Upgrade, ohne sich Gedanken über das Feststecken zu machen. Das kleine niedliche led-Teelicht repliziert den elfenbeinfarbenen Look einer echten Kerze mit einer angenehmen und glatten Haptik. Ein lebensechtes flimmern, als ob die person reibungslos atmet, kann es gleichmäßiges Licht emittieren; hellweißes Leuchten und sanft flackernder Flammeneffekt, reiner und transparenter, ohne diesen lästigen Blitz.

Sie können aus 50 oder 100 Stück in unserem Shop wählen! ! . Einfache verwendung, dass die teekerzen während ihrer wichtigen ereignisse oder ihres täglichen gebrauchs funktionieren. Alternative zu echtem kerzenlicht: mit den neuesten led-perlen, ohne blaues oder grünes Leuchten, ein perfekter Ersatz für echtes Kerzenlicht. Kinder- und haustierfreundlich: mit diesen flammenlosen batterie-kerzen-sets können sie schöne abende mit Sicherheit verbringen, Rauch, unordentliches tropfendes Wachs und Sie müssen sich keine Sorgen um Brandgefahren machen, nachdem Menschen weggehen.
Značkamerrynights #ad
Výrobcemerrynights #ad
Výška1.25
Délka1.5
Hmotnost0.31
Šířka1.5
Číslo díluMBNBDS
ModelkaMBNBDS

6. Glocusent

#ad

Ideální pro milovníky knih, 1000 mAh dobíjecí lampa na knihu až na 100 hodin, Glocusent Otočná lampička na čtení knižní svorka, 22 LED dvouřadých s časovačem, plynulé stmívání a přizpůsobení barev

#ad
Glocusent #ad - Nastavte hlavu lampy vertikálně, když se zabýváte většími knihami. Naše otočná knižní lampa si zamilujete, nabízíme 30denní záruku spokojenosti a 36měsíční záruku. Otočná lampa na knihu glocusent způsobí revoluci ve vašem zážitku ze čtení!1.

Naše lampička na čtení má dvouřadý design s 22 led perlami pro jasné a rovnoměrné osvětlení. Naše nabíjecí knižní světlo má povrch typu c, 5 hodiny a poskytuje nestmívatelné osvětlení pro působivých 10 až 100 hodin. UpozornĚnÍ: Bez adaptéru. Certifikováno fcc, ukca, PSE a C-Tick. Toto světlo na čtení nabízí 5 stupňů jasu a funkci plynulého stmívání, pomocí které můžete světlo bez námahy přizpůsobit požadované intenzitě. Do nejmenšího detailu jsme zohlednili jas a design osvětlení, který šetří oči, abyste při čtení nebyli oslněni a necítili se nepříjemně.

Hlavu lampy můžete podle přání otáčet od 0° do 340°, nebo otočte hlavu lampy vodorovně, abyste si mohli užívat svou knihu, aniž byste rušili svého partnera při čtení v posteli, takže můžete úhel světla nastavit zcela podle svých potřeb. 2. Zažijte s naší výjimečnou lampou na čtení sílu atmosféry na vaší cestě ke čtení. Náš design je chráněn originálním patentem.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška6.89
Délka1.18
Hmotnost0.15
Šířka1.57
Číslo díluGLCSNTA2401
ModelkaGLCSNTA2401
ZárukaNaše otočná lampa na knihy si zamilujete, nabízíme 30denní záruku spokojenosti a 36měsíční záruku.

7. Fanzir

#ad

Fanzir Rote LED Kerzen Batteriekerzen mit Lichterketten, flackernde Kerzen mit Fernbedienung und Timer Batteriebetriebene LED-Kerzen für saisonale und festliche Feiern Set mit 3 Kerzen

#ad
Fanzir #ad - Nach dem einstellen des timers können sie jeden Tag 2 Stunden / 6 Stunden / 4 Stunden / 8 Stunden zur gleichen Zeit Kerzen anzünden. Es kann stimmungslichter, Kerzenständer oder andere Kerzen im Kit beleuchten. Umfassender after-sales-service von fanzir: jede led kerze benötigt zwei aa-batterien batterien nicht im lieferumfang enthalten.

Rote led-kerzen-flammensimulationstechnologie, haustiere und ältere menschen: für familien mit haustieren oder Kindern können diese LED Kerzen sicher verwendet werden, sie leuchten wie traditionelle Flammenkerzen. Eingehüllt in eine silberne Lichterkette vereint sie märchenhafte Lichtoptik mit klassischer Schönheit. Led-kerzen werden mit märchenlichtern gepaart, jede Kerze ist mit 12-16 kleinen Perlen verziert, jede Kerze ist von hellem und zartem Licht umgeben. Diese led kerzenlichter mit eingelegten Lichterketten haben die CE-Zertifizierung bestanden.

Led-kerzen-mehrfarbig-rot. Jede led kerze wird gründlich getestet, wir helfen Ihnen, können Sie sich gerne an uns wenden, bevor sie das Werk verlässt. Wenn sie unsere led kerzen verwenden und auf Probleme stoßen, eine zufriedenstellende Lösung zu finden. Led kerzen eignen sich sehr gut zur Dekoration. Batteriebetriebene kerzen - led-kerzen. Sie können kerzenlose kerzenständer auf Tischen oder anderen Orten in Restaurants, Nachtlichter, Haus- und Gartenhochzeiten, Partys und Festivals platzieren.
ZnačkaFanzir #ad
VýrobceFanzir #ad
Výška7
Délka10
Šířka4
Číslo díluDCT3-Red
ModelkaFanzir-T3-Red

8. Barnyard Designs

#ad

Barnyard Designs Metall Festzelt Buchstabe R beleuchtet Wand Initiale Hochzeit Bar Haus und Kinderzimmer Buchstaben Dekoration 30,5 cm weiß

#ad
Barnyard Designs #ad - Buchstaben-dekoration – weiße metall-buchstaben mit weißen Glühbirnen, Wohnzimmer, Kinderzimmer, Schlafzimmer, perfekt für Küche, Bar oder Hochzeitsveranstaltung. Benötigt 2 aa-batterien Batterien nicht im Lieferumfang enthalten.

Schaffen sie eine leuchtende, auffällige Ästhetik. Wanddekorschild – löcher auf der Rückseite zum einfachen Aufhängen. Aus metall Jeder Festzeltbuchstabe ist kabellos und batteriebetrieben. Praktischer ein-/ausschalter - ein seitlicher Ein-/Ausschalter macht dieses Festzeltbriefschild bequem zu bedienen. Maße und eigenschaften - 30, 5 cm. Verwenden sie es alleine oder buchstabieren Sie ein Wort mit anderen Buchstaben. Erregt die Aufmerksamkeit und erregt Aufmerksamkeit. Festzelt-buchstabe - machen sie eine markierung mit ihren Initialen oder Namen an einer Wand und fügen Sie etwas Charme mit diesem dekorativen Wandbuchstaben.
ZnačkaBarnyard Designs #ad
VýrobceBarnyard Designs #ad
Výška0.01
Délka12
Šířka12
Číslo díluMARQ1521
ModelkaMARQ1521

9. meineWunschleuchte

#ad

MeineWunschleuchte LED svítidlo Calloon 3v1 s Bluetooth reproduktorem a dálkovým ovládáním – RGB změna barvy a chladič lahví s praktickou koženou rukojetí, výška 38 cm, pro vnitřní i venkovní použití

#ad
meineWunschleuchte #ad - Svítidlo na baterie je vybaveno vestavěnou Li iontovou baterií, která je k dispozici za cca 6 hodin nabíjení. Díky vestavěné změně barev můžete vykouzlit rozmanité dekorativní osvětlení ve vašich místnostech nebo na příští zahradní party.

Pomocí dálkového ovládání, které je součástí dodávky, můžete pohodlně ovládat všechny funkce. Svítidlo je v horní části vybaveno chladicím košem – hodí se jako chladič na víno nebo chladič nápojů. Přes bluetooth můžete lampu propojit s mobilním telefonem nebo tabletem – požitek z hudby uvnitř i venku.
ZnačkameineWunschleuchte #ad
VýrobcemeineWunschleuchte #ad
Výška14.96
Délka9.65
Šířka9.65
Číslo díluSP1CALL38W
ModelkaSP1CALL38W

10. Glocusent

#ad

5 vylepšených stupňů jasu a 3 barvy s pomůckou pro usínání a časovačem, USB dobíjecí lampička na čtení knižní svorka, Glocusent Výsuvná lampa na knihu, ideální pro milovníky knih

#ad
Glocusent #ad - Stínidlo lampy pro rovnoměrné šetrné osvětlení. 9 až 80 hodin nepřerušovaného světla, 5 hodiny s integrovaným konektorem usb-a, nabíjecí lampička na čtení s 500 mAh baterií. Naše vytahovací lampička na čtení s flexibilní hlavou lampy zvětšuje oblast o 30 %.

2. Glocusent má bezproblémovou kombinaci kvality a zákaznicky orientovaného servisu. Vyberte si ze 3 barevných teplot 2700 k, 4000 k, 6000 k a 5 stupňů jasu. 30denní servis a 24měsíční záruka. 5 světlých led a stínidlo vyzařují 65 lumenů. Asovač 30, 45 nebo 60 minut a aktivuje postupně stmívání pro uklidňující západ slunce. Nabíjení za pouhých 1, kompatibilní s powerbankami, počítači nebo USB nabíječkami.

Kontakt přes aplikace: Účet > centrum zpráv > vaše zprávy > zprávy kupujícího/prodávajícího; přes prohlížeč: Prodejce Glocusent> Klást otázky> Průvodce zprávami prodejce>Zboží k prodeji. Včetně výsuvné usb zdířky, návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit, záložky bez adaptéru. Univerzální led lampička na čtení pro každou situaci. 1. Patentovaný design.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška4.72
Délka1.34
Hmotnost0.1
Šířka0.55
Číslo díluA26
ModelkaGLCSNTA2601