Top 10 Lezyne Hecto Drive 40 – Přední světla na kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Antimi

#ad

Schváleno pro silniční provoz, Antimi Přední světlo na jízdní kolo, vodotěsná USB typ C, Ahead LED světlo na jízdní kolo, přední světlo na jízdní kolo, IPX5

#ad
Antimi #ad - Můžete si užívat jasný výhled v deštivých dnech, za tmavých nocí a při všech příležitostech. 8 palce * 1. Při mytí jízdního kola není nutné světlo na kolo odstraňovat. Mini velikost, delší pohotovostní doba: Světlomety: 1.

Tato světla na jízdní kola se hodí pro všechny typy jízdních kol, světlo na koloběžku pro děti, jako jsou horské horské kolo, světlo pro dospělé a děti. Usb c kabel dobíjecí: led dobíjecí světlo na kolo vpředu, žádná namáhavá výměna baterie! to může zaručit dobu provozu až 2, 2 – 6 hodin. Multifunkční: lze použít také jako kapesní svítilnu. Lze jej použít také jako lampu na helmu, batoh atd. Osram led světelné korálky: pro zajištění nejlepší rovnováhy mezi intenzitou světla a spotřebou energie a zajištění kvality světelného zdroje.

Je jedno, zda je připojen k PC, zásuvce nebo powerbance! Můžeme kdykoli a kdekoli používat USB nabíjení. 3 světelné režimy: 3 režimy pro přední osvětlení: super jasné-středně jasné-vypnuto. Vodotěsnost ipx5: můžeme bezpečně jezdit při každé bouři. Pokud je výkon baterie příliš nízký, svítí kontrolka průběžně červeně.
ZnačkaAntimi #ad
VýrobceAntimi #ad

2. MONTOP

#ad

Pro děti a, sada osvětlení jízdních kol včetně předního a zadního světla, Sada světel na jízdní kolo schválená pro provoz na pozemních komunikacích, USB akumulátor, LED osvětlení na jízdní kolo

#ad
MONTOP #ad - Instalace bez nářadí a rychloupínák - snadná montáž a demontáž bez nářadí. 2 režimy jasu a 30 luxů super jasné - přední světlo je až 30 luxů světlé a široké osvětlení pro osvětlení vaší ulice ve tmě. Vodotěsné a prachotěsné - světlo na kolo je vodotěsné a odolné proti prachu.

Schváleno pro provoz na pozemních komunikacích a neoslňující optický design – sada světel na kolo je 2022 nejnovějším modelem s homologací pro zajištění vaší bezpečnosti. Vysokokapacitní akumulátor lze nabíjet z každého zařízení s USB přípojkou, nabíječkou a PC / powerbankou. Díky rychloupínacímu designu můžete světlo na kolo snadno vzít a nabít a zabránit krádeži.

Indikátor baterie a nabíjení přes usb - světlo na kolo má indikaci baterie, které vás upozorní, když je baterie nízká a zobrazuje stav nabíjení. Sada světel na kolo má různé režimy, ze kterých si uživatel může vybrat podle Road Darkness. Světlo na kolo může zabránit oslnění blížících se chodců nebo aut, nabízí vám dostatečnou bezpečnost. Lze široce použít pro různé povětrnostní podmínky.
ZnačkaMONTOP #ad
VýrobceMONTOP #ad

3. Deilin

#ad

Vodotěsné světlo na jízdní kolo, osvětlení jízdního kola, schválená StVZO, lampa na jízdní kolo, schválená pro nabíjení přes USB, IPX5, Deilin Sada LED světel na jízdní kolo, přední světlo a zadní světlo sada

#ad
Deilin #ad - Indikátor vždy bliká a ukazuje, ať už na PC, zásuvce nebo na cestách s powerbankou. Neoslňující design a bezpečnost při jízdě 360°neoslňující design zvyšuje viditelnost a bezpečnost na vozidle. Obsah balení: příručka * 1, přední světlo * 1, gumový pásek * 2, zadní světlo s páskem* 1, držák * 1, USB kabel * 1.

Boční okna se žlutým světlem umožňují snadné vidění a zadní světlo vyzařuje s 220° širokoúhlým osvětlením také po straně, což zajišťuje dodatečnou bezpečnost při jízdě z 360° zorných úhlů. Certifikováno bylo navrženo přesně podle německého dopravního standardu. 3 světelné režimy & chytré ovládání jasupřední světlo deilin s ultra jasným 100/50 luxů je zcela dostačující pro dobré osvětlení na kole. Proud baterie světla na kolo se zeleným indikátorem zobrazovaným ve třech dělích 100%>70%>30%, že byl aktivován režim nastavení auta.

Deilin se snaží nabízet vysoce kvalitní produkty a služby. Ve tmě lze lampami na kolo velmi dobře jezdit. S inteligentním režimem nastavení a osram led diodami, jas světlometů se automaticky přizpůsobí podle intenzity okolního světla mezi 50 – 100 luxy, aby byla zachována optimální viditelnost a tok baterie. Montáž bez nářadí a vodotěsnost ipx5 sada zadních světel deilin lze jednoduše připevnit rukama bez dodatečného nářadí během několika sekund a sejmout. V případě jakýchkoliv problémů nás prosím kontaktujte.
ZnačkaDeilin #ad
VýrobceDeilin #ad
Číslo díluLF-12
ModelkaLF-12
Záruka1

4. SIGMA SPORT

#ad

LED světla na jízdní kolo sada AURA 60 a NUGGET II | přední a zadní světlo se schválením pro provoz na provoz na provoz na baterie, SIGMA SPORT

#ad
SIGMA SPORT #ad - Bezpečnost – ochrana proti zapnutí lampy, boční viditelnost díky světelným vodítkům; Osram LED. Technika – aura 60+nugget ii dvoustupňový akumulátor/indikátor nabíjení, montáž bez nářadí, ochrana proti stříkající vodě IPX4, nastavitelný držák o 360° aura 60, možné nabíjení během provozu, micro USB.

Držáku + zadní světlo nugget ii hmotnost 24 g, micro USB kabel, 2 O-kroužky držák NUGGET II. Rozsah dodávky – aura 60 usb přední světlo hmotnost 150 g vč. Výkon – aura 60 silných 60 luxů zajišťuje dosah světla 70 m, nugget ii 400 m, v této sadě LED osvětlení jízdního kola na baterie. Doba hoření – aura 60 4 h ve standardním režimu, 7 h ve středním režimu, nugget II doba hoření 6 h, 5 h nabíjení, 10 h v režimu eco při 3, doba nabíjení 2 h.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSGSG5|#Sigma Sport #ad
Výška1.85
Délka7.13
Hmotnost0.28
Šířka36.31
Číslo dílu17750
Modelka17750
Záruka2 roky

5. SIGMA SPORT

#ad

LED světla na jízdní kolo sada Aura 80 a BLAZE | přední světlo na baterie a zadní světlo s brzdnou funkcí, rear, SIGMA SPORT

#ad
SIGMA SPORT #ad - Držáku přední světlo 119 g, zadní světlo BLAZE vč. Bezpečnost – sada osvětlení na baterie je schválena pro provoz na pozemních komunikacích a díky režimům osvětlení a světelnému průvodci předního světla a funkcí brzdového světla a dennímu režimu zadního světla zajišťuje ideální viditelnost.

Rozsah dodávky – přední světlo aura 80 vč. Technika – dvoustupňový indikátor baterie led osvětlení jízdního kola je chráněn proti stříkající vodě podle standardu IPX 4. Doba hoření – lampy na kolo jsou extrémně úsporné. Světla fungují zcela bez dynama a jsou schválena pro provoz na pozemních komunika. Montáž je díky silikonovému držáku bez problémů možná bez nářadí na kolo.

2x držák o-kroužku, zadní světlo 22 g. Přední světlo zajišťuje se čtyřmi režimy osvětlení 5 – 15 h, zadní světlo na kolo pro optimální osvětlení 7 hodin. Výkon – sada osvětlení se skládá ze světla na kolo sigma aura 80 s dosahem světla 90 m vpředu a zadního světla BLAZE s viditelností 500 m vzadu. Micro usb kabelu, hmotnost vč.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Výška1.1
Délka1.71
Hmotnost0.31
Šířka1.54
Číslo dílu17860
Modelka2022072914
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Lezyne

#ad

Lezyne Stick Drive STVZO Seat Clamp černá, Y15, červené světlo

#ad
Lezyne #ad - Nahrazuje objímka sedla Ø 35, 4 mm pro integrovanou montáž. Hmotnost: 23 g. Lehký design, vyrobeno z kompozitních materiálů s dlouhou životností. Ipx7 vodotěsný. Extra úzké inovativní zadní světlo. Lze pro snadné nabíjení rychle sejmout z magnetické nožky – širokoúhlý vzhled pro viditelnost až 270°.
ZnačkaLezyne #ad
VýrobceLezyne #ad
Hmotnost0.05
Číslo dílu1-LED-33R-STSC-V104
Modelka1-LED-33R-STSC-V104
Záruka1 jahr.

7. Techtrix

#ad

Silniční provoz na jízdní kolo, Techtrix Sada LED světel na jízdní kolo, vodotěsné světlo na jízdní kolo, sada světel na jízdní kolo s předními světly a zadním světlem,, USB nabíjení, přední světlo

#ad
Techtrix #ad - Montáž bez nářadí: lampu na kolo lze pohodlně, jednoduše a rychle připevnit pomocí dodaného držáku na každé kolo. Při mytí jízdního kola není nutné světlo na kolo odstraňovat. Světlomet může pracovat až 6 hodin v režimu s polovičním jasem a asi 3 hodiny v režimu s plným jasem.

Zadní světla vydrží až 4 hodiny v režimu trvalého světla. Rozjasní ti cestu: světlo na kolo techtrix je příjemně jasné, pokud ale potřebujete méně jasu, díky svítivosti 60 luxů, vám světlo kromě toho nabízí i poloviční stupeň s 35 luxy pro úsporu energie. Iroké použití: sada osvětlení jízdního kola je velmi rozšířená a lze ji instalovat na jízdní kola, světlomety helmy, závodní vozy, skateboardy atd. Vodotěsnost ipx5: můžeme bezpečně jezdit při každé bouři.

Rychlé nabíjení a dlouhá životnost baterie: přední a zadní světlo jsou vybaveny dobíjecími usb kabely, které lze nabíjet z každého zařízení s usb připojením. Akumulátor lze používat dlouho a je velmi energeticky úsporný. Lze ji použít také jako nouzovou kapesní svítilnu, kempování, motocykly, procházku se psem, svítilnu, turistiku nebo jiné noční práce. Můžete si užívat jasný výhled v deštivých dnech, za tmavých nocí a při všech příležitostech.
ZnačkaTechtrix #ad
VýrobceTechtrix #ad
ModelkaFahrradlicht Set

8. Nextcover

#ad

NEXTCOVER® Sada světel na jízdní kolo se senzorem LightSense a výdrží baterie 11 h I USB nabíjecí a vodotěsné I schváleno pro provoz na pozemních komunikacích I přední LED světlo na jízdní kolo I

#ad
Nextcover #ad - Maximální doba provozu – díky integrovanému akumulátoru je světlo na jízdní kolo USB dobíjecí a s vynikajícími 11 hodinami výdrže vašeho bezpečného světla v noci – kromě toho spolehlivé i při dešti.

Příslib dalšího obalu – vynikající dlouhá svítivost a optimální přizpůsobení činí z naší sady LED světel na kolo bezpečného společníka v noci – 100% spokojenost nebo vrácení peněz. Ideálně přizpůsobitelné – zcela bez ohledu na denní dobu – se senzorem "lightSense" se světlo vašeho kola automaticky přizpůsobí okolnímu světlu a také manuálně si můžete vybrat mezi 80, 40 a 15 luxy.

Bezpečně vybavené – s naším pokročilým osvětlením na kolo jste díky schválení pro provoz na silnici a inteligentní funkci brzdového indikátoru StopTech zadního světla vždy absolutně v bezpečí. Brilantní zářivost – s naší sadou 80 lux led světel na jízdní kolo a perfektně koncipovaným světelným kuželem máte celé své zorné pole optimální přehled i v noci.
ZnačkaNextcover #ad
VýrobceNextcover #ad
Zárukane

9. ABSINA

#ad

ABSINA Sada LED světel na jízdní kolo USB dobíjecí – dosah 100 m, schváleno pro provoz na pozemních komunikacích – sada LED světel pro dětské, 180 lumenů a 50 luxů – sada osvětlení na jízdní kolo

#ad
ABSINA #ad - Dodávka obsahuje sadu sportovních žárovek na jízdní kolo absina gumové vložky v různých tloušťkách, kabel micro typu usb / přední světlo 5 W Cree LED & 1200 mAh / zadní světlo 3x 3 mm červené LED & Li-Ion baterie 3, 7 v & li-ion baterie 3, 6 V a 150 mAh.

Silné světlo – přední světlo s 5w cree led a 50 lux zajišťuje dosah 100 m – lze přizpůsobit dvěma režimy svícení 100%/50% – sada LED světel na jízdní kolo ideálně osvětluje jízdu, aniž by oslnila protijedoucí provoz. Snadná montáž na trajektová kola všeho druhu – díky zasouvací závěrce, elastickému silikonovému pásku a dodávaným gumovým vložkám lze kolo Light rychle a snadno namontovat.

Bezpečný proti dešti – led sada osvětlení jízdního kola s certifikací IPX4 zajišťuje bezpečnou jízdu v dešti. Provoz na baterii – přední světlo má dobu svícení až 7 hodin a zadní světlo až 3 hodiny – světlo na kolo lze nabíjet přes USB kabel, který je součástí dodávky.
ZnačkaABSINA #ad
VýrobceABSINA #ad
Výška2.17
Délka7.76
Šířka4.17

10. SIGMA SPORT

#ad

LED světlo na jízdní kolo sada Aura 80 a NUGGET II | přední a zadní světlo schválené dle StVZO, SIGMA Sport

#ad
SIGMA SPORT #ad - Světla fungují zcela bez dynama a jsou schválena pro provoz na pozemních komunikacích. Rozsah dodávky – přední světlo aura 80 vč. Micro usb kabelu, hmotnost vč. Montáž je díky silikonovému držáku bez problémů možná bez nářadí na kolo.

2x držáku o-kroužku, zadní světlo 24 g. Držáku přední světlo 119 g, nuggeT II zadní světlo vč. Bezpečnost – akumulátorová sada osvětlení je schválena podle stvzo a díky režimům osvětlení, světelnému průvodce předního světla a vysoké viditelnosti zadního světla zajišťuje dostatečné světlo a lepší viditelnost. Technika – dvoustupňový indikátor baterie led osvětlení jízdních kol je podle normy ipx 4 chráněn proti stříkající vodě.

Doba hoření – žárovky na kolo jsou extrémně úsporné. Přední světlo zajišťuje se čtyřmi režimy osvětlení 5–15 h, zadní světlo na kolo pro optimální osvětlení 6 hodin. Výkon – sada osvětlení se skládá ze světla na kolo sigma aura 80 s dosahem 90 m vpředu a zadního světla NUGGET II s viditelností vzadu 400 m.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Výška1.1
Délka1.71
Hmotnost0.32
Šířka1.54
Číslo dílu4016224178506
Modelka204705
Záruka2 Jahre Herstellergarantie