Top 10 Mbit/s Messgerät – Hlukoměry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Tadeto

#ad

Přístroj na měření hladiny akustického tlaku Tadeto Digital od Tadeto 30 dB do 130 dB s LCD displejem A/C závaží pro domácí dílny

#ad
Tadeto #ad - Digitální lcd displej digitální displej je 4místný lcd displej s rozlišením 0, efekt čtení je jasnější na tmavých místech. Vysoká přesnost ± 2, 0 db. Pokud je baterie slabá, který upozorňuje, zobrazí LCD displej symbol nízkého napětí, 1 dB. Rychlé a pomalé měření hladina akustického tlaku má funkci přeměny rychlé a pomalé reakce.

Přesné měřenírozsah měření hladiny hluku činí 30 db až 130 db. Pomalá míra odezvy využívá konstantní 1s/časovou konstantu, která se používá pro měření okolí s relativně velkými změnami hladiny hluku. Nabízíme dlouhodobý zákaznický servis a celoživotní technickou podporu. Sledování v reálném čase vám může poskytnout přesné údaje o úrovni zvuku v okolí není možné nahrávání zvuku. Hodnocení c simuluje frekvenční vlastnosti vysoce intenzivního hluku lidského ucha, které jsou vhodné pro analýzu akustického tlaku motorů a strojů.

Je široce používán v továrnách, školách a staveništích. Máte-li dotazy nebo obavy, dopravě, kontrole kvality zvuku v domech, dětských pokojích a kancelářích audiosystémů, neváhejte nás kontaktovat. Měření a/c – hodnocení a simuluje frekvenční charakteristiku hluku lidského ucha s nízkou intenzitou, který je vhodný pro rozpoznání okolního hluku. Pohodlný a lehký měřič hladiny hluku tadeto je lehký a snadno se přenáší. Profesionálnější metody měření nabízejí uživatelům perfektní uživatelskou zkušenost.
ZnačkaTadeto #ad
VýrobceTadeto #ad
Výška1.2
Délka7
Šířka3
Číslo díluT011-1
ModelkaSL720

2. TOPTES

#ad

Měřicí přístroj TopTes TS-501B s 2,24palcovým LCD displejem s podsvícením, rozsah 30–130 dB, váha A/C, MAX/MIN, ukládání dat – oranžová

#ad
TOPTES #ad - Hladinový měřič hluku toptes se dodává s 3letou zárukou a doživotní technickou podporou. Hladina akustického tlaku s a/c filtrováním hladina akustického tlaku toptes ts-501b používá přesný kondenzátorový mikrofon pro detekci zvuku. Na displeji se také zobrazuje nízký stav baterie, že uživatel včas vymění baterie.

Ts-501b měřič hladiny akustického tlaku je napájen bateriemi včetně 3 baterií a má funkci automatického vypnutí pro prodloužení životnosti baterie. Perfektní pro sledování hlukového zatížení v komunitách, domácích kinech, dílnách, které měří hladinu hluku 30 až 130 dB s přesností ±1, školách, kancelářích a továrnách. Je vybaven filtračními zařízeními a a c, audio systémech, automobilech, 5 dB a frekvencí 30 až 8 000 Hz. Měření max/min, datová paměť měření hladiny akustického tlaku má maximální nebo minimální naměřené hodnoty, aby reprezentoval maximální/minimální vysokou/nízký vrchol hodnotu zvuku, který vzniká v určitém čase, a funkce ukládání dat může zmrazit aktuální měření podle individuálních potřeb.

Jednoduché ovládání a rozsáhlé funkce tento přenosný měřič hladiny hluku má protiskluzový boční design, aby bylo zajištěno, který se pohodlně drží. Podržte tlačítko podsvícení a zapněte podsvícení, které usnadňuje odečítání i při špatných světelných podmínkách. V případě dotazů nebo obav nás neváhejte kontaktovat. 2, 25palcové lcd obrazovce, 25palcový lcd displej s podsvícením tento měřič hladiny akustického tlaku ts-501b měří hladinu hluku v decibelech db a zobrazuje ji na 2, která je díky velkému designu displeje snadno čitelná.
ZnačkaTOPTES #ad
VýrobceTOPTES #ad
Číslo díluTS-501B
ModelkaTS- 501B

3. CSL-Computer

#ad

CSL – síťový tester kabelů pro RJ45 RJ11 patch kabel tester vodiče LAN Network Cable Tester dvě různé rychlosti, přepínač na vypnutí, síťový kabel Cat 8. 1 Cat 7 Cat 6 Kabel

#ad
CSL-Computer #ad - Při nesprávném pořadí na dálkovém ovládání dochází k výměně kabelů. Zkrat žádná světla nebo slabé světlo sousedních LED, tzv. Přístroj postupně testuje páry žil. 301303. Od přesné přípravy kabelů, zapojení krabic až po spojení. Nástroj + návod k obsluze. Jednoduchý postup: spojte jeden konec kabelu k hlavní jednotce a druhý se vzdálenou jednotkou.

Napájení: přes 1 x 9v blokovou baterii není součástí dodávky | rozměry: 96 x 103 x 27 mm | hmotnost s obalem: 648 g / pouze přístroj: 589 g | Rozsah dodávky: CSL síťová sada tester kabelů pro kabel RJ45/RJ11 + odizolovač + krimpovací kleště + příchytka LSA Plus. Díky led displeji testeru kabelů obdržíte okamžitou diagnózu chyb, např. Diy pro všechny: síťová sada csl nabízí tester kabelů rj45/rj11 master a slave a rozsáhlé příslušenství, skládající se z odizolovače, krimpovacích kleští a nasazovacího nástroje LSA Plus.

Vedlejší hovory, žádný kontakt led nesvítí nebo vyměněné žíly nesprávné pořadí. Na obou přístrojích svítí led ve správném pořadí 1–8, kabely jsou správně pólované. Volitelné dvě rychlosti: při poloze spínače "on" se test kabelu provádí při normální rychlosti, v poloze "S" pomaleji. S" je ideální pro sledování led diod při provádění testování a okamžitě rozpoznala, zda došlo k výměně kabelů. Okamžitý výsledek.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Číslo díluA44651x7
ModelkaA44651x7

4. Tadeto

#ad

Vážení A/C, MAX/MIN, přenosný db měřicí přístroj 30 dB až 130 dB 5 měřicích rozsahů, podsvícení LCD displej, Měřicí přístroj na decibely, Tadeto měřič hluku, Data Hold, akustický a vizuální alarm

#ad
Tadeto #ad - Tento audio-měřič hluku je skvělým nástrojem pro kontrolu, studie, kontrolu kvality výrobku, podniky, průmysl atd. Rychlé a pomalé měření db měřicí přístroj má funkci přeměny rychlé a pomalé reakční rychlosti. Rychlá míra odezvy využívá časově konstantní 0, 125 s/čas pro obecná měření okolí.

Přesné měření decibelový měřič decibelového nože je 30 db až 130 db a funkce posunutí 5 nastavitelných měřicích rozsahů. A/c vážené měření měření a simuluje frekvenční charakteristiku hluku s nízkou intenzitou pro lidské ucho, což je vhodné pro detekci okolních zvuků. Sledování v reálném čase vám může poskytnout přesné údaje o hladině hluku v okolí. Vysoká přesnost s ± 1, 5 dB. Pomalá rychlost odezvy využívá časově konstantní 1s/čas, který se používá pro měření okolí s relativně velkými změnami hladiny hluku. Je široce použitelný pro osobní, zdravotní prevenci a ošetření atd.

Pokud je baterie slabá, že proud je v tomto okamžiku slabý a že je třeba baterii vyměnit. Podsvícený displej velký podsvícený lcd displej, což znamená, zobrazí lcd displej symbol nízkého napětí, efekt čtení je na tmavých místech jasnější. Měření hodnocené c simuluje frekvenční charakteristiky vysoce intenzivního hluku lidského ucha, které jsou vhodné pro analýzu akustického tlaku motorů a strojů. Profesionálnější metody měření nabízejí uživateli perfektní uživatelský zážitek.
ZnačkaTadeto #ad
VýrobceTadeto #ad
Číslo díluTE017
ModelkaTE017

5. Proster

#ad

LCD displej pro kontinuitu, Proster Tester síťových kabelů Wire Tracker s POE testem telefonních kabelů, síť, napětí baterie, kontrola polarity, multifunkční tester kabelů s úložnou taškou

#ad
Proster #ad - Tento přenosný tester síťových kabelů je praktickým nástrojem pro všechny druhy komunikačních vedení a technický personál údržby. Pokud ho potřebujete, přijďte a vyzkoušejte si to, nenechá vás na holičkách. Funkce testování napětí kliknutím na tlačítko "v" vyvoláte funkci testování napětí, a můžete znovu stisknout "V", která může měřit napětí baterie a polaritu napětí, abyste se dostali do testovacího režimu POE.

Tento produkt lze široce používat v telefonních systémech, počítačových sítích, video sítích, optické komunikační technice a jiných kovových kabelových vedeních. Pomůže vám rychle a efektivně najít požadovaný kabel z celé řady kabelů. Lcd obrazovka přijměte intuitivní lcd displej, abyste mohli data vidět jasněji a se třemi režimy, ve kterých můžete volně přepínat: poe režim, digitální režim a analogový režim.

Nastavitelná citlivost. Funkce digitálního vyhledávače linek; modré kontrolní světlo, funkce analogového vyhledávače: červená kontrolka. Funkce poe testování tento nástroj lze použít pro testování standardních a nestandardních POE zařízení, může také otestovat POE napětí, polaritu napájení a režim napájení. A může být loven v přítomnosti napětí. Funkce led kapesní svítilny lze běžně používat v tmavém prostředí. Méně než 60 V.
ZnačkaProster #ad
VýrobceProster #ad
Výška1.97
Délka8.66
Hmotnost0.86
Šířka5.83
Číslo díluPST204-TOPEU
ModelkaET612

6. GQ

#ad

Pokročilé elektromagnetické vícenásobné záření EMF-390 3 v 1 EMF ELF RF HF metr měřicí přístroj mobilní věž detektor datalogger

#ad
GQ #ad - Online návod k obsluze v angličtině a němčině. Identifikujte a rozpoznejte běžné možné zdroje, jako je elektrické vedení, buněčná věž, mikrovlnná trouba, statický náboj atd.
ZnačkaGQ #ad
VýrobceGQ Electronics #ad
Výška1
Délka5.5
Hmotnost0.63
Šířka3
Číslo díluEMF-390
ModelkaEMF-390

7. PeakTech

#ad

Sádry, zdivo, PeakTech 5201 – profesionální měřič vlhkosti, indikátor pro všechny stavební materiály, multifunkční měřicí hloubka: 20 – 40 mm., dřevo, bezkolíkový měřič vlhkosti s LCD displejem, omítky, stěny

#ad
PeakTech #ad - Při příliš vysoké vlhkosti se zazní akustický varovný signál. AkustickÝ varovný signál: pod nastavitelnými hlášeními "dry", "risk" a "wet" se zobrazuje vlhkost pro příslušný stavební materiál.

Info: princip měření: elektr. Odpor; druh měření: měření kontaktu bez poškození; automatické vypnutí; odolné proti nárazům a nárazu; příslušenství: baterie, taška a návod. Rozměry: 65 x 235 x 30 mm; hmotnost: 250 g. Velká písmena a symboly umožňují rychlé zachycení hodnot. Po zapnutí kromě toho provede vlastní kalibraci. Roveň měření: měřič vlhkosti materiálu, který pracuje na principu vysoké frekvence, měří v hloubce mezi 20 – 40 mm.

Lcd displej: bezkontaktní měřicí přístroj na stavební světlo má 3 1/2místnou LCD obrazovku s bílým podsvícením. Pro zaměstnání a domácnost: indikátor vlhkosti p 5201 je měřicí přístroj pro předběžné testování a sledování vlhkosti ve dřevu, zdivu a mnoha dalších. Rozsah měření se pohybuje od 0, 0 do 1000 .
ZnačkaPeakTech #ad
VýrobcePeakTech #ad
Výška9.25
Délka1.18
Hmotnost0.55
Šířka2.56
Číslo díluP 5201
ModelkaP 5201
Záruka3 roky záruka

8. Cadrim

#ad

Cadrim Digitální měřič hladiny hluku, přenosný měřič hladiny hluku 30 dB až 130 dB decibelů s LCD displejem pro továrny a ulice

#ad
Cadrim #ad - Lze jej použít v domácnostech, dílnách, laboratořích, obytných oblastech, kancelářích, na ulicích, nemocnicích, továrnách, hotelech, školách, divadlech a zvukových systémech. Přesnost ± 3, že je normální, 5 dB, 1 dB. Digitální lcd displej velký lcd digitální displej s podsvícením, malé poškození očí, nízká spotřeba proudu, efekt čtení je jasnější na tmavých místech.

Lehký design digitální decibelový nůž je malý, přenosný; s ukazatelem nízkého výkonu; automatické vypnutí po 15 minutách bez obsluhy; "OL" se zobrazí, lehký, když vstup překročí oblast. Roveň decibelů pro normální hovory činí 40 – 60 decibelů. Vysoká přesnostrozsah měření přístroje db činí 30 db až 130 db. Tým značek cadrim nabízí 24hodinový online zákaznický servis pro všechny otázky, aby zajistil nejlepší zážitek z nakupování.

Frekvenční rozsah: 31, 5 Hz~4kHz. Vysoká kvalita zobrazení, nízké záření. Co dostanete1 x digitální měřič hladiny hluku, 1 x 9v baterie, 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Velmi rozšířené hladina hluku je nástroj pro měření hladiny okolního hluku. Mějte na paměti, rozlišení 0, že obrazovka zobrazuje v klidné místnosti 20 – 40 decibelů. Rozsah použití je velmi široký a nepostradatelný nástroj v životě.
ZnačkaCadrim #ad
VýrobceCadrim #ad
Výška2.28
Délka6.69
Hmotnost0.26
Šířka1.38
Číslo díluNT612021
ModelkaMPP

9. Beaspire

#ad

Digitální měřič hladiny hluku, měření 30 dBA~130dBA přenosný LCD displej Sound Level Meter se 4 bateriemi funkce ukládání dat, USB 4700 skupin měření záznamu decibelů

#ad
Beaspire #ad - 3. Funkce automatického vypnutí a automatické podsvícení: úspora energie a zpříjemnění nočního měření. Software lze také stáhnout přes náš odkaz na Google Drive.

Funkce ukládání dat usb: lze měřit online v počítači Windows 7 / XP / Vista, uložit až 4700 záznamů. Měřič hladiny hluku je použitelný pro testy kvality výrobku, kanceláře, školy, obytné oblasti, měření okolního hluku, jako jsou továrny, sledování zdraví, letiště a tak dále. Měření dat každé 2 sekundy, rozsah měření: 30 dba ~ 130 dba, 5 dB, přesnost: ± 1, rozlišení: 0, 1 dB. Tři body k digitálnímu měřiči hladiny zvuku beaspire: 1. Velmi lehké a pohodlné, takže můžete jednoduše držet. 2. Máme německý návod český jazyk nelze zaručit. V případě dotazů nás můžete kontaktovat.
ZnačkaBeaspire #ad
VýrobceBeaspire #ad
Číslo díluGM1356
ModelkaGM1356

10. LEERCHUNAG

#ad

Měřicí přístroj na decibely, tester hluku s bateriemi, přenosný db nůž, šedý, rozsah 30–130 dB A, měřič hluku, digitální měřič hluku, měřič hladiny hluku

#ad
LEERCHUNAG #ad - Přístroj na měření decibelů je nejen mimořádně odolný proti opotřebení, ale také elegantní. Vysoká přesnost— rozsah měření: 30–130 dba, pokud standard překročí standard. Větší dobře čitelný lcd displej s podsvícením, rozlišení: 0, 5 db, přesnost: ±1, zobrazí se výstražný signál, který ukazuje měření rychle, 1 dB, jasně a snadno čitelně.

Iroké použití— tento měřič hluku byl vyvinut, dílen, škol, hlukových potíží sousedů, ulic, kancelářského prostředí, průmyslového prostředí, např. Balicí seznam— 1 x akustikoměr; 3 x 1, 5 v baterie; 1 x větruodolný houbový míč; 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Návod k obsluze je dobře čitelpokud máte nějaké problémy nebo návrhy týkající se našeho vyhledávače uchů, sdělte nám to prosím a my vám poskytneme technickou podporu a zákaznický servis po dobu 7 * 24 hodin.

O nÁs—nástěnný detektor se dodává se 3 kusy 1, 5 v aaa baterií. Materiál vhodný pro ruční použití— v tomto hlukoměru se používá vstřikovací proces pro kompozitní materiály pro pouzdra s antidropovou strukturou. Ideální pro testování hudebních nahrávek, audia atd. Hladiny hluku v blízkosti továren, logopedie a dalších. Decibelový měřič hladiny zvuku je nástroj pro měření okolní hladiny hluku, obytných oblastí, aby splňoval požadavky na měření kvality zvuku v různých prostředích.
ZnačkaLEERCHUNAG #ad
VýrobceLEERCHUNAG #ad