Top 10 Mini Beamer 1080p Nativ – Projektory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Jimveo

#ad

Malý, Dataprojektor Jimveo WiFi Mini dataprojektor 9000 lumenů, LCD domácí kino/venkovní/kompatibilní s TV stick/X-boxem/DVD/laptopem/smartphonem, 1080p Full HD dataprojektor 250" displej

#ad
Jimveo #ad - S nejnovějšími energeticky úspornými led žárovkami a technologií rozptýleného světla si užijete pohodlnější zážitek ze sledování než s přímými zdroji světla, což lépe chrání vaše oči. Dataprojektor c11 wifi podporuje kabelové připojení usb a bezdrátové zrcadlení obrazovky WiFi pro systémy iOS/Android, vezměte si mini projektor domů a máte skutečné mobilní kino.

Pro lepší zážitek doporučujeme použití v tmavém prostředí. Ochrana očí a časovač spánku, hi-fi sound & stropní držákreflexní design filtruje škodlivé modré světlo, aby ulevilo očím. Tento lcd projektor s krátkým děrováním překonává omezení místa a lze jej použít uvnitř, při kempování nebo v autě pro každodenní zábavu, což z něj dělá perfektní dárek pro děti i dospělé. Hi-fi zvuk a funkce časovače vypnutí videoprojektor c11 je vybaven hi-fi reproduktory, venku, které poskytují vynikající kvalitu zvuku i bez externích reproduktorů. Pokrokový chladicí systém zabraňuje přehřátí. Přenosný mini wifi dataprojektor mini dataprojektor c11 je o velikosti 16 × 12, 5 × 7 cm menší než air 4 a váží asi tolik jako dóza na sodu 600 g.

Vy budete mít vizuální zážitek 1080p za cenu 480p, podporuje velikosti obrazovky 36 až 250" doporučeno 40 – 120 palců, podporuje rozlišení až 4K Full HD, je o 75 % jasnější než jiné 720p projektory, ideální pro stavbu domácího kina. Pro lepší zážitek doporučujeme přístroj používat v tmavém prostředí. Vyspělý systém a rozptýlený světelný zdrojc11 má zapečetěný optický systém a odnímatelné ochranné sklo proti prachu, které 90 % zabraňuje pronikání prachu do projektoru, čímž účinně redukuje černé skvrny.
ZnačkaJimveo #ad
VýrobceJimveo #ad

2. Vigpil

#ad

Dataprojektor 15000 lumenů, 1080p Full HD dataprojektor 4K podpora domácího kina, 5G WiFi Bluetooth dataprojektor mini LED domácí kino, video dataprojektor 300' displej, dataprojektor outdoor/domov

#ad
Vigpil #ad - Delší životnost led a 3 roky záruka dataprojektor je vybaven vynikající led technologií a inteligentní ekologickou technologií pro jasnou kvalitu obrazu s nízkou spotřebou energie. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našeho wifi projektoru, kontaktujte nás prosím ihned e-mailem nebo na našich značkových webových stránkách, během 24 hodin vám nabídneme uspokojivé a profesionální řešení.

50% zoom umožňuje přizpůsobit obraz na správnou velikost, aniž by se pohyboval. Videvidevidevidevidevidevidestick nebo hdmi kabel, AV přípojkou, který účinně blokuje prach a snižuje černé skvrny a netěsnosti světla. Videa chráněná autorskými právy jako Netflix a další. Se zabudovanými hifi-reproduktory jej lze připojit také jako Bluetooth reproduktor s vaším mobilním telefonem.

Nativní 1080p full hd a 15000 l a 15000:1 kontrastní poměr dataprojektor má rozlišení 15000 l a 1920 × 1080, s modrou povrchovou úpravou čočky s vysokým indexem lomu pro snížení optických ztrát v kombinaci s nejnovější technologií LCD dosahuje barevné škály 95 %. Vybaveno 2 x hdmi přípojkami, vga přípojkou, 5mm audio výstupem, aby byl viděn. S 5. 1 dvoucestným bluetooth můžete bezdrátově propojit s Bluetooth reproduktory, jak chcete. Dataprojektor 4K má 5G/2.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
ZárukaZáruka 2 roky

3. Vigpil

#ad

Dataprojektor upgrade Full HD 1080p Native 15000 lumenů 5G WiFi Bluetooth dataprojektor podporuje 4K, kompatibilní s iOS/Android/TV Stick/laptop/PS5, mini LED dataprojektor domácí kino 300" displej

#ad
Vigpil #ad - Mini dataprojektor bluetooth může přes bluetooth propojit sluchátka, takže můžete zažít vynikající zážitek z poslechu, reproduktory a další externí audio zařízení a můžete si užívat plně pohlcující zvuk kina doma. Nativní 1080p dataprojektor full hd, podporuje 4 k dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080, kapky potu, vrásky a další jemnější detaily, jas 15000 luxů, vysoký dynamický kontrastní poměr 10 000: 1 a poměr stran 16: 9/4: 3 a podporuje video Full HD 4K.

Z důvodů autorských práv nelze videa jako netflix, amazon prime, laptopy, s přípojkami HDMI, TV flash disky, USB flash disky, Disney a Hulu přehrávat přímo přes zrcadlovou obrazovku mobilního telefonu. Tato technologie umožňuje bezdrátové připojení i venku. Dataprojektor domácího kina je také vybaven dvoupásmovým wifi připojením 2, 4g/5g dataprojektor 4k disponuje nejnovější technologií přímého spojení P2P, které dokáže realizovat rychlé a plynulé zrcadlení obrazovky bez snímku a zpoždění.

Tento videoprojektor je 4krát podrobnější než 720P projektor. 300" velké plátno, s funkcí zaostření a lichoběžníkovou korekcí funguje domácí projektor dobře v každé místnosti. Uvidíte jemnější detaily, jako jsou barevné skvrny v očích videocharakterií, které by jinak mohly být ztraceny. Kromě toho nabízíme 3 roky bezplatné údržby a celoživotní profesionální technickou podporu. Přímé spojení p2p a wifi připojení 2, 4+5g, která umožňuje bezdrátové připojení bez připojení k síti wifi.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad

4. Vigpil

#ad

Domácí kino, dataprojektor Full HD 1080p, venkovní/domácí video dataprojektor kompatibilní s, mini dataprojektor 4K, Dataprojektor 4K 15000 lumenů, 5G WiFi projektor Bluetooth

#ad
Vigpil #ad - S obousměrnou konektivitou Bluetooth 5. 1 je váš přenosný mini projektor více než jen reproduktor – projektor můžete propojit s externími reproduktory, sluchátky a sluchátky pro lepší zvukový zážitek. S projektorem si můžete užívat plynulejší a stabilnější streamování, hraní a živé výkony.

Věrvěrvěrvěrvěrvěra perfektní zážitek ze snímku trháku. S optimální úhlopříčkou obrazu 120 palců si můžete s tímto full hd dataprojektorem užívat své oblíbené seriály, filmy a sportovní události na našem videoprojektoru, abyste získali realistický zážitek ze sledování. Vlastnictví dataprojektoru je synonymem vlastnictví kina, které si můžete vzít s sebou. První p2p přímé zrcadlení projektor je první technologií přímého zrcadlení p2p, která bez námahy odstraní problémy se zpožděním wifi a během několika sekund vám nabízí velké plátno.

Odstraňte omezení routerů a wi-Fi, prolomte běžnou 5G Wi-Fi připojovací technologii. Projektor podporuje bezplatnou 3letou záruku, abyste obdrželi bezplatnou výměnu. Nejnovější 5g/2. 4g wifi a bluetooth 5. 1 obousměrná technologie již žádné prodlevy.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
ZárukaZáruka 2 roky

5. WiMiUS

#ad

Podpora 4K 60Hz video projektoru pro domácí, Dataprojektor Official Netflix & Dolby Audio 25000 lumenů automatické zaostřování/lichoběžníková korekce WiFi 6 Bluetooth dataprojektor Full HD 1080P

#ad
WiMiUS #ad - K dispozici je spousta videí. Ať už si přejete projekci na straně, vám chytrý projektor ukáže jasný obdélníkový obraz. Vychutnejte si jednoduše film, hry, 33 a 50% funkce zoomu a 3 roky záruka Projektor na mobil hodí 150palcové plátno na vzdálenost 4 m, party večery nebo sportovní aktivity s rodinou nebo přáteli.

Podpora 4k 60 hz a prachotěsný projektor nativní full hd 1080p, jas 25000 lumenů, 99% technologie ntsc. Videoprojektor podporuje také Dolby Audio, stereo prostorový zvuk vám poskytne působivý pocit prostoru. Dataprojektor 4k obnovuje do velké míry originální obraz a poskytne vám kvalitní filmové obrázky. Led dataprojektor s plně uzavřenou optickou technologií zabraňuje průniku prachu a prodlužuje životnost projektorů. Netflix dataprojektor a dolby audio dataprojektor wimius k9 má integrovaný systém linux s více než 10000+ aplikacemi, včetně oficiálního netflix/YouTube/Prime Video/Plex/Docubay/Hulu/TG, opravdové oficiální autorizace, bez TV flash disku a stahování.

I když často měníte polohu, obraz se automaticky rozpozná a upraví během několika sekund. Připojte fire stick/laptop/dvd přehrávač/PS5/Switch/X-Box s venkovním projektorem. Díky integrovanému čipu Bluetooth 5. 2 lze malý projektor bezdrátově propojit s Bluetooth sluchátky / reproduktory/airpody. Rozlučte se s náročnými procesy.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška6.3
Délka8.27
Šířka7.09
Číslo díluWiMiUS K9 Beamer
ModelkaK9 Beamer
Záruka3 roky záruka

6. TOPTRO

#ad

Mini dataprojektor Elektrické zaostřeníFull HD 1080P podporuje TOPTRO 12000 lumenů 5G WiFi Bluetooth dataprojektor pro mobilní telefon, kompatibilní s TV, přenosný projektor s displejem 240"

#ad
TOPTRO #ad - Vertikální funkce lichoběžníkového zkreslení podporuje přizpůsobení obrazu dálkového ovládání, 12000 lumenů a kontrastní poměr 12000:1 a zajišťuje jasnější, aby byl obraz vždy v pravém úhlu. Po zapnutí projektoru dokáže projektor bez obtížného manuálního nastavení a pouhým stisknutím tlačítka zachytit jasnou kvalitu obrazu.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky, snadno se pohybuje a přenáší. 12000 lumenů a nativní 1080p a ±40° vertikální korekce toptro tr25 mini dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080p, živější a lepší kvalitu obrazu, barevnější. Funkce otáčení obrazu o 360° podporuje instalaci vpředu, DVD přehrávačem, TV boxem, U-diskem, Chrome Book, vzadu nebo na strop. Přenosný design a 3 roky záruka velikost tohoto toptro bluetooth dataprojektoru je 16 × 12, 9 kg, 5 × 12 cm a hmotnost pouze 0, 3 roky údržby a bezplatné plátno s projektorem.2

2. 4g/5g wlan a bluetooth 5. 2mini full hd projektor má vylepšený integrovaný čip bluetooth 5. 2, který na rozdíl od běžného bluetooth 5. 0 snižuje jakékoli zpoždění a koktání a zvyšuje stabilitu přenosu zvuku. Ve srovnání s jinými projektory je ovládání pohodlnější a díky rychlejšímu zaostření si můžete bez problémů vychutnat vynikající obraz.
ZnačkaTOPTRO #ad
VýrobceTOPTRO #ad

7. TOPTRO

#ad

5G WiFi Bluetooth dataprojektor mobilní telefon pro, Mini dataprojektor upgrade 2024 TOPTRO 10 000 lumenů Full HD 1080p přenosný dataprojektor s elektrickým zaostřením, 4D/4P lichoběžníková korekce

#ad
TOPTRO #ad - Ip bluetooth 5. 2 nabízí jasnou a vyváženou kvalitu zvuku, který účinně zabraňuje rušení signálu a nabízí rychlejší a stabilnější přenos, můžete své Bluetooth zařízení kdykoli připojit a užívat si soukromou zábavu. V případě poškození nabízíme bezplatný náhradní servis. Přenosný projektor váží pouze 3 libry a měří 5, 65 palce.

Elektrické zaostření a prachotěsný design mini dataprojektor toptro tr23 má funkci elektrického zaostření. Několik spojení a celoživotní profesionální podpora tr23 led dataprojektor je vybaven také přípojkami usb/hdmi/av/audio, které jsou z velké části vybaveny fire-Sticks/TV-box/PS4 atd. Bez pohybu projektorbez pohybu. Pokud máte během používání nějaké dotazy, kontaktujte nás prosím. 4d/4p lichoběžníková korekce a přenosný projektormini dataprojektor na mobil má novou a vylepšenou lichoběžníkovou korekci 4d/4p, 71 x 6, 61 x 6, pomocí které můžete samostatně nastavit čtyři body a čtyři strany obrazového projektoru.

Super fast 5g wifi a bluetooth 5. 2bluetooth dataprojektor je vybaven pokročilým 5g wifi čipem, takže máte přehrávání videa a herní zážitek bez prodlevy. Díky poutku na ruku se dá snadno přenášet a projekční polohu lze kdykoli a kdekoli změnit. 10 000 lumenů a podpora 1080p tr23 mini full hd dataprojektor má 10000 lumenů, podporuje full hd 1080p, vysoký kontrastní poměr 20 000: 1, pro jasnější a jasnější obrazy, s vysoce průsvitnou povrchovou úpravou, funkce zoomu 100 ~ 50 % lze přizpůsobit velikosti obrazovky.
ZnačkaTOPTRO #ad
VýrobceTOPTRO #ad
ModelkaDE-TR23
Záruka3 roky údržby

8. WiMiUS

#ad

Automatické zaostřování/lichoběžníková korekce Dataprojektor Full HD 1080p 15000 lumenů, WiFi 6 Bluetooth dataprojektor, LED domácí kino, 4P/4D lichoběžníková korekce 300'' displej, video

#ad
WiMiUS #ad - Pro přenášení projektoru lze přenášet tašku na míru. Wifi 6 a bluetooth video projektordataprojektor wimius p62 používá nejnovější technologii wifi6, aby získal velkou obrazovku. Vestavěný čip Bluetooth 5. 0, několik sekund se bezdrátově synchronizuje, projektor umožňuje kdykoli připojit ideální Bluetooth reproduktor/sluchátka a uložit každý detail zvukového efektu, vyšší přenosovou rychlost a nižší latenci než 5 G, abyste mohli nabídnout různé zvukové scény.

Není nutný žádný další adaptér. Pokud chcete tento p62 led projektory, 5mm audio výstupem, 3, AV přípojkou, můžete bez omezení vlastnit své domácí kino. Vychutnejte si kdykoli velké plátno o velikosti 300" a 50% zoom vám umožní nastavit obraz na příjemnou velikost bez pohybu projektoru. Ip lichoběžníkového zkreslení a kamera intelligent spolupracují a automaticky korigují obdélníkový obraz, pokud boční projekce a úhel sklonu nepřekročí 20°.

1080p full hd projektor a přenosná taška s nativním rozlišením 1920 × 1080, vysokým dynamickým kontrastním poměrem 10 000: 1 a podporou videí full hd 4k. Beamer full hd podporuje projekci přední/boční/stropu. Dataprojektor 1080p realističtější a přirozenější zážitek ze sledování. S 90% technologií ntsc a vysokou reprodukcí originální barvy.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška4.06
Délka10.12
Šířka7.87
Číslo díluWiMiUS P62 Beamer
ModelkaK8
Záruka2 roky

9. TOPTRO

#ad

Dataprojektor pro mobilní telefon, kompatibilní s TV, 5G WiFi Bluetooth, Mini dataprojektor Elektrické zaostření Full HD 1080P podporuje TOPTRO 12000 lumenů, přenosný projektor s displejem 240"

#ad
TOPTRO #ad - Po zapnutí projektoru dokáže projektor bez obtížného manuálního nastavení a pouhým stisknutím tlačítka zachytit jasnou kvalitu obrazu. Funkce zoomu může snížit velikost obrazu ze 100 % na 75 % bez pohybu projektoru. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky, 5 × 12 cm a hmotnost pouze 0, snadno se pohybuje a přenáší.

Toptro nabízí bezplatnou náhradu, 9 kg, můžete nás kontaktovat e-mailem. Několik zařízení a montáž na strop a funkce zoomumini dataprojektor domácího kina je kromě toho vybaven usb / hdmi/3, u-diskem, 5mm audio konektorem a je do značné míry kompatibilní s Fire-Stick, tv boxem, externími reproduktory atd. Podporuje také 5g hz wlan spojení s širším pokrytím a vyšší přenosovou rychlostí, aby vám při sledování filmů a hraní her nabídl konstantní plynulý zážitek.

Funkce otáčení obrazu o 360° podporuje instalaci vpředu, tabletem, Chrome Book, PS5, Chromecastem, DVD přehrávačem, vzadu nebo na strop. 2. 4g/5g wlan a bluetooth 5. 2mini full hd projektor má vylepšený integrovaný čip bluetooth 5. 2, který na rozdíl od běžného bluetooth 5. 0 snižuje jakékoli zpoždění a koktání a zvyšuje stabilitu přenosu zvuku.
ZnačkaTOPTRO #ad
VýrobceTOPTRO #ad
Výška4.72
Délka6.3
Šířka4.92
Číslo díluTR25

10. WiMiUS

#ad

Andriod TV a elektrické zaostřeníBeamer Full HD Nativní, 1080p WiFi 6, Bluetooth dataprojektor podpora 4K, video dataprojektor 750ANSI domácí kino se stativem/automatická vertikální

#ad
WiMiUS #ad - Inteligentní elektrické zaostření jedním tlačítkem, jednoduše stiskněte několik sekund tlačítko zaostření na dálkovém ovladači, abyste bez problémů získali jasný obraz. Ultra široký 92% ntsc obnovuje původní barvu. Poslouchejte další dech beroucí filmové zvukové efekty.

Tento přenosný dataprojektor bluetooth podporuje spojení Bluetooth s vaším soundbarem/sluchátky/sluchátky / sluchátka. Nativní 1080p full hd dataprojektor 4k a 22000:1 kontrast a se stativemnativní rozlišení 1920 × 1080p podporuje dekódování 4k, vysoký dynamický kontrastní poměr 22000:1. S automatickou vertikální/4P lichoběžníkovou korekcí podporuje projekci ze strany. 300" velikost a 50% zoom a automatická/4p vertikální lichoběžníková korekce obrazovka o velikosti 30 – 300 " je ve vzdálenosti 0, do fitness studia, 5 m.

V případě problémů/vrácení nebo výměny nás kontaktujte. Multi interface & 3 roky záruka tento 1080p full hd dataprojektor wifi bluetooth má hdmi/usb*2/av/3, usb pevné disky, ps5 atd. Vzhled je módní a exkluzivní, ložnice, 85 m – 6, aniž byste se museli pohybovat. Perfektní pro kempování v obytném vozu, dejte tomuto dataprojektoru domácího kina vašemu životu více zábavy! Očky s více vrstvami filtrují škodlivé modré světlo pro ochranu vašich očí.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška4.39
Délka9.8
Hmotnost4.41
Šířka8.03
Číslo díluBeamer 4K Full HD 1080P WiMiUS P63
ModelkaBeamer 4K Full HD 1080P WiMiUS P63
Záruka3 roky