Top 10 Nematoden Gegen Engerlinge – Užitečný hmyz pro kontrolu škůdců

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. nemabest

#ad

červnatých brouků a dalších, obratlovců, nemabest® HB hlístice na 100 m² 50 milionů proti štíhličkám a larvám brouků z listnatých zahradních listnatých

#ad
nemabest #ad - Podrobný popis použití je přiložen. Jedná se o biologický produkt pro hubení škůdců, který je absolutně bezpečný pro člověka, rostliny a obratlovce. Nemabest uchovávejte v lednici a dodržujte datum trvanlivosti.

Dodání zpravidla již po 1–2 dnech! nemabest hb hlístice heterorhabditida bacteriophora bojují s teplotou půdy od 12 °c proti andrákům a larvám brouků z trsňáčků velkých, listnatých brouků, májunických brouků a kosočtverců. Hlístice se jednoduše aplikují s vodou na zalévání a lze je kombinovat i s jinými biologickými ochrannými opatřeními rostlin.

Rychlé dodání: odeslání ve stejný den při objednávce do 12 hodin po-do. 50 milionů nematodů vystačí na ošetření plochy podlahy 100 m². Nejvyšší účinnosti je dosaženo proti mladým larválním stádiím prvního roku vývoje. Hlístice jsou živá zvířata a musí se používat včas.
Značkanemabest #ad
VýrobceÖRE Bio-Protect #ad

2. Futeco

#ad

Bez chemie a přírodní – vyrobeno v Německu, Futeco® – HB hlístice proti puchýřům a štíhličkám – na plochu 5 m² – pro snadné zalévání – 100% biologické

#ad
Futeco #ad - Osvědčený boj proti škůdcům – zcela přirozeným způsobem naše HB hlístice bojují proti škodlivým larvám puchýřovitých a engerlingenů. Ivotní základ prospěšných hmyzů odpadá po likvidaci larev brouků.

Jednoduché použití – hb hlístice heterorhabditida bacteriophora rozpusťte ve vodě a zřeďte na požadované množství zalévání a směs nalijte zamořenou zeminu. Společně s vámi najdeme uspokojivé řešení. Náš servis – vaše výhody & vaše spokojenost je naším cílem – pokud něco neodpovídá vašim představám, kontaktujte nás.

Bezproblémové pro člověka a zvířata – vysoce efektivní užitečné rostliny lze bez problémů používat. Ivot s ohledem na životní prostředí – naše mikroskopické prospěšné rostliny jsou velmi citlivé na chemické prostředky na ochranu rostlin, proto by neměly být používány žádné chemické prostředky minimálně 6 týdnů.
ZnačkaFuteco #ad
VýrobceFuteco #ad

3. Futura-Shop

#ad

Májnických brouků, 10 milionů na 20 m² | užitečný hmyz také proti larvám listnatých brouků, HB hlístice proti bezotcům 100% biologická a bez jedovatých jedů, červnových brouků a koprlíků

#ad
Futura-Shop #ad - Nematody jsou živé bytosti a měly by být skladovány v chladničce a okamžitě aplikovány. Použití je jednoduché a nezávadné pro lidi, zahradních listnatých brouků, májků, zvířata a rostliny. Nematody lze použít také v kombinaci s jinými biologickými opatřeními.

Dodání obdržíte zpravidla po 1 až 2 dnech. Přírodní a biologické: hb hlístice pro boj s engerlingem nabízejí efektivní a biologické řešení. Vyrobeno a pěstováno v Německu. BezpeČnÉ bliČkovÉ dodÁnÍ: u objednávek do 11 hodin zasíláme hb hlístice proti vlídkům pondělí až čtvrtek týž den prostřednictvím dopisního zaslání. Také proti larvám hluchavců, červovců a kotrnitých brouků bez použití jedu. Během tohoto období by se mělo používat hlístice proti vlídkům. Jednoduché použití: sáček s hlísticemi smíchejte podle pokynů s vodou a nalijte směs přes postiženou zeminu.

Načasování použití u listnatého brouka je od poloviny července do konce září, u červnového brouka od poloviny srpna do poloviny září a u trnitého brouka od začátku května jakmile teplota půdy dosáhne během dne 12 °C do září. Na 20 m² rostlinné půdy: 10 milionů hlístic stačí na ošetření cca 20 m² podlahové plochy. Doba použití: larvy jsou v zásadě cca 6-8 týdnů po letu brouků.
ZnačkaFutura-Shop #ad
VýrobceFutura GmbH #ad
Výška0.39
Délka2.36
Šířka1.57
Číslo díluNem-Eng
ModelkaNem-Eng

4. SASCH

#ad

Drátky, larvy junicového brouka, ptáky – účinek usazování – německý přírodní produkt – také pro, SASCH SELEN® na 100 m² – selenové vápenné hnojivo s ochranou proti škůdcům – vylučuje z trávníku anděly

#ad
SASCH #ad - Bez čekání a tvorby rezistence a kvalitního zpracování nabízí kvalitu a bezpečnost na zahradě. Ochrana před škůdci: díky jedinečnému obohacení selenu jsou ze zóny klíčení vyhnáni červci, červovci a další škůdci travních porostů.

Uživatelsky přívětivé použití: toto hnojivo lze bez problémů kombinovat s každoročním vápněním a hnojením. Je ideální pro vysoké záhony, funguje nezávisle na teplotě a lze jej použít s jinými biologickými opatřeními na ochranu rostlin. Dlouhodobě trvající účinek účinku: s sasch selenem profitujete z nepřetržitého uvolňování účinné látky po dobu až 90 dnů. Ideální pro každého milovníka zahrady, aby chránil své rostliny před škůdci.

To zajišťuje dlouhodobou a účinnou ochranu vašich rostlin před poškozením jídlem. Bezpečnost a kvalita: selen sasch je bezpečný jak pro rostliny, tak i pro obratlovce. Přirozené posílení rostlin: toto vápenné hnojivo se selenem je založeno na čistém křídovém vápenci. Jako přírodní produkt nabízí nejen efektivní hnojení, ale také posiluje kořenovou strukturu vašich rostlin a podporuje tak zdravý růst rostlin.
ZnačkaSASCH #ad
VýrobceSASCH #ad
Výška0.98
Délka7.87
Hmotnost0.55
Šířka4.92

5. Legona

#ad

Legona HB hlístice proti hluchavcům – 10 m² / 5 milionů – vysoce účinný a biologický boj proti broukům a pazourkům

#ad
Legona #ad - Prospěšné rostliny pronikají larvami nacházejícími se v zemi a zabíjejí je. Jednoduché použití – hb hlístice heterorhabditida bacteriophora nalijte na zamořený trávník zředěnou vodou.

Německý chov – díky místnímu chovu užitečných v německu a rychlému zaslání dopisů po-pr vám můžeme nabídnout vynikající užitkovou kvalitu. Bezstarostné pro člověka a domácí zvířata – mikroskopické hlístice hlístice 0, 6 mm nejsou viditelné a bez obav pro člověka, domácí zvířata a rostliny. BiologickÉ & ÚČinnÉ – spolehlivě a biologicky bojují proti hlísticím hb a bezpreclíkům z listnatých zahradních listnatců, polních májků, junibrouků, tresek a tresčích brouků.

Vložte nyní do nákupního košíku a problém s houbami a chybami konečně vyřešte. Efektivně bojuje proti chokejům – vysoce účinný bio zálivkový prostředek bez škůdců pro udržitelnou likvidaci larev tlustých krtků a hlíchlíků v zemi trávníku a zelených ploch.
ZnačkaLegona #ad
VýrobceLegona #ad

6. nemabest

#ad

Nemabest® cool HB+SF hlístice pro boj s krtci, 50 milionů na 100 m²

#ad
nemabest #ad - Podrobný popis použití je přiložen. 50 milionů hlístic stačí na ošetření 100 m² podlahové plochy. Nematody se jednoduše nanášejí s vodou a lze je kombinovat i s jinými biologickými ochrannými opatřeními rostlin.

Dodání zpravidla již po 1-2 dnech! nemabest hb+sf hlístice heterorhabditis bacteriophora + steinernema feltiae již od 8 °c bojují proti stadiím larev a pupenů tuláků. Hlístice jsou živá zvířata a musí se nanášet včas. Jedná se o biologický produkt pro hubení škůdců, který je absolutně bezpečný pro lidi, rostliny a obratlovce. Nemabest skladujte v chladničce a dodržujte datum trvanlivosti. Optimální doba použití je od konce února do konce května a od začátku srpna, dokud teplota půdy neklesne pod 8 °C. Rychlé dodání: zaslání ve stejný den při objednávce do 12 hodin Po-Do.
Značkanemabest #ad
VýrobceÖRE Bio-Protect #ad

7. nema-green

#ad

Nema-green® Květen brouci směs hlístic proti větším májníkům 75 milionů na 100 m2

#ad
nema-green #ad - Obsah: 75 milionů na 100 m2, biologická likvidace larev květnového brouka polní májka, směs hlístic druhů heterorhabditidy a steinernema.

Zamilovanci květového brouka se živí kořeny trávníku, trvalek, jahod, keřů a stromů a mohou rostliny během jednoho vegetačního období přimět k odumření. Nejlépe působí při teplotách půdy od 12 do 25 °c; doba použití: duben až září; ideálně v dubnu/květnu a opakování v srpnu. Nema-green květen proti větrovcům květnatým broukům. Koupit včas před plánovaným použitím; neskladujte na skladě kvůli omezené trvanlivosti! .
Značkanema-green #ad
Výrobcee-nema GmbH #ad
Číslo dílu1201075

8. nema-green

#ad

Nema-Green HB hlístice pro boj s listnatým zahradním listnatým broukem 50 milionů na 100 m2

#ad
nema-green #ad - Problém: opálená a uvolněná travnatá, užitkové a okrasné rostliny vykazují pouze snížený růst nebo zakrnělení. Přírodně, účinně a trvale bojujte proti těm, kteří se zúčastBalení obsahuje 50 milionů hlístic a je dostatečné pro travnatou plochu 100 m².

Hlístice by se měly nejlépe objednat krátce před aplikací a skladovat v chladu 2-8 °C. Doba použití pro střední evropu: proti junibroukům aUG-SEP, proti kosatcům JUN-SEP, proti hnůjům APR-MAI. Hlístice lze nanést na travnaté plochy jako postřikovač nebo zalévací prostředek pomocí postřikovače nebo konev. Dodržujte datum trvanlivosti.
Značkanema-green #ad
VýrobceE-Nema GmbH #ad
Hmotnost0.2
Číslo dílu1201050

9. Neudorff

#ad

Neudorff Objednací sada – užitečný hmyz proti škůdcům až na 100 m²

#ad
Neudorff #ad - Pro každou plochu podlahy 100 m². 1 objednací sada s objednávkovým poukazem. Hm hlístice proti puchýřovitým a zahradním listnatým hmyzům. Se všemi důležitými informacemi o použití a době použití.
ZnačkaNeudorff #ad
VýrobceNeudorff #ad
Číslo dílu01017

10. Plantura

#ad

Plantura SF hlístice proti smutečním komárům, 3 miliony užitečných hmyzů, na 3 m²/cca 30 rostlin

#ad
Plantura #ad - Vydatný: 3 miliony sf hlístic vystačí na 3 m² podlahové plochy cca 30 rostlin; vyndejte hlístice ihned po obdržení; skladování v chladničce až 6 týdnů.

Bez chemie: použití našich sf hlístic je šetrné pro vaše rostliny a je nezávadné pro člověka a domácí zvířata. Jednoduché použití: drobné hlísticové červy se zcela jednoduše nanášejí na zalévací vodu, při nákupu je přiložen návod krok za krokem český jazyk nelze zaručit. Rychlé dodání: během několika dní u vás v poštovní schránce, bez zbytečného odpadu z obalů a chladicích podložek. Spolehlivý: naše nematody plantura sf extrémně spolehlivě a po celý rok bojují proti larvám smutných komárů v substrátu; použitelné také pro natáčky září–březen a mravence duben – říjen.
ZnačkaPlantura #ad
VýrobcePlantura #ad