Top 10 Noise Cancelling Over Ear – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sony

#ad

černá, Sony Bezdrátová průmyslová sluchátka WH-1000XM4 s mikrofonem pro hlasové ovládání telefonu a hlasového ovládání Alexa

#ad
Sony #ad - Ivotnost baterie až 30 hodin s rychlým nabíjením 10 min nabíjení za 5 hodin přehrávání. Technologie speak-to-chat automatically reduces hlasitosti during conversationsSuperior call quality with precise voice pickupWearing Detection pause playback when headphones are removedSeamless Multiple-Device PairingAdaptive Sound Control provides a personalized listening experienceUpdated Design Relieves Pressure for lonieves Pressure for lonieves Pressure for lonieves Glasting komfortní.

Next-level music with Edge AI, co-developed with Sony Music Studios Tokyo. Touch sensor controls to pause/play/skip tracks, control volume, activate your Voice Assistant and answer phone calls. Industry-leading Noise canceling with Dual Noise Sensor Technology.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška9.94
Délka7.27
Hmotnost0.56
Šířka3.03
Číslo díluWH1000XM4/B
ModelkaWH1000XM4/B
Záruka1 rok

2. TOZO

#ad

Hluboké basy, ovládání aplikací –, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka Over-Ear s hybridním aktivním potlačením hluku, doba přehrávání 56 hodin, křišťálově čisté hovory, audio s vysokým rozlišením

#ad
TOZO #ad - S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu.

Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající Hi-Res zvuk s vyváženými hlubokými basy, takže neexistuje jediný způsob připojení. Skládací design skládací a lehký design vám umožňuje složit sluchátka přes uši bluetooth a umístit je všude. Sluchátka můžete jednoduše uložit do tašek a cestovních kufrů a zabrat tak méně místa v batohu, což je perfektní pro cestování, sport a každodenní použití.

Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT2
ModelkaHT2

3. TOZO

#ad

Hluboké basy, ovládání přes, doba přehrávání 56 hodin, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, křišťálově čisté hovory, audio s vysokým rozlišením

#ad
TOZO #ad - Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily.

Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající Hi-Res zvuk s vyváženými hlubokými basy, takže neexistuje jediný způsob připojení. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu.

Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT205
ModelkaHT2

4. TOZO

#ad

TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, ovládání přes, audio s vysokým rozlišením, doba přehrávání 56 hodin, hluboké basy, křišťálově čisté hovory

#ad
TOZO #ad - Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. Díky 3, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, když je baterie vybitá, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby.

Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající hi-res zvuk s vyváženými hlubokými basy, abyste měli lepší zážitek z poslechu.

Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT203
ModelkaHT2

5. TOZO

#ad

Doba přehrávání 56 hodin, ovládání aplikací –, hluboké basy, audio s vysokým rozlišením, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, křišťálově čisté hovory

#ad
TOZO #ad - Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu.

Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti.

Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, aniž byste se cítili dobře. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka. Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT206
ModelkaHT2

6. TOZO

#ad

Audio s vysokým rozlišením, doba přehrávání 56 hodin, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, ovládání aplikací –, křišťálově čisté hovory, hluboké basy

#ad
TOZO #ad - Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby.

S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, takže neexistuje jediný způsob připojení. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající hi-res zvuk s vyváženými hlubokými basy, abyste měli lepší zážitek z poslechu.

Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT204
ModelkaHT2

7. Philips Audio

#ad

Kompatibilní s hlasovými asistenty a až 50 hodin přehrávání hudby – černá, Philips Audio Bezdrátová Bluetooth sluchátka Fidelio L4 Noise Cancelling – vynikající kvalita hovoru

#ad
Philips Audio #ad - Adaptivní potlačení hluku se rychle přizpůsobí vašemu prostředí a v reálném čase potlačuje vnější hluk, včetně větru. Mikrofony beamforming se zaměřují na zvuk vašeho hlasu, pokročilé algoritmy AI brání tomu, aby hluk pozadí rušil vaši konverzaci.

Vynikající kvalita hovoru: můžete bez problémů telefonovat i na hlučných místech. Plné nabití přes usb-c trvá 2 hodiny a 15minutové rychlé nabíjení zajišťuje dalších 14 hodin. Doba hraní 40 + hodin: s aktivovaným anc můžete poslouchat hudbu déle než jeden den. Zaoblená čelenka má kroužky do uší z tmavého satinovaného hliníku a akcenty z kůže Muirhead. Získáte citelně lepší zvuk a stabilnější spojení i na rušných místech.

Polstrované náušníky z paměťové pěny pro příjemný pocit při nošení. Mimořádně pohodlné. Nadčasový design fidelio: elegant. Další generace bluetooth: tato sluchátka fungují se zařízeními, která podporují bluetooth LE Audio a kodeky AAC, LDAC a LC3. Noise cancelling pro +: vynikající kvalita zvuku z každého zdroje, bezdrátově nebo kabelové připojení. Bezpečné.
ZnačkaPhilips Audio #ad
VýrobceTP Vision #ad
Výška2.09
Délka8.23
Hmotnost0.73
Šířka8.43
Číslo díluL4/00
ModelkaL4/00
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. soundcore

#ad

Soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, hluboké basy, personalizace přes aplikaci, doba hraní 40 h v režimu ANC, audio s vysokým rozlišením

#ad
soundcore #ad - Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání. Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp.

Vnímat okolní zvuky: pokud chcete vědomě vnímat své okolí, například při hlášeních ve veřejné dopravě, při překročení silnice nebo pokud chcete zůstat ve spojení se světem kolem sebe, jednoduše přepněte do režimu průhlednosti sluchátek s potlačením hluku. Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %. Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností.

Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem. Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů. Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam. Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004Z11
ModelkaA3004G11
Záruka2 roky

9. soundcore

#ad

Doba hraní 40 h v režimu ANC, soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, hluboké basy, audio s vysokým rozlišením, personalizace přes aplikaci

#ad
soundcore #ad - Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení. Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor.

Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp. Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem. Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %.

Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností. Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání. Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů. Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004G31
ModelkaA3004G31

10. Sony

#ad

Wireless Noise Cancelling Headphones, Silver, Sony WH-1000XM3

#ad
Sony #ad - Lieferumfang: wh1000xm3 / tragetasche / ladekabel uSB-C / Audiokabel für kabelgebundene Verbindung. Branchenführende Rauschunterdrückung bringt nur Musik, nichts anderes. Hochwertige klangqualität mit 40 mm Flüssigkristallpolymertreibern. Quick attention mode für mühelose Gespräche ohne Abnehmen der Kopfhörer. Smart listening by SENSE ENGINE.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška9.92
Délka7.28
Hmotnost0.56
Šířka3.03
Číslo díluWH-1000XM3SME
ModelkaWH-1000XM3