Top 10 puzzle Rahmen 50×70 – Nástěnné a stolní rámečky na obrazy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rahmendesign24

#ad

Rahmendesign24 Rámeček puzzle Milano pro puzzle cca 500-1000 dílků 50 x 70 cm 70x50 cm stříbrný vysoký lesk s akrylovým sklem

#ad
Rahmendesign24 #ad - Zasklení: rám puzzle má nerozbitnou 1 mm silnou skleněnou tabuli s oboustrannou ochrannou fólií, kterou je třeba před použitím odstranit.

Snadná montáž: zadní stěna mdf má tloušťku 2, 5 mm a je opatřena závěsem pro formát na výšku a na šířku. Před objednáním rámu si prosím změřte své puzzle, protože rozměry puzzle se mohou občas lišit od údajů výrobce. Vyrobeno v německu – jako rodinný podnik se všechny naše fotorámečky vyrábějí v Německu. Materiál: rám puzzle se skládá z 30 mm široké mdf lišty, která je potažena kvalitní dekorační fólií odolnou proti poškrábání.
ZnačkaRahmendesign24 #ad
VýrobceRahmendesign24 #ad
Výška0.63
Délka27.56
Hmotnost4.28
Šířka19.69
Číslo díluMI-0500-0700-SG-N-1-21

2. AMEITECH

#ad

Dvojitý panel Clear nástěnný držák na obraz drží obrázky 32 x 23 cm, AMEITECH Akrylový fotorámeček

#ad
AMEITECH #ad - ProtectivnÍ balenÍ: celý akrylový rám je zabalen do pe sáčku a pěny, nezávisle na tom, které zajišťují bezpečné dodání bez škrábanců a bez dalšího poškození, jak váš doručovatel balíček zpracovává.

Závěsný hardware pro vertikální nebo horizontální zobrazení na stěně. Snadné použití: zabaleno se závěsnou šablonou pro přesné umístění a montážní návod. Je to perfektní dárek pro vaše rodiče, přátele & milence na Díkůvzdání, Vánoce a Nový rok. Jakékoliv problémy s kvalitou produktu, kontaktujte nás kdykoliv. Zázračná paměť: na tomto akrylovém rámu navždy zachytí a zmrazí všechny vaše báječné a nezapomenutelné okamžiky.

Perfektní pro zobrazení stupňů, tisků, osvědčení, uměleckých děl pro kancelář nebo dům na stěně. Elegantní design: super čirý dvojitý panel 3 + 3 mm tloušťka akryl, pro zobrazení obrazu 32 x 23 cm. 100% záruka vrácení peněz: nabízíme 60denní záruku vrácení peněz a 2 roky záruka kvality.
ZnačkaAMEITECH #ad
VýrobceAMEITECH #ad
Výška0.99
Délka10.5
Hmotnost1.77
Šířka12
Číslo díluEUPF-A4
ModelkaUSPF-A4

3. Bildershop-24

#ad

Výměnný rám, Bildershop-24 Rámeček moderní stabilní Paříž pastelově zelená pastelová 50 x 70 cm fotorámeček, rám na plakáty

#ad
Bildershop-24 #ad - Všechny fotorámečky od bildershop-24 jsou potaženy kvalitní dekorační fólií odolnou proti poškrábání. Všechny fotorámečky od bildershop-24 se dodávají s 1 mm silnou tabulkou z akrylového skla. Fotorámečky od bildershop-24 se dodávají se zadní stěnou mdf o tloušťce 2, 5 mm se zásuvnými nebo závěsnými závěsy pro formát na výšku i na šířku. Vyobrazený rámeček je k dostání ve 13 barvách a 97 různých velikostech. Rámeček na obrázky – Made in Germany.
ZnačkaBildershop-24 #ad
VýrobceBildershop-24 #ad
Výška1.26
Délka19.69
Šířka27.56
Číslo díluPG500X700TK-VFG

4. ByMoris

#ad

ByMoris A+ rámeček na obrázky ve zlaté barvě s antireflexním akrylovým sklem 35 mm

#ad
ByMoris #ad - Výměnný rám má stabilní kovové závěsy na zadní straně a hodí se rovněž pro horizontální nebo vertikální upevnění na stěnu formát na šířku nebo na výšku. Nenašli jste požadovaný rozměr? pak neváhejte dlouho a kontaktujte nás. Dokonce i vaše individuální rozměry vyrábíme speciálně pro vás a vše bez příplatku. Výroba a zaslání z německa, rychlé dodání, větší množství a odchylné rozměry na vyžádání. Upevnění na stěnu: formát na šířku a na výšku. Příloha neobsahuje paspartu ani vkládací list. ! .
ZnačkaByMoris #ad
VýrobceSare Kaya #ad
Výška0.99
Délka29.84
Šířka21.97
Číslo dílu500x700_BM35_GoldGewischt

5. Beyond Your Thoughts

#ad

Beyond Your Thoughts Bilderrahmen aus Echtholz und Echtglas zum Aufhängen mit Passepartout für 20,3 x 25,4 cm oder 22,9 x 30,5 cm große Fotos für Wand- und Tischmontagezubehör im Lieferumfang

#ad
Beyond Your Thoughts #ad - Größe des rahmens27, 6 cm ohne matte oder 20, 4 cm mit matte. 1. 4. Installationder einzigartige Kartenschlitz ist auf der Rahmenrückseite gestaltet. Wenn sie diese rahmen selbst platzieren, werden Sie eine warme Atmosphäre in Ihrem Zuhause spüren.

Hd-glas: mit hochwertigem poliertem glas hat es eine hohe Transparenz. Basierend auf ihren anforderungen können Sie eine Vielzahl von verschiedenen Größen Rahmen kaufen. Geben sie eine kristallklare Sicht auf Ihr Bild und helfen Sie Ihnen, die kostbaren Momente einzufrieren. 3 dehnschrauben werden als kostenloses Geschenk verschenkt, was den Rahmen stabiler macht. Massivholzdieser rahmen besteht aus neuseeländischer kiefer, frei von Klima- und Temperaturänderungen.

5. 3. Multifunktion es kann auf den tisch gestellt oder horizontal oder vertikal an der wand aufgehängt werden, abhängig von Ihrer Fotoausrichtung. Daher ist es nicht transformiert. Ein stück rahmenmatte ist an jeden bilderrahmen angeschlossen, 3 x 25, 9 x 35, das Ihren Bedürfnissen entspricht. Es ist haltbarer und geschmackvoller, sicher und nicht gesundheitsschädlich. Mit umweltfreundlicher Farbe, die sich von dem aus gewöhnlichen Holz- oder Holzspänen unterscheidet.
ZnačkaBeyond Your Thoughts #ad
VýrobceBeyond Your Thoughts #ad
Výška0.04
Délka14
Hmotnost2
Šířka11
Číslo díluFrame7013A11x14(8x10/9x12)PC1Wooden
ModelkaFrame7013A11x14(8x10/9x12)PC1Wooden

6. PictureFrameFactoryOutlet

#ad

Puzzle-Rahmen | Bilderrahmen | Posterrahmen | Puzzle-Rahmen | 3,2 cm schwarzer MDF-Rahmen | Plexiglas und Aufhängung im Lieferumfang enthalten | 47 x 50 cm

#ad
PictureFrameFactoryOutlet #ad - Befestigungsmaterial zum Aufhängen im Lieferumfang enthalten. Hergestellt in den USA. Einfach aufzuhängen. Transparenter abziehbarer Schutzfilm auf beiden Seiten des Plexi-Glases, um Kratzer zu verhindern. Stabiler MDF-Rahmen.
ZnačkaPictureFrameFactoryOutlet #ad
VýrobcePictureFrameFactoryOutlet #ad

7. DEHA Design

#ad

Deha Design Boston hliníkový rámeček na obrázky

#ad
DEHA Design #ad - 100% uv ochrana. Certifikováno FSC. Rámeček na obrázky z hliníku. Vyrobeno v Německu. Lze zavěsit na výšku nebo na šířku.
ZnačkaDEHA Design #ad
VýrobceDEHA Design #ad
Výška0.99
Délka11.69
Hmotnost1.23
Šířka8.27
Číslo dílu1921250
Modelka1921250

8. DEHA Design

#ad

Stabilní zadní stěna, hliník černý matný, nerozbitné akrylové sklo, pro fotografie a obrázky, DEHA Design Rámeček Tribeca, A4 21 x 29,7 cm, formát na výšku a na šířku

#ad
DEHA Design #ad - Dva závěsy umožňují zavěšení rámů na výšku nebo na šířku. Před použitím fólii sejměte. Hliníkový fotorámeček značky deha design od tribeca přesvědčí svým moderním nadčasovým stylem.

Rám je vybaven 2mm nerozbitným akrylovým sklem. Výška vložení 3 mm v rámečku umožňuje vložit další paspartu, například paspartu Deha. Hranatý, pouze 9 mm úzký profil s decentně strukturovaným hliníkovým povrchem optimálně vynikne každý obraz. Stabilní zadní stěna mdf s otočnými pružinami umožňuje rychlou výměnu obrázků. Fotorámečky jsou certifikovány fsc licenční kód: fsc c021405. Všechny uvedené velikosti se vždy vztahují na formát obrazu, který má být zarámován. AkrylovÉ sklo je oboustranně opatřeno ochrannou fólií.
ZnačkaDEHA Design #ad
VýrobceDEHA Design #ad
Výška0.75
Délka11.69
Hmotnost1.23
Šířka8.27
Číslo dílu1821315
Modelka1821315

9. PHOTOLINI

#ad

Rám objektů pro předměty, rámeček na obrázky extra hluboký s paspartou, 3D fotorámeček k naplnění 40 x 50 cm, stabilní MDF dřevo s pravým sklem – perfektní pro tvoření a jako dárek, černý

#ad
PHOTOLINI #ad - Pro přátele, narození, rodinu nebo vzpomínky na dovolenou – ideální pro zachycení mimořádných okamžiků. Stahování a darování: perfektní jako vlastnoručně vyrobený dárek ke svatbě, křtinám nebo k narozeninám.

Vhodné pro obrázky ve formátu 30 x 40 cm. Viditelný výřez je cca 1 cm menší. Dekorace a motivy nejsou součástí dodávky. Kvalitní a ušlechtilý: včetně pasparty z bílého kartonu pro zesílení hloubkového efektu. Vnitřní rozměry: 40 x 50 cm vnější rozměry: 42, 4 cm. Kreativní a všestranný: pro fotografie a předměty s hloubkou až 3 cm, 4 x 52, 1 rám z robustního MDF dřeva se skleněnou deskou k zavěšení.

Photolini - slib: zabaleno a odesláno se zvláštní péčí. Pokud byste přesto nebyli spokojeni, důvěřujte našemu zákaznickému servisu – najdeme pro vás rychlé a vhodné řešení. Rychle a jednoduše: nehty jsou součástí dodávky. Díky flexipointům lze zadní stěnu MDF snadno vyjmout.
ZnačkaPHOTOLINI #ad
VýrobcePHOTOLINI #ad
Výška0.99
Délka19.69
Hmotnost9.26
Šířka15.75
Číslo dílu4251614143478
ModelkaBR-175-10-40x50-1

10. Dynamic Frames

#ad

Dřevěný fotorámeček My Little DaVinci pro 50 obrázků – originální patentovaný fotorámeček A3 a A4 s předním otvorem – prezentujte nebo zavěste umělecká díla svých dětí černý A4

#ad
Dynamic Frames #ad - Perfektní pro nejnovější umělecká díla dětí ze školky/školy a pro aktualizaci nebo natáčení fotografií. S integrovanou bílou paspartou, světlého dřeva nebo černé mdf a skleněné přední strany a vypadají nádherně v každém domě, která promění každé umělecké dílo v mistrovské dílo.

Rámy my little davinci a4 jsou vyrobeny z bílého, kanceláři nebo galerii. Krásný design – náš chytrý design s předním otvorem usnadňuje přidávání nebo změnu fotografií a uměleckých děl. Plus se stojanem pro volně stojící displeje. Perfektní velikost – vyrobeno speciálně pro nejběžnější formáty papíru a fotografií; naše rámečky ve formátu a4 a a3 se skvěle hodí pro malby prstů vašich dětí nebo váš oblíbený tisk nebo vaši oblíbenou fotografii. Všestranné – jednoduše zavěsit vertikálně nebo horizontálně – a orientaci lze snadno změnit podle obrázku – rámy My Little Davinci vám dávají flexibilitu pro snadnou aktualizaci stěn.

Ideální dárek – náš jedinečný rám je skvělým dárkem pro prarodiče nebo perfektním dárkem ke Dni matek nebo otců. Naše a4: 30 x 3, dřevěný rám 2, 5 cm obruba, 3 x 37, 2 cm Š. Integrovaný úložný prostor – ať už je umělec kdokoliv, představte si svůj oblíbený obrázek a současně uložte až 49 výtisků s pružinovou zadní deskou. Obsahuje veškerý potřebný hardware.
ZnačkaDynamic Frames #ad
VýrobceDynamic Frames #ad
Výška14.76
Délka11.61
Hmotnost5.62
Šířka1.3
Číslo díluMLD-A4-BLK
ModelkaMLD-A4-BLK