Top 10 Räucherschnecke Kalträuchern – Příslušenství k zahradním grilům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LESDOI

#ad

Grily, generátor studeného kouře z ušlechtilé oceli do 12 hodin studeného kouře, potravinové udírny, se 2 háčky na maso + 1 čisticí kartáč, generátor studeného kouře pro grily, grily, LESDOI Generátor studeného kouře s uchem

#ad
LESDOI #ad - Jedinečný tvar: generátor kouře ve tvaru m se velmi spolehlivě a rovnoměrně doutná. Ideální výsledek uzení: pomalu se kouřová moučka generátoru studeného kouře zapálí a rozděluje aromatický kouř až po dvanáct hodin.

Jednoduché použití: naplňte labyrint jednoduše kouřovými pilinami, zapálte svůj čajový vosk a vložte jej do svícnu, dokud se prach nezačne zbarvit. Obsahuje čisticí kartáč, po rozžhavení jednoduše vyklepejte popel a pomocí drátěného kartáče odstraňte poslední zbytky. Používá se pro všechny kouřové sporáky, domácí kouřové přístroje a uzavřené grily atd. Lze jej použít k uzení masa, sýra atd. Takže můžete jídlu pomalu dávat chuť, aniž byste vařili.

Kontrola množství kouře je rovněž snadná. Odstraňte svíčku a vložte kuřáka do kuřáckého prostoru. Vysoce kvalitní ušlechtilá ocel: generátor studeného kouře je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, grily, která se snadno nerozbije, kuřáky, ohýbá nebo nerezaví. Praktické a multifunkční: kromě masa lze v případě potřeby použít také na ryby, ořechy, sýr, slaninu, zeleninu, vejce a jiné potraviny.
ZnačkaLESDOI #ad
Výška1.97
Délka8.27
Hmotnost0.93
Šířka8.86

2. KingSaid

#ad

KingSaid Generátor kouře z ušlechtilé oceli generátor studeného kouře generátor studeného kouře udírny na gril a udírnu

#ad
KingSaid #ad - Design: generátor kouře je vybaven kulatou kovovou mřížkou bez ostrých dílů a bezpečně se používá. Vysoká kvalita: generátor studeného kouře je vyroben z kvalitní ušlechtilé oceli a lze jej používat opakovaně, aniž by došlo k poškození nebo rezivění.

Ideální pro kouřové výsledky: nízká spotřeba kouřového prášku v udícím grilu a smokeru na plynový sporák 7-10 hodin studeného uzení. Snadné čištění: po vypálení jednoduše popel vyklepejte a poslední zbytky odstraňte drátěným kartáčem. Generátor studeného kouře jsme vybavili novými kolejnicemi a 2 rukojeťmi na povrchu pro hladší a pohodlnější povrch.

Síťová struktura zajišťuje dostatečný přívod vzduchu pro rovnoměrné a dlouhotrvající spalování. Generátor studeného kouře se zcela jednoduše čistí. Ideální pro uzení ryb, zeleniny atd. Iroké využití: tento kulatý generátor studeného kouře je vhodný pro uzení v grilech na dřevěné uhlí, drůbeže, sýrů, ryb, masa, elektrických grilů, plynových grilů, udírnách nebo udírnách.
ZnačkaKingSaid #ad
Výrobceoem #ad

3. DIAOCARE

#ad

Generátor studeného kouře z ušlechtilé oceli pro udírnu generátor studeného kouře s kartáčem + háčkem, DIAOCARE Generátor studeného kouře, potravinový udírna pro kulový gril BBQ 22,5 x 21 x 4 cm

#ad
DIAOCARE #ad - Generátor studeného kouře potřebuje pouze cca 85 g moučky na uzení! zrnitost 0, 5 – 2 mm. Extra háček. Rozsah dodávky: 1x generátor studeného kouře, 1 x čisticí kartáč BBQ, 2 x háček. Generátor studeného kouře lze navíc použít jako udírnu, pomalé a sear, plynového grilu, stolní udírny, kulového grilu, grilu na dřevěné uhlí, ve vodním udírně a udírně.

Včetně čisticího kartáče a háčků generátor studeného kouře z ušlechtilé oceli lze snadno čistit. Ideální pro uzení ryb, masa, zeleniny atd. Generátor kouře lze vypálit z obou stran, což umožňuje 5 - 20 hodin studeného uzení moučkou na uzení! Optimální generátor studeného kouřegenerátor kouře je vhodný do každé udírny, grilu, udírny, použití v nádobě na uzení atd. Ideální výsledek uzeníspirála uzení za studena zajišťuje rovnoměrné a trvalé hoření uzení díky konstrukci mřížkového drátu. Kvalitní generátor studeného kouřemalý kompaktní nástroj z kvalitní ušlechtilé oceli, drůbeže, ryb, který se snadno nerozbije, sýrů, ohýbá nebo nerezaví.

Užitečné pro grilování. Praktické použití design ve tvaru m umožňuje efektivní distribuci kouře šířka: 210 mm, výška: 40 mm, hloubka: 225 mm, nízká spotřeba moučky na uzení v udícím grilu a plynovém hořáku udírně. Vybavili jsme nové kolejnice a 2 rukojeti na povrchu, aby se zabránilo poranění ostrého kovu. Díky mřížkovému drátu, díky optimalizovanému designu neruší žádné ostré kovy, spirála uzení za studena rovnoměrného doutnávání.
ZnačkaDIAOCARE #ad
VýrobceDIAOCARE #ad
Výška1.8
Délka9.8
Hmotnost0.19
Šířka8.9

4. Generisch

#ad

5–20 hodin dlouhý rostoucí kouř, gril BBQ, Generátor studeného kouře vylepšená verze, 304 generátor kouře z ušlechtilé oceli pro uzený losos, šnek na uzení se štětcem a háčkem

#ad
Generisch #ad - S tímto generátorem můžete napodobit tradiční grilovací příchutě, které si užijete již tisíce let. Dokáže vytvářet studený kouř po dobu až 20 hodin a zajišťuje tak nejlepší efekt uzení. Používání generátoru studeného kouře je jednoduché: přidejte vonné vločky, zapálte čajový vosk a umístěte jej do držáku svíčky.

Generátor studeného kouře se perfektně hodí pro všechny druhy udíren, domácích udíren a uzavřených grilů. Sada uzení za studena obsahuje také čisticí kartáč a pět háčků ve tvaru S, grilů, které zajistí vaše jídlo při uzení. Objednejte si nyní a vychutnejte si radost z vaření lahodných uzených pokrmů doma. Generátor studeného kouře je skvělý pro milovníky vaření a představuje perfektní vánoční dárek pro vašeho partnera, otce, přátele nebo rodinu.

Náš generátor kouře propůjčuje uzenému lososovi, grilovanému pokrmu, sýru a další jedinečné, chutné aroma. Struktura drátěného pletiva generátoru uzení umožňuje rovnoměrné a dlouhotrvající hoření. Zaoblené hrany zabraňují poškrábání a zajišťují tak perfektní použití za různých klimatických podmínek. Náš šnek na uzení je stabilní, odolný vůči teplu a korozi. Doporučená velikost prášku na uzení je mezi 0, 5 a 2, 0 mm.
ZnačkaGenerisch #ad
Hmotnost0.64

5. WuGU

#ad

Generátor studeného kouře pro udírnu se 2 čisticími kartáči a 4 háčky na maso, Hexagon generátor studeného kouře, šnek na uzení pro všechny grilovací přístroje a udírny, nerezový generátor kouře

#ad
WuGU #ad - Provozní bezpečnostgenerátor kouře pro udírnu klade důraz na bezpečnost v každém aspektu designu výrobku. Vybavili jsme nové kolejnice a 2 rukojeti na povrchu, exkluzivní zpracování a hladké hrany zajišťují, že hrany nepoškrábou vaše dlaně. Generátor kouře z ušlechtilé oceli je ergonomický a má šestihranný design bez ostrých nebo ostrých hran, což činí ovládání velmi bezpečné.

Bohaté příslušenstvísada obsahuje 1 generátor studeného kouře, 2 čisticí kartáč bbq a 4 háčky na maso ve tvaru s. Můžete si užívat proces vaření, aniž byste si museli dělat starosti s možným nebezpečím. Můžete si s rodinou a přáteli vychutnat zdravá studená jídla jako losos, mořské plody atd. Pro úsporu místa lze spálené odpady odstranit čisticím kartáčkem. Materiál z ušlechtilé ocelináš generátor studeného kouře pro udírnu je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli 304, silné a robustní a šestihranný design zesiluje stabilitu.

To umožňuje 5 - 20 hodin studeného uzení pomocí moučky na uzení. Pouze cca 85 g moučky na uzení zrnitost 0, 5–2 mm. Ať už jste profesionální kuchař nebo nadšenec vaření, grilech na peletách, steaky, tato udírna za studena může vašim oblíbeným pokrmům propůjčit jedinečnou kouřovou chuť. Vysoce kvalitní materiály zajišťují perfektní použití ve všech klimatických podmínkách.
ZnačkaWuGU #ad
VýrobceWuGU #ad
Výška1.97
Délka8.27
Hmotnost0.66
Šířka7.87
Číslo dílu27-buxiuganglengyanjia-duobianxing
Modelka27-buxiuganglengyanjia-duobianxing

6. Encham

#ad

Udírnu a udírnu opakovaně použitelný, Encham Generátor kouře z ušlechtilé oceli generátor studeného kouře pro kulový gril

#ad
Encham #ad - Typ produktu: foOD_SMOKER. Značka: Encham. Název výrobku: encham kulatý generátor kouře ušlechtilá ocel generátor studeného kouře generátor studeného kouře pro kulové grily udírny a udírny. Barva stříbrná.
ZnačkaEncham #ad
Výška1.97
Délka6.3
Hmotnost0.53
Šířka6.3

7. mizikuu

#ad

Generátor studeného kouře s uchem, potravinový udírna na, mizikuu kulatý generátor studeného kouře z ušlechtilé oceli studený kouř generátor studeného kouře se 6 háčky na maso + 2 čisticí kartáčky

#ad
mizikuu #ad - Konstrukce mřížky: generátor kouře velmi spolehlivě a rovnoměrně doutnají. Přidejte moučku na uzení nebo hobliny, stačí jen cca 85 g. Po vypálení popel jednoduše vyklepejte a pomocí drátěného kartáče odstraňte poslední zbytky. Generátor studeného kouře vybavený 2 kartáči slouží k čištění koše, 6 háčků s k upevnění pokrmů.

Náš generátor kouře je vaše první volba. Kontrolovaná doba kouření generátor studeného kouře ve tvaru m lze vypálit z obou stran, což umožňuje efektivní distribuci kouře. Přitom vyvíjí minimální teplo pro uzení studeným kouřem. Dodává vašemu masu nebo rybě velkou chuť. Kontrola množství kouře je rovněž snadná. Vyjměte svíčku a vložte kuřáka do prostoru pro kuřáky. Nebo se můžete rozhodnout vypálit na jedné straně, kontrola množství kouře je rovněž snadná.

S tímto generátorem studeného kouře můžete ideálně uzit ryby, zeleninu a mnoho dalšího. Snadné čištěník čištění je přiložený kartáč více než dostačující. Ideální výsledek uzenímalé kompaktní příslušenství k uzení z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, maso, odolné proti korozi, nerezové, sýr, robustní a s dlouhou životností. Děrované plechy lze zcela vyčistit i po několika týdnech trvalého používání.
Značkamizikuu #ad
Výrobcemizikuu #ad
Hmotnost0.64

8. riijk

#ad

Riijk Generátor studeného kouře pro uzení studeného kouře v udích, grilu atd. | hranatý šnek M-Shape – úspora kouře | spirála na uzení | háček a kartáč zdarma

#ad
riijk #ad - S hlemýžďem za studeného kouře si jednoduše sami uzíte! generátor studeného kouře pro udírnu udělá z vašeho grilu udírnu. Snadné čištění v myčce nádobí. Robustní kov, 5 – 2, extra stabilní, kvalitní zpracování. Hranatá spirála na uzení je optimální pro dlouhé doby vaření až 20 hodin studeného uzení.

Doporučená zrnka na uzení 0, 0 mm. Univerzálně vhodný generátor studeného kouře pro každý uzavřený gril, ať už plynový gril, kulový gril nebo gril na uhlí s víkem. Nek na uzení se svícnem na čajovou svíčku pro extra dlouhou dobu hoření a rovnoměrný studený kouř při nízké spotřebě moučky na uzení. Speciálně optimalizovaná pro zapálení čajovými svíčkami je efektivní úspora pro rovnoměrné uzení za studena, jako generátor kouře v udírně, pro chuť kouře při grilování a výhodnou alternativou k udírně.

Snadné použití: jednoduše nalijte moučku na uzení, zapalte čajovou svíčku, počkejte na vývoj kouře a vykuřte. Etrná příprava ve studeném kouři a kořeněné kouřové aroma – to nejlepší za studeného kouře! Ať už sám mořený uzený losos, kořeněný horský sýr nebo pro aromatizaci kouřem z masa, zeleniny, slané klobásy, vajec nebo brambor.
Značkariijk #ad
Výrobceriijk #ad
Výška1.97
Délka8.66
Hmotnost0.82
Šířka6.69
Číslo dílu18005
Modelka18005

9. HOSPAOP

#ad

Generátor studeného kouře – HOSPAOP generátor kouře z ušlechtilé oceli, udírnu a udírnu, generátor studeného kouře s kartáčem + háčkem, příslušenství pro kulový gril, opakovaně použitelný 22,5 × 21 ×

#ad
HOSPAOP #ad - Kontrolovaná doba kouření – generátor studeného kouře lze vypálit oboustranně, což umožňuje 5–20 hodin uzení za studena pomocí moučky na uzení. Včetně čisticího kartáče a háčků – generátor studeného kouře hospaop je praktický a má dlouhou životnost. Po rozžhavení popel jednoduše vyklepejte a pomocí drátěného kartáče odstraňte poslední zbytky.

Prémiová ušlechtilá ocel – generátor studeného kouře je kompletně vytvarován z kvalitní ušlechtilé oceli, 5. Ideální výsledek uzení – malé kompaktní příslušenství k uzení z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli. S tímto generátorem studeného kouře můžete ideálně uzit ryby, maso, sýr, zeleninu a mnoho dalšího. Nebo si můžete vybrat vypálení na jedné straně. Optimální generátor studeného kouře – toto příslušenství lze použít téměř v každé udírně, udírna, gril na dřevěné uhlí, stolní udírně, použití v grilovacím vozíku, udírně, plynový gril, kulový gril, udírně z ušlechtilé oceli a udírně jako šnek na uzení.

Přitom vyvíjí minimální teplo pro uzení studeným kouřem. Kontrola množství kouře je rovněž snadná. Rozsah dodávky: 1 x generátor studeného kouře, 1 x čisticí kartáč BBQ, 2 x háček. Generátor studeného kouře potřebuje pouze cca 90 g moučky na uzení! zrnitost 0, přidat moučku na uzení nebo hobliny, 5 – 2 mm. Konstrukce mřížky: generátor kouře velmi spolehlivě a rovnoměrně doutnají.
ZnačkaHOSPAOP #ad
VýrobceHOSPAOP #ad
Výška1.76
Délka8.86
Hmotnost0.66
Šířka8.27

10. XTDMJ

#ad

Kulatý generátor studeného kouře pro udírnu, studený udírna, vhodný pro všechny grilovací udírny opakovaně použitelné, prémiová ušlechtilá ocel, uzení studeného uzení se 4 háčky a 4 svíčkami, 20 × 18

#ad
XTDMJ #ad - Snadné použití jednoduše naplňte pilinami a zapalte zapalovačem nebo čajovou svíčkou, dokud se prach nezačne zbarvit. Dodává vašemu masu nebo rybě velkou chuť. Optimalizovali jsme také kvalitu našich generátorů studeného kouře z ušlechtilé oceli, abychom zajistili, že jeho hrany nepoškrábou ruce.

Vyjměte svíčku a vložte kuřák do kuřáckého prostoru. Generátor kouře aktualizace design generátor kouře velmi spolehlivě a rovnoměrně tlumí. Generátor studeného kouře s designem Round Shape vám umožní ušetřit více pilin na dřevo a místo. Spirála uzení za studena zajišťuje rovnoměrné a trvalé hoření uzení díky konstrukci mřížkového drátu. Více příslušenstvínabízíme vám nejen optimalizované udírny na uzení za studena, 4 x háček, které vyhovuje vašim potřebám. Balení obsahuje: 1x generátor studeného kouře, ale také další příslušenství, 4 x svíčka.

Ideální pro uzení ryb, ryb, masa, sýrů, grilu na pelety, zeleniny atd. Po rozžhavení popel jednoduše vyklepejte a pomocí dodávaného kartáče odstraňte poslední zbytky. Iroké spektrum použití můžete jej umístit do každého plynového grilu, elektrický gril, drůbeže, gril na dřevěné uhlí nebo kuřáka. Vysoce kvalitní materiálynáš generátor kouře je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli 304, aby splnil vaše požadavky na kvalitu.
ZnačkaXTDMJ #ad
VýrobceXTDMJ #ad
Výška1.97
Délka8.27
Hmotnost0.37
Šířka7.09