Top 10 Reiniger Set Haushalt – Školní aktovkové sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sauberkugel

#ad

Batohy a školní brašny, Springfield Collection, Sauberkugel® Sada 3 ks | Springfield Collection I opakovaně použitelný čistič tašek na tašky

#ad
Sauberkugel #ad - Také u našich obalů dbáme na recyklovatelnost. Pachově neutrální a antialergenní. Perfektní dárek pro ženy k narozeninám nebo pro nejlepší kamarádku. Istící kulička pomáhá napravit: absorbuje všechny částice nečistot, chmýří, drobky a písek a udržuje vaši tašku čistou.

Jednoduché použití: taška na čisté koule. Umyjte kouli a je opět připravena k použití. Okouzlí vaši kapsu čistě: Čištění kapes je nepříjemné. Proto jsou vnitřní a vnější kuličky vyrobeny z vysoce kvalitního 100% recyklovatelného plastu. Vyrobeno v německu: high-tech materiál čisté kuličky se vyrábí v německu a je zaručeně bez PVC, ftalátů a jedovatých změkčovadel.

Díky každodennímu hledání v tašce zachytí lepivá vnitřní koule částečky nečistot. Praktický gadget: menší než golfový míč a s pouhými 16 g je čistá koule praktickým a nejúčinnějším čištěním tašek. 100% recyklovatelný: udržitelnost je pro nás důležitá.
ZnačkaSauberkugel #ad
Výška1.38
Délka1.38
Šířka1.38
Modelka 

2. Sauberkugel

#ad

Bag Petrol, Doplňková kapsa, SAUBERKUGEL do tašky

#ad
Sauberkugel #ad - 100% recyklovatelný: udržitelnost je pro nás důležitá. Vyrobeno v německu: high-tech materiál čisté kuličky se vyrábí v německu a je zaručeně bez PVC, ftalátů a jedovatých změkčovadel.

Také u našich obalů dbáme na recyklovatelnost. Díky každodennímu hledání v tašce zachytí lepivá vnitřní koule částečky nečistot. Istící kulička pomáhá napravit: absorbuje všechny částice nečistot, chmýří, drobky a písek a udržuje vaši tašku čistou. Jednoduché použití: taška na čisté koule. Okouzlí vaši kapsu čistě: Čištění kapes je nepříjemné. Umyjte kouli a je opět připravena k použití.

Praktický gadget: menší než golfový míč a s pouhými 16 g je čistá koule praktickým a nejúčinnějším čištěním tašek. Perfektní dárek pro ženy k narozeninám nebo pro nejlepší kamarádku. Proto jsou vnitřní a vnější kuličky vyrobeny z vysoce kvalitního 100% recyklovatelného plastu. Pachově neutrální a antialergenní.
ZnačkaSauberkugel #ad
Výška1.57
Délka3.15
Hmotnost0.04
Šířka1.57
Číslo díluTOMPOL-0519-1103-7
ModelkaTOMPOL-0519-1103-7

3. Relaxdays

#ad

2 x 500 ml, péče o vlasy, plnitelná, čištění, Relaxdays Skleněná lahvička s rozprašovačem, sada, transparentní, 10034198, rozprašovač, mlha a proud

#ad
Relaxdays #ad - Tip: nejlepší funkce stříkání ve vzpřímené poloze – zabránění chybné funkci vyrovnáním tlaku. Prázdný: doplňovací kadeřnický postřikovač s cca Objem 500 ml – pro vodu a podobné kapaliny.

Mnohostranné použití: použití jako kadeřnická rozprašovací láhev, lahvička s rozprašovačem pro čističe, postřikovač rostlin atd. Sada: 2 lahvičky s rozprašovačem pro péči o vlasy nebo čištění – průhledná skleněná láhev s černou stříkací hlavou. Rozprašovač: otočná stříkací hlava pro mlhu nebo paprsek – láhev s rozprašovačem pro stříkání a stříkání.
ZnačkaRelaxdays #ad
Výrobcerelaxdays #ad
Výška8.66
Délka3.94
Hmotnost1.19
Šířka2.76
Číslo dílu10034198
Modelka10034198

4. QincLing

#ad

Malá jemná mlha, sada lahví se sprejem na vzorek plast přenosné průhledné cestovní láhve rozprašovač parfémů prázdný sprej láhev parfém rozprašovač na cesty, 8 kusů lahviček s rozprašovačem 10 ml

#ad
QincLing #ad - Snadné použití – mlha nastříkaná z plastových lahví je velmi měkká, rovnoměrná a jemná a má velký rozsah rozstřiku, který se pohodlně používá. Obsah balení – obdržíte 8 kusů 10 ml cestovní rozprašovač parfémů doplňovatelný.

Použití – lahvičky s rozprašovačem jsou vhodné pro naplněnou vodu, čisticí sprej, alkohol, domácnost, pleťovou vodu, parfémy, inkoustové procesy, vhodné pro cestování, služební cesty atd. Dlouhá životnost – láhev s rozprašovačem je vyrobena z plastu, nedeformuje se a láme, silná a pevná, bezpečná a bez zápachu a znovu použitelná. Přenosná – každá láhev s rozprašovačem má uzávěr, aby se zabránilo úniku tekutiny, a transparentní design nabízí dobrý výhled na vnitřní situaci. Láhev měří 77 mm / 3, 03 ve výšce a 21 mm / 0, 8 v průměru.
ZnačkaQincLing #ad
VýrobceQincLing #ad

5. Relaxdays

#ad

čištění, péče o vlasy, modrá, sada 2 ks, mlha a paprsek, plnitelná, 500 ml, 10034197, prázdná, rozprašovač, Relaxdays Skleněná láhev s rozstřikovačem

#ad
Relaxdays #ad - Sada: 2 lahvičky s rozprašovačem pro péči o vlasy nebo čištění – skleněná láhev v modré barvě s černou stříkací hlavou.

Tip: optimální stříkací funkce ve vzpřímené poloze – zabraňte chybné funkci s vyrovnáním tlaku. Rozprašovač: otočná stříkací hlava pro mlhu nebo paprsek – láhev na rozprašování a stříkání. Prázdný naplnitelný kadeřnický sprej s cca Objem 500 ml – pro vodu a podobné kapaliny. Mnohostranné použití: použití jako kadeřnická láhev na rozstřikovač, láhev s postřikovačem pro čističe, rozprašovač rostlin atd.
ZnačkaRelaxdays #ad
Výrobcerelaxdays #ad
Výška8.66
Délka2.76
Hmotnost0.62
Šířka2.76
Číslo dílu10034197
Modelka10034197

6. Ethosuximin

#ad

Ethosuximin Toilettenstab-Set, Toilettenschüsselreiniger und Toilettenbürstenhalter-Set, Haushalts-Toilettenreinigungsbürste mit Halter für Badewanne und, Toilettenreiniger mit 8 Nachfüllpads

#ad
Ethosuximin #ad - Praktische aufbewahrung: hängen sie das wand-toilettenstab-set mit nicht abfärbenden Haken an die Wand Ihres Badezimmers, um es bequem aufzubewahren und die Belüftung zu verbessern. Der schalter befindet sich in der Mitte des Griffs, dass er herunterfällt. Einfach auszutauschende bürsten: dieses wand-wc-stabset ist mit einem ergonomisch geformten bügelgriff ausgestattet, sodass Sie die Bürstenköpfe einfach durch einfaches Drücken anbringen und entfernen können.

Die austauschbaren Reinigungsbürstenköpfe sorgen für geruchsfreie Hygiene. Vielseitig einsetzbar: mit diesem wand-wc-stabset können sie das Innere der Toilette und die Rohre, die Lücken hinter dem Toilettenbecken und das Bodenablaufrohr reinigen. Mühelose reinigung: das wall toilet wand kit verfügt über einen weichen Schwammkopf, der Ihre Toilette sanft und gründlich reinigt, ohne Schäden zu riskieren. Gepflegt und leicht zu reinigen: unser wand-toilettenstab-set macht die reinigung mit drei verschiedenen Düften zur Auswahl zum Kinderspiel.

Mit 8 austauschbaren reinigungsköpfen und dem Verzicht auf zusätzliche Schadstoffe können Sie oft für eine gepflegte und hygienische Toilette sorgen. Sie müssen den bürstenkopf nicht mit den händen berühren und müssen sich keine Sorgen machen, der einen bequemen Griff bietet und Ihnen die einfache Reinigung schwer zugänglicher Bereiche ermöglicht. Seine 360-grad-tiefenreinigungsfunktion sorgt für eine saubere Umgebung ohne Sackgassen. Halten sie ihre pinsel sauber und gepflegt und sparen Sie gleichzeitig Platz.
ZnačkaEthosuximin #ad
VýrobceEthosuximin #ad
Číslo díluJIM5NMF3K2AITBOR

7. BELLE VOUS

#ad

BELLE VOUS Lahve s rozprašovačem k naplnění z hnědého skla s rozprašovačem balení 16 ks 2 pipety a etikety vč., prázdná láhev s rozprašovačem z hnědého skla, pro éterické oleje, čištění a, 60 ml

#ad
BELLE VOUS #ad - ZÁruka vrÁcenÍ penĚzŮ: všechny naše prodané skleněné sady se dodávají se 100% zárukou vrácení peněz, pokud nejste s nákupem spokojeni. Pozor! nevhodné pro děti do tří let. Pokud by tomu tak bylo, kontaktujte nás a my vám vrátíme částku. Nebezpečí udušení.

Odolné vůči uv záření: láhve ve spreji z hnědého skla poskytují uv ochranu. Opatrně zacházet. Při porovnání mezi rozprašovačem z modrého skla a lahvičkou z hnědého skla může pouze hnědé sklo skutečně chránit před světlem. Díky malé velikosti jsou láhve s rozprašovačem ideální pro cestování pro přenosnou péči o obličej a tělo. S dodávanými etiketami je lze snadno popsat. To je důležité, protože uv paprsky mohou měnit součásti obsahu. 16 stříkacích lahviček s hnědým lahem: v této sadě lahviček z hnědého skla je obsaženo 16 malých 60 ml rozprašovače, které pojmou 0, skleněná láhev s rozprašovačem hnědá s rozměry 3, recyklovatelná, 5 ml a mají délku 11, 5 cm.

Nehrozí žádné nebezpečí, že se tekutina uvnitř zkazí nebo stáhne. Výrobek obsahuje sklo. Lahvička z hnědého skla je omyvatelná, bez bpa a olova, 5 cm x 12 cm a 16 etiket s rozměry 5 x 3, 5 cm. Můžete je použít k míchání vlastních čisticích prostředků, přípravků, éterických olejů, čističů koberců a pro směs octa nebo vody pro čištění oken.
ZnačkaBELLE VOUS #ad
VýrobceBELLE VOUS #ad
Hmotnost2.56

8. reisenthel

#ad

Reisenthel Sada carrybag black BK7003 + coolerbag puntíky UH7009

#ad
reisenthel #ad - Ikona a originál: jedinečný tvar a funkce – tak se taška prezentuje již od roku 2003. 2 držadla. Taška/nákupní koš: rozměry Š x v x h: 29 x 43 x 18 cm / objem: 22 litrů; materiál: stabilní hliníkový rám; vysoce kvalitní polyesterová tkanina odolná proti roztržení, vodoodpudivá; příjemně měkká rukojeť ke skládání; vnitřní kapsa na stěnu se zipem; pevný stojan s nohami; skládací.

Díky silné izolaci je chladicí taška spolehlivou chladicí taškou, která na piknicích a výletech udrží vše čerstvé a křupavé. Skvělý týmový hráč: ať už samostatně nebo v kombinaci s taškou. Přepravní taška originál. Chladicí taška/chladicí taška: rozměry: Š x v x h: 44, 5 x 25 cm / objem: 20 litrů; materiál: vysoce kvalitní polyesterová tkanina odolná proti roztržení, vodoodpudivá; kvalitní hliníková izolace uvnitř, 5 x 24, snadné čištění; obsah zůstává díky tepelné ochraně chladný a čerstvý.

Při nakupování, na týdenním trhu nebo při pikniku v parku je několikrát kopírovaný nákupní košík od reisenthel skutečnou klasikou.
Značkareisenthel #ad
Výrobcereisenthel #ad
Výška7.09
Délka11.42
Hmotnost2.51
Šířka16.93
Číslo díluBK7003 UH7009

9. Relaxdays

#ad

čištění a rostliny, 230 ml, stříkací láhev pro péči o vlasy, Relaxdays Skleněná láhev s rozprašovačem, mlha a paprsek, sada 2 ks, hnědá

#ad
Relaxdays #ad - Sada: 2 lahvičky s rozprašovačem pro péči o vlasy nebo čištění – skleněné lahve v hnědé barvě s černou stříkací hlavou. Tip: optimální funkce stříkání ve svislé poloze – vyhněte se chybné funkci vyrovnáváním tlaku. Všestranné: použití jako kadeřnická rozprašovací láhev, láhev na rozprašování, rozprašovač rostlin atd. Prázdný: doplnitelný kadeřnický sprej s cca Objem 230 ml – pro vodu a podobné kapaliny. Rozprašovač: otočná stříkací hlava pro mlhu nebo paprsek – rozprašovač pro stříkání a stříkání.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdys #ad
Výška7.09
Délka2.36
Hmotnost0.4
Šířka3.74
Číslo dílu10046153
Modelka10046153

10. PANENDIANO

#ad

Sada nádob na make-up na hrnce, prázdné, 12 kusů, DIY pro pleťové mléko,, doplňovací, 90 ml, s vnitřními vložkami a černými víčky, PANENDIANO Hnědé cestovní kosmetické testovací skleněné květináče

#ad
PANENDIANO #ad - Naše lahve neobsahují bpa a jsou netoxické, takže se do obsahu láhve nedostanou žádné škodlivé chemikálie. Ochrana životního prostředítyto stylové, přírodní lahve z vysoce kvalitní, ekologické skleněné láhve.

Tyto stylové skleněné lahve se také snadno čistí. Snadno se přepravuje a je ideální pro uložení předmětů. Vysoká kvalita speciální jantarové sklo pro maximální sluneční záření pro produkci solární vody. Design šroubovacího uzávěru usnadňuje otevírání a zavírání. Opětovně plnitelné tyto krásné jantarové vícebarevné lahve jsou jak doplňovací, tak recyklovatelné.

Dobré utěsněnína horní straně nádob se nachází pěnová podložka, která zajišťuje lepší utěsnění a zamezení vytékání. Iroké použitívhodné pro umělecké řemeslo, perly, masti, kosmetiku, knoflíky, na balzámy na rty, lesk na rty, bylinky, nehtové umění, krémy, háčky, mini svíčky, masky atd. Každá láhev byla testována netěsností.
ZnačkaPANENDIANO #ad
Výška2.56
Délka2.36
Šířka0.01
Číslo díluPDAGSP-03
ModelkaPDAGSP-03