Top 10 Schutzhülle Gartenmöbel Winterfest – Plachty na sady zahradního nábytku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VANSHEIM

#ad

Kulatý kryt desky stolu, zahradní nábytek, ochranné obaly na zahradní nábytek, VANSHEIM Stolní deska pro zahradní nábytek, kryt ohniště Ø 82 × 10 cm, vodotěsné pro servírovací stolky a zahradní stoly

#ad
VANSHEIM #ad - Lepší odolnost proti povětrnostním vlivům a roztržení kryt na stůl je opatřen dvojitými nitěmi, aby byl zajištěn silnější a odolný střih. Ochranný obal na zahradní stůl se kromě toho dodává s úložnou taškou, do které jej lze při nepoužívání snadno uložit. Kryt stolu je extrémně nenáročný na údržbu, lze jej zalévat hadicí a sušit na slunci nebo otřít do sucha.

Snadné čištění a skladování kryt na desku stolu s logem a štítkem na mytí je uveden materiál a pokyny k čištění. Hodí se k zakrytí zahradních bistrostolů, dřevěných stolů, aby byly suché a trvalé. Změřte prosím před objednáním nábytek na terasu, grilovacích desek a sad ratanového nábytku, abyste zajistili, jídelních stolů, stolů, že kryt správně sedí. Na obou stranách jsou 2 nastavitelné stahovací šňůrky, které lze natáhnout pod skříňku pro zajištění bezpečného držení, i když se objeví silná přeháňka.

Kryt grilovací desky je kulatý o průměru 82 cm a výšce 10 cm. Velikost výrobku Ø 82 × 10 cm. Pu je lepší než pvc, měkčí a pohodlnější. Tkanina oxford 420d odolná vůči roztržení kryt na stůl je oxford polyester s vrstvou z polyuretanu, je vodotěsný, odolný vůči teplu a roztržení, protože je odolný, prachotěsný, odolný proti povětrnostním vlivům, odolný vůči UV záření a roztržení. Lepší vodotěsnost speciální vodotěsný pásek na krytu švů, aby se zabránilo úniku vody ze švů a aby se terasové stoly udržely v suchu a prodloužila životnost nábytkové sady.
ZnačkaVANSHEIM #ad
VýrobceVANSHEIM #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.37
Šířka0.39
ModelkaØ82X10cm

2. HEIMUNI

#ad

Kryty na zahradní nábytek,, ochranný obal, vodotěsný zátěž, HEIMUNI Kryt na zahradní stůl odolný proti zimě ochranný kryt na zahradní nábytek, tkanina Oxford 420D, krycí plachta proti UV záření

#ad
HEIMUNI #ad - Máme různé velikosti, soupravy na pohovky, stoly, lavice, ratanové nábytkové soupravy, abychom vyhověli vašim potřebám. Kryt na zahradní nábytek anti-uv 50+ ochrana – vnitřní vrstva sady zahradního nábytku má polyuretanovou vrstvu, např. Vodotěsný kryt na zahradní nábytek – kryty na zahradní nábytek na terasu jsou vyrobeny z odolné vůči světlu a vysoce husté tkaniny oxford 160 g/m² se zesílenou polyuretanovou vrstvou, jsou vodotěsné až 5000 PA a odolné vůči UV záření a nabízejí velkou odolnost proti roztržení a zaručují dlouhodobé používání.

Vylepšený ochranný obal zahradního nábytku odolný vůči zimě – kromě 4 upínacích popruhů, jsou k dispozici 2 boční popruhy, které zajišťují dodatečné snadné přizpůsobení a velkou stabilitu při silném větru a vaše židle a stůl jsou připevněné, které lze připevnit na nohy stolu, aby se zabránilo odfouknutí.

Součástí dodávky je úložná taška, do které lze potahy na nábytek jednoduše uložit. Univerzální kryt– velikost: 135 × 135 × 71 cm. Díky elastickým šňůrkám kolem lemu je utažení pohodlnější. Kromě toho je vodotěsná lepicí páska speciálně umístěna na zadní straně švů, aby se zabránilo vniknutí dešťové vody. Před nákupem si prosím změřte rozměry svého nábytku, abyste dosáhli správného tvaru. Snadné čištění a skladování – postříkejte kryty sady nábytku na terasu vodou nebo je otřete vlhkým hadříkem a osušte je na slunci.
ZnačkaHEIMUNI #ad
VýrobceHEIMUNI #ad
Výška27.95
Délka53.15
Hmotnost0.35
Šířka53.15

3. Ezilif

#ad

Větruodolná proti UV záření, Ezilif Krycí plachta na zahradní nábytek, 420D Oxford tkanina na zahradní nábytek, obdélníkový krycí plachta na zahradní nábytek, vodotěsný, ochranný, odolný proti prachu

#ad
Ezilif #ad - Nastavitelný suchý zip; 3. Testováno profesionálním vybavením, vydrží tlak vody až 15 000 Pa. Pokrytí nábytku je po obvodu pevné, aby byl váš nábytek optimálně chráněn a nemusíte si dělat starosti, že tento krycí plachta na zahradní nábytek bude převrácen silným větrem.

Vhodné velikosti pro váš nábytek velikost g: 213 x 132 x 74 d x Š x v. Vylepšený vodotěsný materiál vylepšený potah zahradního nábytku ezilif je vyroben z látky oxford 420d, která vykazuje lepší odolnost proti vodě a tepelnou odolnost. Kontrola kvality a šetrné k životnímu prostředíochranný obal ezilif zahradní nábytek odolný vůči zimě prošel před expedicí přísné testy kvality. Ezilif vždy chrání zdraví vás a vaší rodiny. Můžete jej proto používat s důvěrou. Materiál ochranných obalů pro zahradní nábytek odpovídá normě na ochranu životního prostředí EU 7P.

Jsou odolné proti povětrnostním vlivům, odolné proti roztržení a UV záření. Rohově nastavitelná přezka; 2. Upozornění: před nákupem prosím změřte velikost Vašeho nábytku a vyberte si příslušnou velikost. Snadné čištění a pohodlné skladování potahy na zahradní nábytek ezilif jsou vyrobeny z látky oxford 420d, která odpuzuje nečistoty a je odolná proti opotřebení a velmi snadno se čistí. Je bezpečný a zdravý, neškodný a bez chuti.
ZnačkaEzilif #ad
VýrobceEzilif #ad
Výška29.13
Délka83.86
Hmotnost2.2
Šířka51.97
Číslo dílut1
ModelkaG: 213 x 132 x 74 cm

4. HEIMUNI

#ad

HEIMUNI Kryt na zahradní nábytek pro pohovky ve tvaru L, kryt pro halu ve tvaru L, 250 × 180 × 90 ×, větruodolná plachta na sedací nábytek, vodotěsná rohová pohovka krycí plachta s větracími otvory

#ad
HEIMUNI #ad - Chraňte svůj nábytek dobře před UV zářením, vyblednutím. Snadné čištění a skladování– postříkejte kryt rohové pohovky vodou nebo otřete vlhkým hadříkem a poté osušte na slunci. Vezměte prosím na vědomí, přední výška -65 cm, že levá a pravá délka se vztahuje na délku zadní strany vaší pohovky. V případě dotazů se na nás obraťte.

Ochrana proti uv 50+ – vnitřní vrstva sady zahradního nábytku má polyuretanovou vrstvu, která může poskytnout vynikající ochranu před slunečním zářením. Součástí dodávky je úložná taška, do které lze potahy na nábytek jednoduše uložit. Nová vodotěsná technologie– kryt lounge ve tvaru l se skládá z oxfordského barviva s vysokou hustotou 420d se zesílenou vrstvou pu, aby bylo zajištěno, že je kryt vodotěsný až 3000 Pa. Horní spárový šev je kompletně slepen, aby naše krytina Lounge neprotékala žádná kapka vody. Na levém a pravém pasu jsou dva popruhy na přezku, které efektivně zabraňují tvorbě plísní zahradního nábytku a skutečně se dosáhnou odolnosti proti větru a vodě.

Ochranný obal pro nábytek ve tvaru l používá dvojí metodu šití jehel a na spáry se používá technologie vnějších hran. Ochranné pouzdro odolné proti zimě pro l tvar lung– Šest spodních rohů je sešito popruhem na přezku, a jsou zde čtyři větrací otvory, aby se potah na pohovku pevně upevnil na pohovku, aby se potah na pohovku upevnil. Rozměry tohoto potahu na pohovku jsou: levá délka -250 cm, hloubka -90 cm, pravá délka -180 cm, zadní výška -80 cm. Stahovací šňůrka na spodní straně usnadňuje další uzamčení potahu na pohovku.
ZnačkaHEIMUNI #ad
VýrobceHEIMUNI #ad
Výška0.39
Délka1.18
Hmotnost0.35
Šířka0.79
ModelkaQK-052

5. wettertuete.de

#ad

Nepromokavý, nábytek židle, ochrana proti UV záření, prodyšný, kryt, Wettertuete.de Kryt na zahradní nábytek, svařované švy, odolný proti zimě 160 × 90 × 75 cm, kryt na stůl 160 × 90 × 75 cm, ochranné pouzdro zahradní stoly

#ad
wettertuete.de #ad - Polyesterová tkanina s polyuretanovou vrstvou: náš všeuměl. Kryt navíc také velmi rychle schne a je rychle znovu použitelný. Látka se výborně hodí zejména tehdy, denních postelích atd. Látka je absolutně vodotěsná, lze prát v pračce při 30 °c, s nejlepší ochranou proti UV záření, velmi lehká 190 g/m2, mrazuvzdorná, prodyšná a pružná.

Perfektní pro dlouhodobé venkovní použití a váš zahradní nábytek. Naše úložné kapsy pro ochranné obaly jsou dostatečně velké a pokud je třeba, lze potah zahradního nábytku jednoduše uložit a zimovat. Praktická úložná taška: možná znáte problém z posledního nákupu stanu: jednou vyjměte z úložné tašky a nelze jej znovu zabalit. Tak lze snadno odstranit i trus ptáků, třísky zeleniny, prach nebo jiné nečistoty.

Vy jsou svařeny ultrazvukem a jsou rovněž kompletně vodotěsné. Vaše polstrování, např. Na lounge nábytku, slunečních ostrovech, pokud chcete zakrýt čalounění nebo polštáře, outdoorových postelích, polštáře a deky tak mohou být i po několik dní a příp. Týdny na nábytku. Nabízené ochranné pouzdro na zahradní nábytek má formát 160 × 90 × 75 cm šířka × délka × výška. Díky rozměru 190 g/m2 je látka krytu velmi lehká, flexibilní a dokonce lze prát v pračce při 90 °C.
Značkawettertuete.de #ad
Výrobcewettertuete.de #ad
Výška29.53
Délka62.99
Hmotnost4.41
Šířka35.43
Číslo díluA712
ModelkaFMLR03

6. BAHG - Best Accessories for Home and Garden

#ad

Kryt, 200 × 165 × 80 cm, větruodolná, odolná proti UV záření, Kryt na zahradní nábytek BAHG Oxford 600D, větrací otvory, ochranný kryt, ochrana proti prachu, pro každé počasí, mrazuvzdorná

#ad
BAHG - Best Accessories for Home and Garden #ad - Snadná údržba – po použití např. Spolehlivá ochrana před vlivy počasí déšť, slunce, sníh, vítr, prach. V zimě jednoduše nastříkejte zahradní hadicí nebo otřete vlhkým hadříkem, osušte, zabalte. Robustní a s dlouhou životností, kvalitní a vodotěsná. Včetně praktické úložné tašky pro kompaktní a správné skladování.
ZnačkaBAHG - Best Accessories for Home and Garden #ad
VýrobceTranslagency #ad
Výška31.5
Délka64.96
Hmotnost6.61
Šířka78.74
Číslo díluGartenmöbelabdeckung 200 x 165 x 80cm
ModelkaGartenmöbelabdeckung 200 x 165 x 80cm

7. Awnic

#ad

černá Ø190 * 71 cm, větruodolný proti UV záření, Awnic Vodotěsný kryt na zahradní nábytek s háčkem, krycí plachta na zahradní stůl, odolný proti zimě, kulatá, 420D Oxford s technologií AlicanTex

#ad
Awnic #ad - Odolný ochranný obal na zahradní nábytek – zachovejte si bezvadný stav svého oblíbeného terasového nábytku. Tento kryt na nábytek má kromě toho důmyslně umístěné větrací otvory, které odpuzují vlhkost náchylnou k plísním. Naše suché zipy v pase zajišťují střih na míru. Perfektní tvar – rozlučte se se složitými nástavbami a špatně sedícími kryty.

Zřekněte nečistých pouzder na zahradní nábytek a přejděte na awnic! odolá všem ročním obdobím – tento kryt na terasu chrání vaše stoly po celý rok, bez ohledu na počasí. Ekologická povrchová úprava pu – outdoorové potahy na nábytek od awnic jsou opatřeny ekologickou vrstvou, která zajišťuje vodotěsnost a trvanlivost a současně chrání životní prostředí. Pro čištění otřete tyto potahy na terasu jednoduše vlhkým hadříkem. Všechny naše potahy na terasu jsou vyrobeny z odolné tkaniny AlicanTex, takže odolávají i silnému větru a tlaku vody až 5000 mm H2O.

Naše kryty na zahradní nábytek jsou vyrobeny z kvalitního polyesteru a pokrývají stoly venku až po okraj. Odolný proti vyblednutí a plísním – náš venkovní kryt na stůl je vyroben z tkaného polyesteru s polyuretanem, který minimalizuje vyblednutí UV zářením. Dodává se s praktickou taškou pro snadné uložení. Každý kryt na terasu awnic lze snadno upevnit na vaše stoly a nepravidelně tvarovaný nábytek. A suché zipy na spodní straně zajišťují, že kryt zůstane na svém místě i při silném větru.
ZnačkaAwnic #ad
VýrobceAWNIC #ad
Výška27.95
Délka74.8
Hmotnost2.34
Šířka74.8
Číslo díluB190-3D
ModelkaB190-3D
Záruka18měsíční omezená záruka.

8. SanGlory

#ad

SanGlory Ochranný obal na zahradní nábytek plachta vodotěsná krycí plachta na zahradní nábytek kryt odolný vůči zimě zahradní stůl kryty balkonový nábytek 420D Oxford kryt na stůl zahradní nábytek 94

#ad
SanGlory #ad - Dodává se s taškou pro snadné uložení. Zesílené stahovací pásky na okraji vám umožňují nastavit úzkost a při větrném počasí nabízejí individuální tvar pro váš stůl a židle. Snadné čištění a skladování kryt na terasový nábytek se velmi snadno čistí, jednoduše nastříkejte vodou a osušte na slunci.

Dva skryté větrací otvory na krytu nábytku se nacházejí dva větrací otvory vyložené síťovými bariérami, které efektivně snižují vlhkost vzduchu a zabraňují plísním a zápachu díky dlouhému krytí. Pokud jej nepoužíváte, můžete jej složit a uložit do úložné tašky. Vodotěsný materiál oxfordkryt na zahradní nábytek je vyroben z tkaniny oxford s povrchovou úpravou z pu a stříbra, deštěm, odolná vůči UV záření a odolná proti roztržení. Vylepšený větruodolný designdvě rohové přezky byly speciálně vyvinuty pro upevnění ochranného pouzdra na nohy nábytku.

Lze jej použít také jako rukojeť pro snadné zakrytí a odstranění. Chraňte svůj nábytek efektivně před větrem, mrazem, vodotěsná, která je silná, trvanlivá, prodyšná, prachem a UV zářením. Hodí se pro většinu nábytkových sad94 × 94 × 90 cm d × Š × v, piknikových stolů, abyste zajistili, vhodné pro většinu druhů jídelních stolů, obdélníkových terasových stolů, zahradních pohovek, ratanového nábytku a oválného nábytku. Před nákupem prosím změřte zahradní nábytek, že správně sedí.
ZnačkaSanGlory #ad
VýrobceSanGlory #ad
Výška1.18
Délka1.97
Hmotnost1.41
Šířka1.57
Číslo díluHR556DE
ModelkaHR556DE

9. Dokon

#ad

Dokon Ochranný obal na zahradní nábytek, UV záření, ochranný obal na nábytek sedací soupravy,, odolná proti větru, 600D Oxford, vodotěsný, krycí plachta na zahradní stůl, tkanina na zahradní stůl

#ad
Dokon #ad - Snadné čištění a pohodlné skladování– krycí plachta se extrémně snadno čistí. Denier je jednotka hmotnosti látky. Dodáváme s úložnou taškou pro snadnou přepravu a snadné skladování, když jej nepoužíváte. Nabízí nejen silnější odolnost proti vodě a praskání, ale je také šetrná k životnímu prostředí.

Větrací otvory mohou plně udržovat proud vzduchu, které byly speciálně vyvinuty, snížit vnitřní kondenzaci, udržovat vnitřní polštář nebo nábytek suchý a bez plísní. Vyšší denier znamená silnější, robustnější a odolnější látku. Ve srovnání s krytem 420d je pokrytí 600D ve všech aspektech lepší. Splnění normy eu 7p pro ochranu životního prostředí – některé kryty obsahují vysoký podíl škodlivých chemikálií, ale naše pvC zadní strana odpovídá normě EU na ochranu životního prostředí 7P.

Můžete stříkat a sušit na slunci. Zkontrolujte rozměry svého zahradního nábytku, aby správně padl. Těžký materiál – kryt dokon je vyroben z tkaniny oxford 600d. Perfektní detaily– na spodní straně krytu se nachází 4 zacvakávací uzavírací popruhy, aby kryt bezpečně držel na nábytku. Je vodotěsný, odolný proti roztržení, těžší, odolný vůči UV záření, odolný vůči světlu atd.
ZnačkaDokon #ad
VýrobceDokon #ad
Výška35.43
Délka64.17
Šířka64.17
Číslo díluVW-2-056
ModelkaVW-2-056

10. Monkey Mountain

#ad

Monkey Mountain® Ochranné pouzdro Deluxe až pro 4 zahradní židle/vodotěsné z oxfordského polyesteru 420D / prodyšné/zimní/mrazuvzdorné/odolné

#ad
Monkey Mountain #ad - Praní: snadná údržba a odolná kvalita umožňuje ruční praní do 30 °C. Dodává se včetně fóliové tašky pro uložení. Vybavení: 2 vodotěsné větrací otvory nové od modelového roku 2019 zabraňují tvorbě plísní a podporují důležitou výměnu vzduchu, aby bylo zajištěno optimální skladování.

Střih: ochranné pouzdro se montuje rychle a snadno – jednoduše položíte přes zahradní židle, utáhněte upevňovací šňůrou a vše je zabaleno v větru a povětrnostním vlivům – kvalitní ochrana před nepříznivým počasím. Kvalita: vodotěsný robustní kryt monkey mountain pro vaše zahradní židle, stohovací židle nebo křeslo do salónu je vyroben z vysoce kvalitního Oxford polyesteru 420D a nabízí perfektní ochranu před povětrnostními vlivy, květinovým prachem a exkrementy zvířat.

Výhody: díky rozměrům 65 cm x 65 cm x 120 cm / 80 cm se ochranné pouzdro výborně hodí až na 4 stohovací židle nebo křeslo do salónu.
ZnačkaMonkey Mountain #ad
VýrobceTorrex #ad
Výška47.24
Délka25.59
Hmotnost1.65
Šířka25.59
Číslo dílu30295
Modelka30295