Top 10 Schutzhülle Strandkorb 2 Sitzer – Plachty na zahradní židle a křesla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Dokon

#ad

Tkanina Oxford, plážové křeslo, Dokon Nepromokavé zakrytí plážového křesla, antiUV ochrana pro plážové koše s větracími otvory – 135 × 100 ×, ochranné pouzdro, větruodolná, odolné vůči zimě 420D

#ad
Dokon #ad - Vysoce kvalitní materiál – nová tkanina oxford s nano hustotou se speciálními vodotěsnými lepicími proužky na spárách a uvnitř je potažena polyuretanovou vrstvou. Toto ochranné pouzdro na plážové křeslo se hodí pro všechny běžné plážové křeslo.

Můžete stříkat a sušit na slunci. Zkontrolujte rozměry svého plážového křesla, aby správně padl. Perfektní velikost – 135 × 100 × 165/140 cm šířka 135 cm, výška vpředu 165 cm, hloubka 100 cm, výška vzadu 140 cm. Snadné čištění a pohodlné skladování – krycí plachta se extrémně snadno čistí. Dodáváme s úložnou taškou pro snadnou přepravu a snadné skladování, když jej nepoužíváte. Na plážovém křesle jsou dvě gumové pásky, které zajišťují bezpečné držení. Plně fixovaná, nikdy nefouká – dva zipy pro snadnější otevírání a zavírání této plachty na plážové křeslo.

Prodyšné a bez plísní – větrací otvory mohou plně udržovat proud vzduchu, udržovat vnitřní polštář nebo nábytek suchý a bez plísní, snížit vnitřní kondenzaci, lze jej použít jako rukojeť pro snadné zvednutí nebo odstranění. Po vyzkoušení může výrobek odolat tlaku vody 10 000 pa a zůstat dlouho suchý, schopný absorbovat ultrafialové světlo, aby se zabránilo stárnutí nábytku.
ZnačkaDokon #ad
VýrobceDokon #ad
Číslo díluVW-2-023

2. FINEW

#ad

Odolný proti UV záření, odolný proti roztržení, mrazuvzdorný, kryt, obal na plážový koš, plážový koš, větruodolný, z látky 420D Oxford, ochranný obal, FINEW Plážový koš, 135 × 105 × 175/140 cm

#ad
FINEW #ad - Snadné použití – tento obal na plážový koš je odolný vůči zimě má dva zipy na přední straně pro snadné připevnění a sejmutí krytu plážového koše. Pokud máte dotazy nebo nejste s našimi výrobky spokojeni, než vám je zasláme. Můžete změřit velikost svého plážového koše a poté porovnat tabulku velikostí a údaje námi poskytnutého ochranného krytu plážového křesla, výška vpředu 175 cm, abyste si vybrali vhodný kryt pro vaše plážové křeslo.

Elastický pásek na spodní straně lze utáhnout, aby pouzdro na plážové křeslo perfektně a bezpečně sedělo a vaše plážové křeslo chránilo i při bouřce. Díky vnitřnímu stříbrnému pu materiálu je potah na plážový koš odolný vůči teplu a UV záření. Ochranný obal na plážový koš finew je vybaven úložnou taškou se zipem, aby se při nepoužívání prakticky uchovalo. Snažíme se, abychom zajistili, můžete se na nás obrátit.

Tkanina oxford 420d dělá z ochranného pouzdra plážové křeslo vodotěsné a odolné proti roztržení, silné a s dlouhou životností. Váš problém určitě vyřešíme! Funkční funkce– tyto kryty na plážové koše jsou větruodolné, sníh, sněhové a odolné proti roztržení, prachotěsné, mráz, odolné proti dešti, lze je použít při různých povětrnostních podmínkách jako je déšť, bouře, uv záření, horké slunce, nabízí efektivní ochranu plážových košů. Plážový koš od finew byly testovány třetí strany z hlediska trvanlivosti a funkčnosti, že výrobky uspokojí každého zákazníka.
ZnačkaFINEW #ad
VýrobceFINEW #ad
Výška68.9
Délka53.15
Hmotnost2.49
Šířka41.34
Číslo díluKT148-BL-1
ModelkaKT148-BL-1

3. Sanzaro

#ad

Odolný proti roztržení a UV záření, kryt na plážové koše vodotěsný, šedý, SANZARO Plážový koš ochranný obal odolný proti zimě 135 cm vhodný pro šířku 120 cm – technologie RipStop s látkou Oxford 600D

#ad
Sanzaro #ad - Materiál rip-stop: díky příčným švům v textilní látce je tento potah na plážový koš extrémně odolný proti roztržení. Kryt na plážový koš je vhodný pro mnoho velikostí s šířkou 120, 125, květovém pylu nebo dešti. Nakupujte bez rizika! náš kompetentní zákaznický servis je vám i po objednání nadále k dispozici.

Převážně pozitivní zkušenosti našich zákazníků potvrzují naši kvalitu. Díky tomu se již nemůže hromadit vlhkost a vše zůstává vždy suché, čisté a bez zápachu. Testovaná tkanina: materiál obalu na plážový koš je odolný vůči zimě a odpovídá třídě ochrany proti světlu 5. Dné hromadění vlhkosti a praktické použití: boční větrací okna zajišťují perfektní cirkulaci vzduchu ve vnitřním prostoru. Vhodná velikost: rozměry š × h × v: 135 × 100 × 160/150 cm šířka 135 cm, výška vpředu 160 cm, 130 cm.

Ochranný obal na plážový koš zahradní nábytek od sanzaro nové generace byl vyvinut pro silné povětrnostní vlivy větru, sněhu, deště a slunečního záření. Tkanina oxford 600d se skládá z několika vrstev. Tato zimní krycí plachta vodotěsná chrání déle než jiné obaly plážového koše díky vysoce kvalitním materiálům a zpracování. Uv vrstva nabízí vynikající UV ochranu až 2000 hodin slunečního svitu. Silná polyesterová tkanina je robustní a odolná za každého počasí.
ZnačkaSanzaro #ad
VýrobceSanzaro #ad
Výška39.37
Délka39.37
Hmotnost4.41
Šířka53.15
Číslo díluRCBC135.GRAU
Modelka135 x 100 x 160 cm (BxTxH)

4. Awnic

#ad

Potah na plážový koš na plážový koš 2 sedadla, Awnic Plážový koš ochranný obal zimní, délka 135 × š 105 × v 175/140 cm, vodotěsný polyester 420D

#ad
Awnic #ad - Velikost d 135 × Š 105 × v 175 / 140 cm. Kryt na plážový koš od awnic chrání váš plážový koš před deštěm, sluncem, prachem a holuby, když se nepoužívá. Dodává se s praktickou taškou pro snadné uložení.

Detaily jsou perfektní: výstup vzduchu může redukovat plíseň, pas a dno jsou upevněny suchým zipem, který může odolat silnému větru. Technická látka: alicantex, prošel testy vodotěsností, odolností vůči UV záření a roztržení. Dvojitý zip se snadno používá. Přežití venku: vodotěsné do 5000h2omm, odolnost proti uv záření až 5; vydrží po celý rok extrémní povětrnostní podmínky, 2 roky bez vyblednutí. Ekologická polyuretanová vrstva: outdoorové potahy na nábytek od awnic jsou potaženy ekologickou polyuretanovou vrstvou, která je vodotěsná a s dlouhou životností a zároveň chrání planetu.
ZnačkaAwnic #ad
VýrobceAWNIC #ad
Výška20.93
Délka16.28
Hmotnost2.87
Šířka27.13
Číslo díluP135-3D
ModelkaP135-3D
Záruka18-monatige beschränkte garantie.

5. Monkey Mountain

#ad

Monkey Mountain® Ochranný obal na plážový koš odolný proti zimě Oxford Polyester 420D – kryt se 2 zipy a gumovým páskem v antracitové barvě – vodotěsný kryt, prodyšný

#ad
Monkey Mountain #ad - Vybavení: 4 vodotěsné větrací otvory nové od mj2019 zabraňují tvorbě plísní a podporují důležitou výměnu vzduchu, aby bylo zajištěno optimální skladování. Střih: ochranné pouzdro se montuje rychle a snadno – jednoduše přetáhnete přes plážový koš, zip zavřete a vše je zabaleno proti větru a povětrnostním vlivům – kvalitní ochrana před nepříznivým počasím s několika málo pohyby.

Pro bezpečné držení je ochranné pouzdro dole vybaveno elastickým gumovým páskem. Kvalita: vodotěsný robustní kryt monkey mountain pro váš plážový koš je vyroben z kvalitního polyesteru Oxford 420D a nabízí perfektní ochranu před povětrnostními vlivy, květovým prachem a exkrementy zvířat.

Dodává se včetně fóliové tašky pro uložení. Praní: snadná údržba a odolná kvalita umožňuje ruční praní do 30 °C. Výhody: s rozměry 175/134 x 130 x 100 cm se ochranné pouzdro hodí na všechny běžné plážové koše.
ZnačkaMonkey Mountain #ad
VýrobceMonkey Mountain #ad
Výška66.93
Délka51.18
Hmotnost4.3
Šířka39.37
Číslo dílu30293
Modelka30293

6. Dokon

#ad

Kryt, zátěž, vodotěsný, odolné proti zimě, UV odolný obal na plážové koše s větracími otvory 135 × 105 ×, tkanina Oxford, 600D, Dokon Plážové křeslo, větruodolný, plážové křeslo, ochranné pouzdro

#ad
Dokon #ad - Plně fixovaná, nikdy nefoukaná – dva zipy pro snadnější otevírání a zavírání tohoto krytu na plážové křeslo. Je vodotěsný, odolný vůči světlu atd. Zkontrolujte rozměry svého plážového křesla, aby správně padl. Můžete stříkat a sušit na slunci.

Dodáváme s úložnou taškou pro snadnou přepravu a snadné skladování, když jej nepoužíváte. Perfektní velikost– šířka 135 cm × hloubka 105 cm × výška vpředu 175 cm / výška vzadu 140 cm je dostupná velikost krytu na plážové křeslo. Denier je jednotka hmotnosti látky. Prodyšné a neplísňové– větrací otvory mohou plně udržovat proud vzduchu, snížit vnitřní kondenzaci, udržovat vnitřní polštář nebo nábytek suchý a bez plísní, lze jej použít jako rukojeť pro snadné zvedání nebo odstranění.

Vyšší denier znamená silnější, těžší, odolný proti roztržení, odolný vůči UV záření, robustnější a odolnější látku. Snadné čištění a pohodlné skladování– krycí plachta se extrémně snadno čistí. Velikost vhodná pro všechny běžné plážové křeslo. Na plážovém křesle jsou dvě gumové pásky, které zajišťují bezpečné držení. Ve srovnání s krytem 420d je pokrytí 600D ve všech aspektech lepší. Těžký materiál – kryt dokon je vyroben z tkaniny oxford 600d.
ZnačkaDokon #ad
VýrobceDokon #ad
Číslo díluD-D-099-135

7. Sanzaro

#ad

Odolná proti roztržení a UV záření, vodotěsný šedý, kryt na plážové koše, SANZARO Plážový koš ochranný obal odolný proti zimě 120 cm vhodný pro šířku 110 cm – tkanina Oxford 600D

#ad
Sanzaro #ad - Kryt na plážový koš je vhodný pro mnoho velikostí s šířkou 100, výška vpředu 155 cm, květovém pylu nebo dešti. Zipy usnadňují přetažení plážového křesla. Voděodolný a s dlouhou životností: tento zimní ochranný obal na plážový koš od sanzaro byl vyroben speciálně pro těžké povětrnostní podmínky při větru, sněhu, dešti a slunečním záření.

Suché zipy na zadní straně tohoto obalu na plážový koš umožňují rychlé upevnění a pevné držení. Tkanina z 600d oxford se skládá z několika vrstev: vodotěsná PU vrstva, PE vrstva na povrchu s ochranným filmem odolným vůči UV záření. Vynikající textilní látka s 280 gramy je odolná proti povětrnostním vlivům a dokonale chrání plážové křeslo před vlhkostí v interiéru. Naše těžká tkanina oxford je obzvláště vodoodpudivá a odolná, aby vaše plážové křeslo bylo nepoškozené při dlouhodobém použití na zahradě.

Silná polyetylenová tkanina je robustní a odolná za každého počasí. Materiál odolný proti roztržení: díky kvalitní příze a tkaní je tento potah na plážový koš obzvlášť odolný proti roztržení. Převážně pozitivní zkušenosti našich zákazníků potvrzují naši kvalitu. Díky tomu budete mít ze svého zahradního nábytku déle radost. Vhodná velikost: rozměry Š x h x v: 120 x 90 x 155/140 cm šířka 120 cm, 110 cm.
ZnačkaSanzaro #ad
VýrobceSanzaro #ad
Výška35.43
Délka35.43
Hmotnost2.2
Šířka47.24
Číslo díluRCBC120.PE.GRAU
Modelka120 x 90 x 155cm (BxTxH)

8. WALDNER

#ad

WALDNER Ochranný obal na plážový koš | Oxford 600D | obal na plážový koš kryt krycí plachta | vodotěsná, odolná proti zimě odolná proti povětrnostním vlivům odolná vůči UV záření prodyšná | 120 × 90 ×

#ad
WALDNER #ad - Díky prodyšnému krytu můžete vaše plážové křeslo bez problémů přezimovat venku. Uv vrstva chrání před vyblednutím. Ochranné pouzdro na plážové křeslo od waldner má rozměry 120 × 90 × 160/145 Š/h/v a chrání vaše plážové křeslo bezpečně a spolehlivě před vlivy životního prostředí a počasí a přírodním znečištěním, abyste se z plážového křesla mohli dlouho radovat.

Všechny naše výrobky jsou důkladně testovány a testovány v Německu. Pokud nejste 100% spokojeni, dostanete své peníze zpět, zaručeně bez jakéhokoli druhu. Materiál je obzvlášť robustní, odolný proti roztržení a odolává i silnému větru. Potah na plážový koš s dlouhou životností je díky prémiovému materiálu oxford 600d a integrované vnitřní vrstvě PVC 100% vodotěsný a chrání při každém počasí před deštěm, vlhkostí a vlhkostí.

K péči dostanete čisticí hadřík zdarma. Plachta je absolutně odolná proti zimě a udržuje chlad, mráz a sníh důsledně mimo dosah vašeho plážového křesla. Waldner záruka kvality: waldner je zahradnický profesionál.
ZnačkaWALDNER #ad
VýrobceWALDNER #ad
Výška62.99
Délka31.5
Hmotnost5.51
Šířka47.24
Číslo díluBreite 120cm
ModelkaBreite 120cm

9. Abnaok

#ad

Zatížení 420D Oxford, Abnaok Plážový koš ochranný obal odolný proti zimě, odolný proti zimě pro plážový koš, potah na plážový koš, tkanina vodotěsná a odolná proti zimě odolná proti UV záření

#ad
Abnaok #ad - Nový upgrade ochrany: ochranný obal na plážový koš horní strana je vybaven klenutým povrchem, zabudované větrací otvory zabraňují kondenzaci a plísním. Vybaven úložnou taškou se zipem, 2 zipy a elastická šňůrka zajišťují, čímž ušetříte místo.

Plná 360stupňová ochrana pro plážový koš. Spokojenost zákazníků je pro nás nejvyšší prioritou. A chrání váš plážový koš komplexně před škodlivými vlivy životního prostředí. Dostatek pro zakrytí všech druhů otočných židlí, zkontrolujte, zda vaše rozměry nábytku nejsou správně uloženy. Vysoce kvalitní materiál: plážový koš odolný proti zimě je vyroben z profesionálního a odolného materiálu oxford 420d, větruodolný, je silný a trvanlivý, lehký a prodyšný, prachotěsný, vodotěsný, odolný proti uv záření, odolný proti stárnutí atd.

Společně najdeme řešení. Odolné proti roztržení a snadné použití: dvojité švy mohou víko komplexně chránit, lze kryt v případě nepoužívání složit a uložit do tašky, že kryt nemůže být odváděn od větru. 100% záruka spokojenosti – nespokojeni s ochranným pouzdrem na plážový koš? Pak kontaktujte naši zákaznickou podporu 24/7. Perfektní pro celoroční použití. Ochranný obal na plážový koš.
ZnačkaAbnaok #ad
VýrobceAbnaok #ad
Výška68.9
Délka53.15
Hmotnost1.65
Šířka41.34
Číslo dílu420D Oxford
Modelka420D Oxford

10. MR. DEKO

#ad

120 x 155 x 80 cm/velikost M, plážová plachta, Mr. Deko Transparentní kryt na plážový koš z PVC, ochranné pouzdro na plážové křeslo, vodotěsné & odolné proti povětrnostním vlivům, Robustní krycí plachta na 2místná

#ad
MR. DEKO #ad - S kvalitními plážovými koši, zahradním nábytkem a příslušenstvím přímo od výrobce Mr. Včetně: díky 2 zipům lze přední stranu otevřít. Dva větrací otvory po stranách zabraňují vzniku plísní.

S průhlednými pouzdry si můžete užívat výhody svého plážového koše i při nestálém počasí. Ochrana před větrem a počasí: abyste měli co nejdéle něco z vašeho plážového koše, chrání krycí plachtu před větrem, deštěm a sněhem. Kovová očka na spodním okraji krytu umožňují snadné upevnění plachty. Robustní a s dlouhou životností: ochranný obal na plážový koš odolný proti povětrnostním vlivům je vyroben z obzvlášť odolné a vodotěsné PVC tkaniny.

Ozdobte si pocit života ve vaší zahradě. Objednejte si nyní a přesvědčte se sami o našem špičkovém poměru ceny a výkonu. Rozměry: s rozměry cca 120 x 155 x 80 cm Šxvxh a hmotností 1 kg je plážový koš ideální pro běžné dvousedy.
ZnačkaMR. DEKO #ad
VýrobceMR. DEKO #ad
Výška61.02
Délka31.5
Hmotnost1.98
Šířka47.24
Číslo dílu00280
Modelka00280