Top 10 Solarpanel Für Außenkamera – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ieGeek

#ad

Solární, detekce pohybu PIR, 5200 mAh akumulátorová kamera, 2cestné audio, bodová světla,, WLAN, barevné noční vidění, ieGeek 2K monitorovací kamera venkovní akumulátor, venkovní sledování

#ad
ieGeek #ad - Kromě toho kamera podporuje cloudové úložiště 6sekundová smyčka a paměť SD karet a můžete si vybrat libovolnou metodu ukládání videí. Venkovní monitorovací kamera iegeek má kvalitu 2k HD rozlišení 2304 * 1296 a širokoúhlý úhel 130 °. Po instalaci si můžete užívat monitorovací obrázky s vysokým rozlišením, nemusíte si dělat starosti s kvalitou sledovacího videa.

Kamera může být v pohotovostním režimu po dobu 6 měsíců a může pracovat 40–60 dní. Kompatibilní s hlasovým asistentem alexa & cloud/sd: tato bezdrátová monitorovací kamera je kompatibilní s funkcí alexa smart voice, která se může snadno stát součástí "Smart Home". Kvalita 2k hd: používáte stále monitorovací kameru s kvalitou obrazu 1080p? zahoďte své staré vybavení. Baterie 5200 mah a solární panel: venkovní solární monitorovací kamera má nabíjecí baterii 5200 mah, vybavenou solárním nabíjecím panelem pro nezávislé napájení.

Kamera podporuje také sdílení více uživatelů. Dvoucestné audio a sdílení více uživatelů: po instalaci mikrofonu do této venkovní kamery wifi můžete přímo mluvit s osobou před bezpečnostní kamerou venku, můžete mluvit přímo, ať už se jedná o kurýra nebo domácí zvíře, a to nezmeškáte ani žádnou "návštěvu". Zajišťuje sice detekční efekt, podporuje ale také nastavení uživatelsky definovaných oblastí detekce. Každou oblast monitorovací obrazovky můžete určit jako důležitou oblast rozpoznávání a umožnit přesnost rozpoznání až 99 %.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška1.97
Délka5.51
Hmotnost0.69
Šířka3.35
Číslo díluZS-GX3S
ModelkaZS-GX3S

2. GALAYOU

#ad

GALAYOU Venkovní monitorovací kamera 2K R2 1

#ad
GALAYOU #ad - Aufgrund der wasserdichten schutzklasse IP65 kann diese Überwachungskamera Aussen WLAN auch bei stürmischem Wetter und starkem Schneewetter verwendet werden. 100% kabellos und ip65 wasserdichtdie akku Überwachungskamera kann für 1 bis 5 monate pro ladung verwendet werden und benötigt kein Netzkabel, so dass Sie die Kamera überall installieren können, auch wenn es keine Steckdose gibt.

Für neue benutzer bieten wir 30 tage kostenlosen cloud-Speicher an, Sie können eine der Optionen auswählen, und Sie können erweiterte Cloud-Speicherfunktionen wie Bildbenachrichtigungen und mehr genießen!2k auflösung und nachtsicht in farbedie Überwachungskamera aussen akku ist mit einem 3-megapixel-hd-objektiv ausgestattet, das die Erkennung von Gesichtern und Details erleichtert. Cloud/sd & free 1 month cloud storagedie Überwachungskamera aussen kabellos unterstützt bis zu 128g sd-karte und cloud-Speicher, um Videos aufzuzeichnen, zu speichern und wiederzugeben, so dass Sie nichts verpassen werden. Tag und nacht können sie Ihr Haus überwachen und potenzielle Bedrohungen oder Eindringlinge erkennen. Pir bewegungserkennung mit alarmsireneanders als andere gewöhnliche kameras verfügt die wlan kamera outdoor akku über einen eingebauten PIR-Bewegungsmelder und eine KI-Erkennung, die den menschlichen Körper anhand der Temperatur identifizieren können, wird Ihr Handy in Echtzeit benachrichtigt und ein Alarm ertönt, wodurch Fehlalarme reduziert werden.

Mit 6 eingebauten infrarot-leds und 2 flutlichtern hat die Outdoor Kamera kabellos eine Nachtsichtentfernung von bis zu 10M und liefert auch nachts klare Farbe-Live-Videos. Zwei-wege-audio& mit familienmitgliedern teilendie wlan kamera akku verfügt über ein eingebautes mikrofon und einen Lautsprecher, und Sie können mehrere Benutzerkonten einrichten, sodass Sie über die App mit der Person vor der Kamera sprechen.
ZnačkaGALAYOU #ad
Výrobce‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.4
Hmotnost0.32
Šířka2.05
ModelkaR2 Pro

3. Rhorawill

#ad

Dveřní zvonek a venkovní osvětlení s USB a přípojkou USB-C, venkovní kameru, 3 m, USB solární modul pro bezpečnostní kameru DC 5 V, kabel IP65, 6W solární panel pro monitorovací kameru, nastavitelný

#ad
Rhorawill #ad - Design odolný proti povětrnostním vlivům umožňuje solárním modulům odolat drsným povětrnostním podmínkám. Nabijte svou bezpečnostní kameru na baterie nebo venkovní světlo na baterie rychle během několika hodin na slunci. Efektivní nabíjení solární moduly rhorawill používají monokrystalické křemíkové destičky, které absorbují sluneční energii a výkon 6 W může při dobrém slunečním světle dosáhnout více než 5 V a 1 A.

Snadná instalacesolární kolektory můžete instalovat kamkoli venku. Kabel je 3 m dlouhý, což je praktické pro instalaci bezdrátových monitorovacích kamer nebo dveřních zvonků, venkovních svítidel uvnitř nebo venku. Velmi rozšířenésolární panel rhorawill je kompatibilní s akumulátorovými kamerami dc 5 v s přípojkou micro usb nebo usB-C, Wyze, Simplisafe, dveřním zvonkem nebo venkovními světly s micro USB kabelem a adaptérem rozhraní Micro USB na typ C, není kompatibilní s plug-in kamerami.

Obsah balení1 x solární panel, 1 x 360° bezpečnostní držák na stěnu, 1 x upevňovací šroub a sáček na šrouby, adaptér Micro USB na typu C *1, 1 x 3, 0m micro usb kabel, uživatelská příručka *1. Držák otočný o 360 stupňů vám umožňuje jednoduše umístit solární moduly a zajistit maximální sluneční záření. Dlouhá životnost, čímž je zajištěno, robustní a cenově výhodné. Není kompatibilní s Arlo, Blink, Ring kamerami. Pokračujte v práci i v deštivých nebo zasněžených dnech.
ZnačkaRhorawill #ad
VýrobceRhorawill #ad

4. eufy Security

#ad

Eufy Security eufyCam 2C, bezpečnostní kamera pro venkovní použití, noční vidění, lokální ukládání, výkon baterie 180 dní, IP67 odolné proti povětrnostním vlivům, bez měsíčních poplatků, HD 1080 p, kompatibilní s HomeKit a solárním panelem

#ad
eufy Security #ad - Výdrž baterie 180 dní: sada venkovních sledovacích kamer slouží po nabití půl roku. Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn.

135° širokoúhlý objektiv zaručuje jasný panoramatický pohled – vše na jednom snímku od garáže až po domovní dveře. Ve dne i v noci. Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše kamera eufyCam 2C prakticky vše, letní teplo, déšť a dokonce i tuhou zimu. Full hd kvalita: rozlišení 1080p zajišťuje, že je každý záznam zaznamenán křišťálově jasně.

Rozpoznání osob: bezpečnostní venkovní kamera eufycam 2c rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach o 95 % tak, abyste byli varování jen ve správný okamžik. Homebase ukládá všechny snímky lokálně a bez jakýchkoliv poplatků za předplatné.
Značkaeufy Security #ad
Výrobceeufy #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost0.56
Šířka1.89
Číslo díluAK-194644090227
ModelkaT8113V
Záruka12 měsíců.

5. WUUK

#ad

Práce s Alexa/Google Assistant, bezdrátová kamera monitorování venkovní, zdarma 32 GB úložný prostor, noční vidění, 2K bezpečnostní kamera venkovní WLAN, WUUK bezdrátová monitorovací kamera venkovní, IP67

#ad
WUUK #ad - Inteligentní detekce pohybu a okamžitá varování bezdrátová kamera používá pokročilé pir + lidské senzory a nejmodernější detekční algoritmy, odešle kamera alarm v reálném čase na váš telefon APP, které pomáhají bezdrátovým kamerám odlišit osoby od ostatních pohybujících se objektů.

Když zapnete, že poskytneme profesionální zákaznický servis, systém se automaticky připojí. Pro vaše pohodlí použijte prosím promiton: Koupit jednou dostanete zdarma euro zástrčku společně. S dobíjecí baterií 9600 mAh. Za cloudový servis nevznikají žádné další náklady. Snadná instalace a profesionální zákaznický servis připojte základní stanici wuuk k vašemu wi-fi routeru přes ethernetový kabel a umístěte bezdrátovou kameru na vámi požadovaná místa. S dlouhou životností venkovní bezpečnostní kamera velká kapacita 9600 mah vestavěná baterie je navržena tak, aby byla bezdrátová kamera venkovní a při nabíjení může být zatížení months.

Uklidňující domácí bezpečnostní kamerový systém bezdrátová bezpečnostní kamera na doma se dodává se 2 bezdrátovými kamerami, základní stanicí wuuk 32 GB. Vyhledejte prosím asin:B0BC8DG6B7 v buyboxu. Wuuk jako rostoucí značka bezpečnostních systémů Smart Home slibuje, abychom vyhověli potřebám našich hostů. Všechna data jsou šifrována a uložena lokálně na základní stanici záznamy událostí zůstanou zachovány, i když je kamera ztracena.
ZnačkaWUUK #ad
VýrobceWUUK #ad
Výška4.72
Délka9.84
Šířka8.26
Číslo dílu2- Cam
Modelka1

6. GALAYOU

#ad

Solární – 2K PTZ WLAN kamera monitorování venkovní se solárním panelem, kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa R1, GALAYOU Venkovní monitorovací kamera, 2,4 GHz WiFi, PIR detektor pohybu

#ad
GALAYOU #ad - 100% bezdrátová a vodotěsnost ip 65 tato venkovní monitorovací kamera na baterie je vybavena dvěma dobíjecími bateriemi, lze ji pomocí dodávaného solárního panelu neustále napájet proudem. Akumulátorová venkovní kamera podporuje otáčení o 350°, naklonění o 90° a 4násobný digitální zoom a nabízí tak kompletní ochranu pro váš domov bez mrtvých úhlů.

V aplikaci se zaznamenává video s pohybem po dobu 10 sekund a na svém telefonu obdržíte upozornění v reálném čase, který dokáže identifikovat lidské tělo podle teploty, pokud je detekován pohyb. Noční vidění v barvě s reflektorem a výstražnými sirénami solární monitorovací kamera podporuje tři režimy nočního vidění: infračervený režim, aby se automaticky zapnula, plně barevný režim a výstražná siréna. Dvoucestné audio a sdílení s členy rodiny venkovní solární monitorovací kamera má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže můžete s touto osobou mluvit přes aplikaci nebo odrazit vetřelce.

Nastavte poplašnou sirénu a reflektorová světla tak, když je detekován pohyb, abyste to okamžitě věděli a odradili nežádoucí osoby. Kromě toho je zcela pohodlné, že svou wi-fi ip kameru můžete sdílet až se 3 uživateli, abyste mohli současně sledovat videa v aplikaci. Solární kameru můžete namontovat kdekoli, i bez zásuvky. Velmi praktická a úsporná. S třídou ochrany ip65 není problém používat kameru v deštivých a zasněžených dnech.
ZnačkaGALAYOU #ad
Výrobce‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Výška5.34
Délka5.87
Šířka4.62
Číslo díluChaVwe-49
ModelkaR1

7. eufy Security

#ad

Noční vidění, sada bezpečnostních venkovních kamer 2+1, kompatibilní s HomeKit a solárním panelem, bezpečnostní kamera pro venkovní použití, HD 1080 p, eufy Security eufyCam 2C, lokální ukládání, IP67 odolné proti povětrnostním vlivům, výkon baterie 180 dní

#ad
eufy Security #ad - Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše bezpečnostní venkovní kamera eufyCam C2 prakticky vše: letní horka, déšť dokonce i německou zimu.

Výdrž baterie 180 dní: vaše venkovní sledovací kamera vám po nabití poslouží půl roku. 135° širokoúhlý objektiv zaručuje jasný panoramatický pohled – vše na jednom snímku od garáže až po domovní dveře. Rozpoznání osob: bezpečnostní venkovní kamera eufycam 2c rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach o 95 % tak, abyste byli varování jen ve správný okamžik.

Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn. Homebase ukládá všechny snímky lokálně a bez jakýchkoliv poplatků za předplatné. Full hd kvalita: rozlišení 1080p zajišťuje, že je každý záznam zaznamenán křišťálově jasně. Ve dne i v noci.
Značkaeufy Security #ad
Výrobceeufy #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost1.4
Šířka1.89
Číslo díluAK-194644169985
ModelkaT8831
Záruka12 měsíců.

8. ieGeek

#ad

Bílá, solární monitorovací kamera s 355°/140° panovým nakloněním, PIR detektor pohybu, 20 m barevné noční vidění, siréna/bílé světlo, ieGeek Venkovní monitorovací kamera 2K, 4 dbi dvojitá anténa, IP65

#ad
ieGeek #ad - Dvojitá anténa 4dbi umožňuje fotoaparátu silnější a stabilnější příjem sítě. I v noci můžete vidět dále, dále a jasněji. Solární a bezdrátový venkovní monitorovací kamera iegeek má zabudovanou profesionální baterii, kterou používají auta Tesla, která má velkou kapacitu baterie a pro lepší výdrž baterie je napájena solárními kolektory.

2k super hd a 20m barevné noční vidění venkovní solární monitorovací kamera používá vylepšený 2k ultra čistý senzor v roce 2022 a nahrávací obraz se blíží skutečnému světu lidského oka a nabízí vizuální zážitek s vysokým rozlišením. Iegeek používá režim duálního autorizace "platforma + uživatel" s integrovaným 1024bitovým šifrovacím certifikátem RSA ve finanční kvalitě, aby chránila vaše soukromá data ve všech směrech. Pir detekce pohybu a siréna a připomínka světla baterie monitorovací kamery iegeek používá nejnovější inteligentní algoritmus ai, snižuje chybové poplachy a šetří proud. 2cestné úložiště audio/cloud/sd iegeek wlan kamera venkovní solární má vestavěný mikrofon a reproduktor, který umožňuje kdykoli a kdekoli bezproblémovou a jasnou konverzaci.

Během 3 sekund po detekci pohybu obdržíte upozornění v reálném čase přes váš telefon, který výrazně zlepšuje přesnost detekce, a můžete si také vybrat ze tří režimů alarmu: siréna/světlo/siréna a světelný alarm. Dva způsoby ukládání: sd karta až 128 GB / Cloud zdarma pro prvních 7 dní. 130° širokoúhlý fotoaparát je vybaven 4 infračervenými světly a 2 bílými světly, které mohou poskytovat vysoce kvalitní barevné obrázky se vzdáleností nočního vidění až 20 m.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška6.14
Délka8.86
Hmotnost1.2
Šířka7.68
Číslo díluZS-GX1S
ModelkaZS-GX1S

9. Ring

#ad

Vogelperspektive, 3D-Bewegungserfassung, Ring Spotlight Cam Pro Solar von Amazon | 1080p-HD-Video mit HDR, Selbstinstallation | 2 Kameras, LED-Spotlights

#ad
Ring #ad - Dank 1080p-hdr-video und der verbesserten Audioqualität der Gegensprechfunktion mit Audio+ kannst du Besucher noch klarer sehen und deutlicher mit ihnen kommunizieren. In verbindung mit ring chime kannst du audio-Benachrichtigungen in deinem Zuhause hören, und mit einem kompatiblen Alexa-fähigen Gerät kannst du auch Sprachbefehle nutzen.

Solarbetriebene sicherheitskamera für den außenbereich mit 1080p-HD-Video mit HDR, Gegensprechfunktion mit Audio+, Sicherheitssirene, bewegungsaktivierten Spotlights, 3D-Bewegungserfassung, Vogelperspektive und Dualband-WLAN. Mit nachtsicht in farbe kannst du Tag und Nacht in Farbe sehen, was um dein Zuhause herum geschieht.

Beleuchte einzelne bereiche deines Zuhauses, beispielsweise den Weg zur Haustür oder die Terrasse, und passe die Helligkeit den Umständen entsprechend an. Stelle mit 3d-bewegungserfassung und Vogelperspektive aus der Draufsicht auf eine Karte fest, wann und wo ein Bewegungsereignis begonnen hat.
ZnačkaRing #ad

10. eufy Security

#ad

IP67, baterie na 180 dní, kompatibilní s HomeKit a solárním panelem, rozlišení 2K, Eufy Security, vyžaduje HomeBase 2, venkovní bezpečnostní kamera, sada 2+1, eufyCam 2C Pro, venkovní bezpečnostní kamera

#ad
eufy Security #ad - Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn. Rozlišení při použití s HomeKit činí 1080p.

Rozlišení 2k: chytrá kvalita obrazu zajišťuje, že je každý snímek zaznamenán zcela jasně. Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše kamera eufyCam C2 Pro prakticky vše: letní horka, déšť dokonce i německou zimu. Rozpoznání osob: sada bezpečnostních kamer eufycam 2c pro rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach, abyste byli upozorněni jen ve správný okamžik. Výdrž baterie 180 dní: vaše bezpečnostní kamera vám po nabití bude fungovat půl roku. Ve dne i v noci.
Značkaeufy Security #ad
VýrobceAnker #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost0.43
Šířka1.89
Číslo díluT81423D1
ModelkaT8142R