Top 10 Therapieschaukel Kinder Tuch – Závěsná křesla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AMANKA

#ad

Venkovní 2 osoby, venkovní závěsné křeslo pro mládež – sedací vak k zavěšení, dospělí, závěsné křeslo, AMANKA XXL závěsné křeslo 185 × 130 cm – závěsné křeslo 150 kg zatížitelné – zahradní nábytek, houpačka, zahrada

#ad
AMANKA #ad - Zatížitelná až 150 kg – prostorově úsporná alternativa k houpací síti – dokonce pro 2 osoby. Každý, už nikdy nebude chtít vstávat. Pevný závěsný hadřík odlehčuje páteři a chrání klouby.

LÁskÝ pŘehled s ochrannou – zahradní závěsné křeslo má výšku zavěšení cca 155 cm, je pevně spojena se silnou dřevěnou tyčí 100 x Ø 4 cm. Nepochopitelně pohodlné – čtení, kdo jednou leží v závěsné židli, spánek, snění. Jako závěsné křeslo na balkon, swing chair na zahradě nebo závěsná houpačka pro vnitřní: Zaručuje vaše nové oblíbené místo. V sadě: zavěšení s otočnou o 360°.

Dobré pro záda – v lehátku 185 x 130 cm k zavěšení se mohou natáhnout nejen děti, ale i dospělí. Velká houpací síť obepíná celé tělo – a vy se budete cítit bez tíže. Pro stavbu, stromy a deku – nejen venkovní a vnitřní závěsné křeslo xl – také vhodný rám na houpací židli AMANKA a mnoho dalšího estetického nábytku v boho stylu najdete u nás v obchodě Amazon.
ZnačkaAMANKA #ad
VýrobceOmnideal #ad
Výška0.99
Délka72.83
Hmotnost4.85
Šířka51.18
Číslo dílu16579
Modelka.

2. Nutabevr

#ad

Držák do 400 kg, upevnění na, Nutabevr Stropní hák z ušlechtilé oceli, houpací sítě, prémiové otočné o 360°, houpací háčky, stropní háčky pro boxovací pytle, závěsné křeslo, těžký náklad, na jógu

#ad
Nutabevr #ad - Všestranné a široce rozšířené těžké stropní háčky lze použít pro indoorová jóga, posilovače smyček, poloviční sedadla na vejce, boxerské přístroje, venkovní dětské houpačky, TRX nebo pytle s čerpadly, závěsné koše na balkónech, závěsné křeslo, gymnastické kroužky, odporové trenažéry, houpací sítě, sluneční plachtu.

Tento robustní stropní hák má nosnost 400 kg a všechny komponenty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, s dobrou svařovací technikou, odolností proti opotřebení a trvanlivostí. Stropní zavěšení se skládá z 1 solidních upevňovacích háčků ve tvaru u 4 otvory + 4 šroubů pro velké zatížení + jednoho otočného kroužku otočný o 360 stupňů + 1 pružinové karabiny otočný o 180 stupňů. Ideální pro zavěšení těžkých přístrojů nebo bytových doplňků, odolností proti korozi, tvrdostí, které si přejete. Lze namontovat na masivní betonové stropy nebo stabilní stěny. Ideální pro rychlé, bezpečné a stabilní zavěšení pytlů s pískem na betonové stropy a stabilní dřevěné trámy.

Ideální pro fitness amatéry robustní stropní háčky mají hladký vzhled bez otřepů, kteří mají houpací sítě, vhodné pro darování lidem, pokud máte nějaké dotazy během procesu instalace, houpací sítě a milují fitness doma, bezpečné pro ruce, kontaktujte nás prosím~. Karabinky jsou vybaveny bezpečnostní pojistkou, nakonec připevněte šrouby a upevňovací kotouče a utáhněte, poté vyvrtejte čtyři otvory podle označení, abyste jej označili, která zabraňuje sklouznutí předmětů nebo zařízení. Snadná montáž nejprve stiskněte nerezový stropní hák na strop, poté upevněte hák a otočný hák.
ZnačkaNutabevr #ad
VýrobceNutabevr #ad
Výška1.73
Délka3.54
Šířka3.54
Číslo díluZXDH-01
ModelkaZXDH

3. YAERSI

#ad

Závěsná jeskyně s polštářem z PVC, dětská závěsná houpačka pro vnitřní i venkovní použití, Závěsné křeslo, do 80 kg

#ad
YAERSI #ad - Pohodlná závěsná jeskyně s dlouhou životností – materiálem je polyesterové bavlněné plátno, pohodlné, prodyšné, snadno se nerozbije a nemá zvláštní zápach. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Naše závěsné křeslo má jedinečnou zabudovanou boční kapsu, jako tajný prostor pro děti, můžete umístit mobilní telefony, ipad, nebo malé hračky atd.

Dvoustranné rukojeti mohou být lepší podporou pro dítě, knihy, takže děti udržují dobrou rovnováhu a zvyšují bezpečnost. Všechny díly příslušenství jsou součástí dodávky – závěsná dutina, popruh, dva druhy šroubů rozpěrný šroub pro beton a šrouby na dřevo, háček, upevnění na stěnu, nafukovací polštář, vzduchová pumpa, podrobné pokyny pro bezpečnostní instalaci a použití.

Specifikace – velikost závěsného pytle činí 70 x 150 cm průměr 27, 5 x 59 palců. Naše závěsná houpačka nabízí dětem zábavné hřiště a klidné a pohodlné místo k odpočinku. Vhodné pro děti starší 3 let. Může unést až 80 kg a nabízí pohodlné a bezpečné hřiště pro děti na čtení a hraní. Díky kompletním dílům je pro vás snadnější obsluha. Jedinečná boční kapsa a dvoustranné úchyty.
ZnačkaYAERSI #ad
VýrobceYAERSI #ad
Výška59.06
Délka27.56
Hmotnost3.53
Šířka27.56

4. ZAIXIA

#ad

Závěsná jeskyně, dětská závěsná houpačka do interiéru i exteriéru, závěsné křeslo s PVC sedákem, vnitřní závěsné sedadlo s příslušenstvím

#ad
ZAIXIA #ad - Veškeré příslušenství obsahuje závěsnou jeskyni, háček, podrobné pokyny pro bezpečnost, nafukovací polštář, upevnění na stěnu, dva druhy šroubů rozpěrný šroub do betonu a šrouby na dřevo, vzduchovou pumpičku, popruh, instalaci a použití. Pohodlná závěsná jeskyně s dlouhou životností – materiál je polyester, pohodlný, prodyšný, snadno se nerozbije a nemá zvláštní zápach.

Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Tento 100% prémiový polyester z mikrovlákna může ve tmě svítit, tajemně a zajímavě. Závěsnou jeskyni stačí na chvíli vystavit jasnému nebo dennímu světlu, vypnout světlo a pozorovat kouzlo. Naše závěsné křeslo, které svítí ve tmě, velikonoce, vánoce, halloween, může překvapit vaše děti na narozeniny, dožínky nebo při každé příležitosti.

Může unést až 80 kg a nabízí pohodlné a bezpečné hřiště pro děti na čtení a hraní. Díky kompletním dílům je pro vás snadnější obsluha. Měkké a svítící závěsné křeslo může děti inspirovat k zajímavým nápadům. Naše závěsná houpačka nabízí dětem zábavné hřiště a klidné a pohodlné místo k odpočinku. Bilaterální rukojeti, design našeho závěsného křesla s dvoustrannými rukojeťmi pro děti může poskytnout lepší podporu pro děti, aby udržely dobrou rovnováhu a zvýšily bezpečnost.
ZnačkaZAIXIA #ad
VýrobceZAIXIA #ad
Výška0.99
Délka27.56
Hmotnost3.53
Šířka27.56

5. snuutje

#ad

Snuutje Závěsná jeskyně pro děti | Willo der Wal | pohodlné závěsné křeslo | 2 sedací polštáře | certifikováno TÜV na škodlivé látky GS | udrží až 80 kg | 100% bavlna | závěsná houpačka závěsná sedačka

#ad
snuutje #ad - Vlastní hmotnost: 1, hmoždinky, šrouby je možné zakoupit samostatně podle vlastnosti, 2 kg. Pozor: další upevňovací materiál karabina, lano, pružina, stropní háčky, materiálu a výšky stropu.

Nosnost do 80 kg. Pohodlné závěsné křeslo pro čtení, mazlení a snění. 2 nafukovacích polštářů max. Hebké oblíbené místo: závěsná jeskyně je perfektním útočištěm pro děti. 75 % nafouknutí, aby při zatížení neprasklo. Vč. Hra, zábava a bezpečí v jedinečném produktu. 100% bavlna; závěsné křeslo bez rámu je ze 100% bavlny a díky tomu se obzvláště snadno udržuje.

Závěsná houpačka uvnitř včetně otočného obratle z masivní oceli pro upevnění na již existující háčky nebo tyče. Přitahuje pozornost: díky svému roztomilému tvaru velryb se dětské křeslo pro dívky a chlapce od 3 let hodí do každého dětského pokoje a slouží jako závěsná židle a dekorace v jednom.
Značkasnuutje #ad
VýrobceSnuutje Familiensachen #ad
Výška0
Délka10.08
Hmotnost3.09
Šířka10.08
Číslo díluSNU1700
Modelka0405017
Záruka24 měsíců.

6. AMAZONAS

#ad

AMAZONAS Závěsné křeslo EllTex Kid's Relax Rainbow 155 cm x 120 cm až 80 kg

#ad
AMAZONAS #ad - Rozpěrná tyč má délku 70 cm. Se stabilními látkami, udržitelnou výrobou a nároky nejvyšší kvality chceme, abyste se cítili všude dobře. Mrak k nasazení – při vlastní hmotnosti pouhých 1500 g má dětský relax nosnost až 80 kg. Díky své speciální dětské velikosti a bezpečnému zavěšení je možné ho v nulové čárce vůbec zavěsit a odvézt a hodí se dokonce pod palandu.

Velmi pestré závěsné křeslo přináší dobrou náladu do každého dětského pokoje. Amazonas záruka kvality – již více než 25 let vyvíjíme a vyrábíme – amazonas – houpací sítě a závěsná křesla. Dlouhá životnost a odolnost proti vodě – kid's relax je vyroben z materiálu elltex, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření – extra dlouhá životnost – 55 % bavlna recyklovaná a 45% polyester – a je díky tomu extra odolný, a přesto příjemně měkký jako bavlna.

Rozsah dodávky – dětské závěsné křeslo AMAZONAS Kid's Relax Rainbow. Místo ke snění – dětské závěsné křeslo relax rainbow je ideálním místem pro to, aby se naše malé děti po vzrušujícím dni houpaly duši a začaly snít. Pro uvolňující hodiny nabízíme vysoce kvalitní výrobky pro domácnost i na cesty. Se sedací plochou cca 155 × 120 cm je pro děti ve věku 3–10 let dostatek místa na odpočinek.
ZnačkaAMAZONAS #ad
VýrobceAMAZONAS #ad
Výška48.03
Délka61.02
Hmotnost3.31
Šířka13.78
Číslo díluAZ-1012300
ModelkaAZ-1012300

7. Ohuhu

#ad

Závěsné křeslo, Ohuhu Závěsné křeslo se 2 polštáři a sadou stropních háčků, závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, do ložnice a, outdoor, XL, pro dospělé a dívky, houpací křeslo do 150 kg

#ad
Ohuhu #ad - S nosností 150 kg si můžete být jisti, stabilní a odolná proti roztržení. Snadná instalace, upevněte jej jednoduše pomocí obou typů šroubů pro betonové a dřevěné stropy. Zvětšený & rozšířený design: je dostatečně široký pro každého. Nemusíte být profesionálem, opalovací krém nebo pro uložení vašeho telefonu! Bezpečné a stabilní: zavěste v míru a víte, která zajišťuje, jak silný je váš švih.

Zákaznický servis na prvním místě: kvalita je a a o. Kromě toho je naší specialitou vynikající zákaznický servis a my se vždy postaráme o to, abyste byli dobře postaráni! Dalším designovým prvkem je zarážka pro karty z kovu, že je bezpečná, že lano zůstane na svém místě a vůbec nespadne. Postavte houpací síť ve svém domě, na verandu nebo do svého obývacího pokoje! Stylový design zahrnuje dokonce boční úložnou tašku na knihy, skvělý design: Díky jednoduché instalaci je montáž hotová obratem ruky.

Proto jsou všechny naše houpací sítě ručně vyrobeny. Odnímatelná 99 cm železná závěsná tyč a měkká polyesterová bavlněná tkanina nic nepřekoná. Se zvětšeným polštářem a látkou je snadnější než kdy dříve se do tohoto luxusního uspořádání houpací sítě dostat zcela uvolněně. Máte na výběr – vezměte si ji na zahradu, abyste si mohli užívat pohodlí houpací sítě.
ZnačkaOhuhu #ad
VýrobceOhuhu #ad
Výška0.99
Délka59.06
Hmotnost9.92
Šířka47.24
Číslo díluY11-86000-63
ModelkaY11-86000-40/67

8. SoBuy

#ad

Houpací lehátko FST33-J, dětská houpací síť, SoBuy® houpací síť, houpačka pro děti

#ad
SoBuy #ad - Hmotnosti cca 6 kg, nosnost do 90 kg, materiál: t/c; rozměry cca š125 cm × v48 cm xh36, 5 cmviz obrázek. Stabilní pružící konstrukce z březového dřeva. S fakturou možný odpočet 19% dph. Náš model má výšku 108 cm. Objednejte do 14:00 a váš balík bude odeslán ve stejný den. Barevný design, houpání, polštář lze sundat.
ZnačkaSoBuy #ad
VýrobceSoBuy #ad
Výška2.76
Délka50.79
Hmotnost13.23
Šířka19.69

9. COSTWAY

#ad

Zelená, závěsná jeskyně, závěsné křeslo, dětská závěsná sedačka, nosnost 115, dětská houpačka 100 x 150 cm, COSTWAY Závěsný stan

#ad
COSTWAY #ad - Kromě toho pomáhá trénovat smysl pro rovnováhu a koordinaci dětí a podporuje děti s vyššími senzorickými nároky nebo hyperaktivitou. Díky nízké hmotnosti jej můžete pohodlně nosit a vzít s sebou ven. Zábavný způsob relaxace toto křeslo na houpací síť je perfektním místem pro relaxaci, kde si děti mohou hrát a odpočívat, protože jim nabízí malý, nezávislý svět.

Tak otevírá dětem různé možnosti hraní. Elezné trubky mají silnou strukturu s nosností 115 kg, která je nejen netoxická a bez zápachu, čímž děti dostanou nejlepší ochranu. Snadná montáž a skladování všechny potřebné díly, stejně jako návod český jazyk nelze zaručit, jsou součástí dodávky, takže křeslo můžete jednoduše připevnit a rozložit, jakmile ho obdržíte. Design ve tvaru slzy a mnoho místa závěsné křeslo má jedinečný design hnízda ve tvaru slzy, který je pohodlný a dostatečně velký, aby pojal až tři děti.

Díky skládacímu designu je velmi snadné a skladné skladování. Se 2 okny a jedním vchodem mohou děti pozorovat vnější svět z každého úhlu. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití toto závěsné křeslo má dvě různé možnosti zavěšení, díky nimž je možné ho umístit na strop uvnitř a ušetřit tak místo, ale také venku upevnit na silné stromy, sloupy a houpačky. Vysoce kvalitní materiály a záruka bezpečnostitoto závěsné křeslo je vyrobeno z kvalitního polyesteru a bavlněné látky, ale také velmi odolná proti roztržení a má dlouhou životnost.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška0.99
Délka31.5
Hmotnost27.12
Šířka58.27

10. KESSER

#ad

Obývací pokoj a zahradu, závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, KESSER® Závěsné křeslo s polštářem – chill závěsné křeslo k zavěšení pro dospělé a děti, houpací síť do 150 kg, béžová, terasu

#ad
KESSER #ad - Díky různému barevnému provedení je pro vás možné najít perfektně sladěné houpací křeslo. Ať už uvnitř nebo venku – s vysoce kvalitním houpacím košem od firmy KESSER jste flexibilní a nejlépe vybaveni pro všechny situace. Závěsné křeslo je spojeno 4 robustními lany a 2 stabilními ocelovými kroužky.

Vezměte si křeslo s sebou k přátelům nebo na kempování a vychutnejte si počasí, ať už máte rádi. Křeslo je navíc vyrobeno z velmi robustní a stabilní oceli, která je díky vysoce kvalitnímu práškovému lakování chráněna před povětrnostními vlivy a slibuje tak dlouhou životnost. Maximální nosnost činí maximálně 150 kg. Nechcete si vzít houpací síť s sebou nebo ji jednoduše skladně uložit, není to žádný problém, protože v nenastaveném stavu lze plovoucí sedadlo jednoduše uložit a vzít s sebou bez námahy. Perfektně se hodí do vaší zahrady nebo zimní zahrady nebo na terasu a balkon, a samozřejmě také k vašemu již existujícímu zahradnímu nábytku a venkovním dekoracím.

Extra vysoké a silně polstrované sedací a zádové polštáře s pohodlným bočním polstrováním jsou z měkké bavlny a polyesteru a slibují nebeské chillout chvillout. Bavlněná tkanina odolná vůči uv záření, špíně a vodě a dělá z vašeho závěsného křesla opticky stylový kousek na zahradě nebo terase. Lehké bavlněné pletivo a příslušné polstrování se perfektně přizpůsobí tvaru vašeho těla a zajišťují tak příjemné chvíle na zahradě a jsou navíc ergonomické a příjemné pro vaše záda.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška0.99
Délka30.31
Hmotnost8.6
Šířka28.35
Číslo díluP13741_mfn
ModelkaP13741_mfn