Top 10 Wischsauger Kabellos mit Akku – Vysavače pro mokré a suché sání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Tineco

#ad

Tineco Sada příslušenství pro mokré a suché vysávání pro iFloor3 a Floor One S3 2 × HEPA + 2 × kartáčový skútr

#ad
Tineco #ad - Sestava filtru blokuje velké částice a nečistoty z nádrže na špinavou vodu. Odnímatelné a omyvatelné pro snadnou údržbu, opláchněte pod tekoucí studenou vodou a před opětovným nasazením nechte 24 hodin úplně uschnout.

Tineco doporučuje každé 4 měsíce používat nový váleček kartáčku a filtr pro dosažení nejlepších výsledků čištění. Vyvinuto speciálně pro mokrý a suchý akumulátorový vysavač Tineco iFloor 3 a FLOOR ONE S3. Měkká hlava válečku se štětinami může současně vysát a umýt, také nasávat velké částice a tekutiny. Snadno se čistí a vyměňuje.
ZnačkaTineco #ad
VýrobceTineco #ad
Číslo dílu2392
Modelka2392

2. Kärcher

#ad

Kärcher 36 V akumulátorový mokrý/suchý vysavač WD 3 Battery Premium, hadice: 2 m, výkon: 300 W, patronový filtr, použitelný s baterií Kärcher 36 V, bez akumulátoru, velikost nádoby: 17 l

#ad
Kärcher #ad - Dá se jednoduše otevřít a zavřít pomocí pull 'n' push uzávěr a nabízí místo až na 17 litrů špíny. Praktické příslušenství: wd 3 battery premium má 2m sací hadici a je dodáván s přídavnými tryskami a sacími trubkami, které umožňují flexibilní možnosti použití.

Mokrý a suchý vysavač: wd 3 battery premium má patronový filtr, tak suché nečistoty, díky kterému lze vysávat jak mokré, aniž byste museli měnit filtr. Bez akumulátoru, bez nabíječky. Baterie 36 v je k dostání samostatně. Rozsah dodávky: sada obsahuje wd 3 battery premium s sací hadicí, hubici do štěrbin, 2 sací trubky, hubici pro mokré a suché vysávání, patronový filtr a filtrační sáček.

Praktická funkce foukání: pro odvádění uvolněné nečistoty ze štěrbin nebo těžko přístupných míst, jako je štěrkový záhon, disponuje akumulátorový vysavač Kärcher 36 V funkci foukání. Velká nádoba z ušlechtilé oceli: záchytná nádoba je z robustní ušlechtilé oceli.
ZnačkaKärcher #ad
VýrobceKärcher #ad
Výška15.28
Délka13.39
Hmotnost12.13
Šířka20.67
Číslo dílu1.629-950.0
Modelka1.629-950.0
ZárukaDva roky od data nákupu.

3. Ultenic

#ad

Akku Staubsauger beutellos, Nasssauger mit Selbstreinigung, Wet-Dry Vacuum Cleaner Waschsauger für Hartböden, intelligente Unordnungserkennung, Lange Laufzeit, Ultenic AC1 Elite Nass-Trockensauger

#ad
Ultenic #ad - Das digitale display zeigt intuitiv die verbleibende Batterie, aufzuladen, Reinigungsmodi und Alarmerinnerungen an. Ein knopf startet das selbstreinigungssystem, um Ihre Hände frei und sauber zu halten, sodass die Bürstenrolle und der Schlauch für den nächsten Gebrauch sauber bleiben. Leichtes und selbstfahrendes design: dieser nass-trockensauger ist kabellos und leicht mit einem Gewicht von weniger als 4, 3 kg, mühelos im ganzen Haus zu handhaben und ihn einfach von Raum zu Raum zu tragen.

Lange laufzeit: mit bis zu 50 minuten laufzeit pro ladung haben sie ausreichend zeit, um Sie daran zu erinnern, um das gesamte Haus auf einmal zu reinigen. Schneller und einfacher, ihre böden gleichzeitig zu saugen, um den Selbstreinigungszyklus zu starten, dass Sie sich keine Sorgen machen müssen, die hässlichen Bürstenrollen manuell zu reinigen. Der vakuummodus kann verwendet werden, wodurch Sie wertvolle Zeit sparen. Mit einer selbstfahrenden Bürstenwalze können Sie jede Ecke Ihres Hauses mit Leichtigkeit reinigen.

Drücken sie einfach eine Taste, zu waschen und zu wischen. Dual tank design: der leichte nass- und trockensauger von ultenic hält schmutzige und saubere wassertanks getrennt, um sicherzustellen, dass jedes Mal Süßwasser verwendet wird und die Notwendigkeit für häufiges Nachfüllen von Wasser eliminiert wird. Intelligente unordnungserkennung: das integrierte intelligente erkennungssystem optimiert automatisch die Leistungsabsaugung entsprechend, um Flüssigkeiten zum Trocknen von Böden ohne Wasserstreifen in Sekunden zu saugen, um alle hartnäckigen trockenen und nassen Verschmutzungen zu reinigen.
ZnačkaUltenic #ad
VýrobceUltenic #ad
Výška43.31
Délka10.63
Hmotnost9.48
Šířka8.27
Číslo díluAC1 Elite
ModelkaAC1 Elite

4. Tineco

#ad

Samočisticí pro tvrdé podlahy, Tineco Floor One S7 Pro mokrý a suchý vysavač bez kabelu, doba provozu, stírací vysavač s LCD displejem iLoop 40 minut, elektrolyzovaná voda a odstředivé sušení

#ad
Tineco #ad - Snadné použití: vysavač stěrače má dvoucestný samopohonný systém, který automaticky rozpozná směr jízdy a podporuje jej, což usnadňuje používání. 3, 6palcový lcd displej: lcd obrazovka s užitečným asistentem tineco vás provede procesem čištění, od rychlého uvedení do provozu až po pracovní stav v reálném čase.

Doba provozu až 40 minut: tineco floor one s7 pro používá inteligentní senzor iLoop k přizpůsobení pracovního stavu a má výdrž baterie až 40 minut. Systém průtoku vody s vyrovnaným tlakem: mokrý suchý vysavač čistí a recykluje odpadní vodu konstantní rychlostí 450 ot/min a zajišťuje, že je podlaha čistá a nezůstávají žádné zbytky odpadních vod. Oboustranné čištění hran: kartáče mopu jsou na obou stranách lemovány a mezera činí < 1 cm, takže rohy a rohy lze lépe čistit.
ZnačkaTineco #ad
VýrobceTineco #ad
Výška43.7
Délka10.43
Hmotnost11.02
Šířka10.24
ModelkaFloor One S7 Pro

5. WORX

#ad

černá/oranžová, WORX WX031.9 Akumulátorový mokrý/suchý vysavač – mobilní a praktický – 20 V – s tryskou pro štěrbiny a tryskou pro široké tryskání – bez akumulátoru a nabíječky

#ad
WORX #ad - Větší kapacita prachu: ve srovnání s jinými dílenskými vysavači ve své třídě má worx wX031. 9 větší objem prachu 8 litrů, aby poskytl dostatek místa pro čištění celé toalety nebo dlouhé ucpané trubice. Několikanásobné použití: se zabudovanou štěrbinovou hubicí a tryskou s širokým paprskem dosáhne i úzkých a hlubokých míst jako pod postelí nebo za nábytkem.

9 20v akumulátor pro mokré/suché vysávání, 1 x 2m sací hadice, 1 x tryska s širokým proudem, 1 x objem ramene, 1 x tryska do štěrbiny. Výkonný bezkartáčový motor: bezkartáčová technologie motoru nabízí o 50 % delší provoz, o 25 % vyšší výkon a 10krát delší životnost než běžné kartáčové motory, čímž dílenský vysavač WORX WX031. 9 dosahuje vynikajícího čisticího výkonu.

Rozsah dodávky: 1 x worx wx031. Funkce ventilátoru je k dispozici také pro sušení na vzduchu. Mobilní a lehký design: díky nízké hmotnosti 3 kg a širokému ramennímu popruhu se tento akumulátorový vysavač snadno přepravuje, aby splňoval různé požadavky na čištění. Sací síla až 16 kpa: tento 20v akumulátorový dílenský vysavač je vybaven nejnovějším výkonným motorem BL, který poskytuje silnou sací sílu 16 kPa pro rychlé vysávání v autě/dílně/staveništi.
ZnačkaWORX #ad
VýrobceWORX #ad
Výška13.78
Délka16.54
Hmotnost6.61
Šířka12.6
Číslo díluWX031.9
ModelkaWX031.9
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. Kärcher

#ad

Sací hadice: 2 m, výkon: 1000 W, plastová nádoba: 17 l, Kärcher Mokrý/suchý vysavač WD 3 V-17/4/20, funkce foukání, vč. trysky do auta

#ad
Kärcher #ad - Rozsah dodávky: v sadě se nachází mokrý/suchý vysavač kärcher wd 3 v-17/4/20, vliesový filtrační sáček, auto a štěrbiny, hubice na dno, patronový filtr, sací hadice a 2 sací trubky.

Mokrý/suchý vysavač: s výkonem 1000 w vysává mokrý/suchý vysavač bez problémů jemné částice a hrubé nečistoty. Zajišťuje, že může současně nasát mokré a suché nečistoty, aniž by musel měnit filtr. Komfortní vybavení: vysavač má 17l sběrnou nádobu z robustní ušlechtilé oceli, 2 metry dlouhou sací hadici a možnosti uložení příslušenství, kabelu a hadice.

Mnoho účelů použití: mokrý/suchý vysavač se hodí pro čištění podlah v domě, zahradě nebo dílně. Mokré vysávání bez výměny filtru: wd 3 v-17/4/20 má patronový filtr. Díky funkci foukání lze listy nebo štěpky jednoduše odfouknout. Také při čištění interiéru auta nebo renovaci je spolehlivým pomocníkem.
ZnačkaKärcher #ad

7. Philips Domestic Appliances

#ad

Automatické samočištění, černý XW9384/01, 3 režimy čištění, vysávání a mokré stírání, Bezdrátový mokrý a suchý vysavač Philips 9000 Series, doba provozu až 45 minut a 185 m²

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Intenzivní mokrý režim je určen k čištění odolných skvrn. Technologie aquaspin: tryska aquaspin aktivně vysává a stírá tvrdé podlahy, nečistoty, aby účinně odstranila prach, skvrny a rozlité kapaliny.

2 vysokorychlostní rotační kartáče: inovativní, patentovaná vysokorychlostní rotační technologie kartáčů umožňuje samočištění kartáčů a zabraňuje šíření nečistot na podlaze. Režim absorpce vody pro absorpci zbytkové vlhkosti z půdy. Výkonný systém 3 v 1: vysávání a čištění tvrdých podlah tryskou AquaSpin, vysavač s LED tryskou a odnímatelným ručním přístrojem pro větší komfort. Automatické samočištění přístroje a výkonových kartáčů. 3 nastavitelné režimy čištění: normální mokrý režim pro pravidelné mokré čištění.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Hmotnost9.26
Číslo díluXW9384/01
ModelkaXW9384/01

8. Kärcher

#ad

Množství postřiku 1 l / min, pracovní šířka 230 mm, extra mycí tryska pro čištění čalounění, tlak stříkání 1 bar, Kärcher SE 4002 mycí vysavač integrovaná rozprašovací hadice 2 v 1

#ad
Kärcher #ad - Voda se stříká hluboko do textilních povrchů tlakem a odsává se spolu s uvolněnými nečistotami. Použití: zejména pro alergiky - hloubka vlákna a hygienická čistota na textilních površích, například: čalounění, matrace, koberce, autosedačky.

Rozsah dodávky: extra mycí tryska pro čištění čalounění, pěnový filtr, 1 papírový filtrační vak, tryska pro mokré / suché čištění klipy, tryska pro čalounění, štěrbinová tryska, upevnění tvrdé podlahy mycí trysky, čistič koberců RM 519 100 ml. Odsávací zařízení se 4002 s komfortním systémem 2 v 1 s integrovanou sací hadicí a přídavnou mycí tryskou je zvláště vhodné pro čištění čalounění. Technologie trysek kärcher zajišťuje, že po vyčištěných površích lze rychleji procházet o 50 procent.
ZnačkaKärcher #ad
VýrobceKärcher #ad
Výška18.9
Délka17.36
Hmotnost17.64
Šířka15.2
Číslo díluSE 4002
Modelka1.081-140.0
Záruka2 roky výrobce.

9. roborock

#ad

Sací výkon 13 000 Pa, 3 režimy, roborock Dyad 2. generace 3 v 1 vysávání, samočisticí funkce, 850ml nádržka na vodu, výdrž baterie 35 min, stírání a sušení dvojitý válcový kartáč

#ad
roborock #ad - Vynikající sací výkon 13 000 pa a 3 různé režimy čištění. Automatické přizpůsobení intenzity sání a množství vody v automatickém režimu. Vysavač a mop v 180stupňové flexibilní rotaci hlavy kartáčku. Led displej a funkce hlasového hlášení. Dvojité, samočisticí válcové kartáče.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška7.52
Délka43.78
Hmotnost11.02
Šířka10.63
Číslo díluR300001-99
ModelkaR300001-99
ZárukaZáruka 12 měsíců.

10. Kärcher

#ad

1100 W, filtrační sáček, nádoba z ušlechtilé oceli 25 l, plochý filtr, Kärcher Mokrý suchý vysavač WD 5 S V-25/5/22, automatické čištění filtru, hadice 2,2 m, vyjímatelná filtrační kazeta

#ad
Kärcher #ad - Rozsah dodávky: mokrý/suchý vysavač kärcher wd 5 s v-25/5/22, plochý skládací filtr a vliesový filtrační sáček, hubice na dno a štěrbiny, 2 sací trubky a sací hadice jsou součástí dodávky.

Plochý skládací filtr: díky plochému filtru může odstranit suché i mokré nečistoty. Absorbuje prach a nečistoty beze zbytku a má funkci foukání listů nebo třísek z ploch. Pro konstantní sací výkon disponuje inovativní technologií čištění filtru. Flexibilní použití: mokrý/suchý vysavač lze používat doma, na zahradě, na terase nebo v dílně. Silný výkon: mokrý/suchý vysavač nabízí výkon 1100 w. Hodí se také pro čištění interiéru auta. Ideálně vybaveno: vysavač má 25l sběrnou nádobu ze stabilní ušlechtilé oceli, 2, 2 m dlouhou sací hadici a možnosti uložení příslušenství.
ZnačkaKärcher #ad
VýrobceKärcher #ad
Výška25.43
Délka16.46
Hmotnost18.96
Šířka15.04
Číslo dílu1.628-350.0
Modelka1.628-350.0
ZárukaZáruka výrobce.