Top 10 Yton Säge – Pilové listy pro přímočaré pily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LAIWOO

#ad

Pila na cihly, Dewalt, beton pro Einhell, 305 mm, pilové listy z tvrdokovu oceli, LAIWOO Pilové listy kamene, pila Ytong, šavlová pila na pórobeton, Bosch S1243HM

#ad
LAIWOO #ad - Univerzální strojŠavlová pila kámen pro běžné akumulátorové pily, metabo, Festool, Einhell, jako je pila Recipro, Flex, Milwaukee, tygří pila od Bosch, Hilti, Black & Decker, Skil a mnoho dalších. Pilový list ze slitiny wolframu s vysokou tvrdostí – tělo je stabilní a tvrdá, odolná proti opotřebení slitina s vysokým obsahem uhlíku.

Vhodné – může se jednat o cihly, pórobeton, vápenec, cementové kompozitní desky. Iroké spektrum použití – lze jej použít k odstraňování stěn, lze jej také použít na opravu vody, oken a jiných stárnoucích částí budov, elektřiny a topných trubek, dveří, jakož i na čištění zahrad a dvorků.

Ivotnost zmenšete kontaktní plochu mezi pilovým listem a řezným objektem díky velké tloušťce listu a super velkému rozdělení zubů. Tento pilový kotouč byl vyvinut pro snížení množství vzniklého prachu a disponuje optimalizací hmotnosti pro nižší úrovně vibrací. Také životnost pilového listu šavlové pily je velmi vysoká a rychlá a přesná řezná rychlost.
ZnačkaLAIWOO #ad
VýrobceLAIWOO #ad
Číslo díluSaw Blade1

2. Augusta Heckenrose

#ad

Pórobetonová pila Augusta 750 mm I ruční pila z pásové oceli C75 se stabilní dřevěnou rukojetí I robustní stavební pila s hrubým ozubením pro pórobetonové bloky atd.

#ad
Augusta Heckenrose #ad - Délka listu 750 mm. Extra velké zásuvkové zuby 16 mm s tvrzenými špičkami zubů. Velmi stabilní provedení. Stavební pila na pórobetonové bloky a hotové díly. Dřevěná rukojeť.
ZnačkaAugusta Heckenrose #ad
VýrobceAugusta #ad
Hmotnost1.63
Číslo dílu38128 750 AMA
Modelka38128 750 AMA

3. VonLux

#ad

Pórobeton, cementové látky, pila osazená zuby z tvrdokovu, beton, VonLux Kámen HM pilový list šavlovité pily, plynobeton, cihly, kámen, cihly, listy šavlové pily, poroton, 305 mm, pily

#ad
VonLux #ad - Vezměte prosím na vědomí, že není použitelné pro dřevo a plasty. Vhodné pro aeg, cementu, metabo, b&D, DeWalt, jílu, DWT, Skil.

Hm pilový list osazený karbidem zuby pro efektivní řezání/oddělení vysoce abrazivních materiálů. Ideální pro řezání cihel, festo, hilti, pemzy, hitachi, plynového betonu, bosch, pórobetonu, makita, malty. Vhodné materiály < 250 mm, 8 mm zajišťují nejvyšší stabilitu. Délka řezu, zatímco extra široké tělo 50 mm a silná tloušťka stěny 1, resp. Se standardními systémy 1/2" univerzální hřídel a velmi dlouhým dělícím zubům listu 12, 7 mm nabízí rychlé výsledky řezání. Ozubená délka: 255 mm.
ZnačkaVonLux #ad
VýrobceVonLux #ad
Výška0.01
Délka12.01
Šířka1.97
Číslo díluINNODEB105

4. Elecoutek

#ad

Kov, příslušenství pro řezání Ytongových kamenů, Elecoutek Pilový list z tvrdého kovu, pilový list, pórobetonu, cihel, 225, pilové listy šavlové pily, betonu, kámen, plynobetonu S0243HM, ocasová pila

#ad
Elecoutek #ad - Neřezávejte beton kameny, tvrdými kameny, porotonu, vápenopískových cihel, epoxidové pryskyřice, červených cihel, vláknitého cementu, cementu, tenkými větvičkami atd. Bezproblémový provoz při řezání: sada pilových listů je vyrobena z tvrdé kovové oceli, je stabilní a s dlouhou životností, se strukturou z uhlíkové oceli, extrémně odolná vůči vysokým teplotám a úderům.

Rychle odstraňte zbytky vzniklé při řezání a dosáhnete rychlého a přesného řezu. Vysoce přesné řezání:pilový list pro pórobeton má dobře rozdělené dělení zubů o velikosti 13 mm, všechny zuby jsou ostré a čistě svařené, což zajišťuje menší tření. Univerzální pilový list: elecoutek list do pily ocasky na cihly je vhodný pro běžné akumulátorové pily jako šavlová pila, Skil, Flex, tygří pila od Makita, Milwaukee, Einhell, Black & Decker, Metabo, Festool, Reciprosage, Bosch, Hilti.

Díky optimalizaci hmotnosti snižuje vibrace pro efektivnější, rychlejší a čistší řezy. Použitelný pro stavební, zuby z karbidu wolframu, renovační nebo demoliční práce. Ezání různých materiálů: pilové listy šavlové pily kov má ostrou řeznou hranu pro rychlé zpracování a rozřezání pórobetonu, ytongu, cihel, plynobetonu, silného dřeva atd. Vysoký řezný výkon: kámen pro snížení množství prachu a pro úsporu práce a rychlé řezání zdiva.
ZnačkaElecoutek #ad
VýrobceElecoutek #ad
Výška0.12
Délka9.06
Šířka1.57
Číslo dílu‎‎Yi-IBDM

5. Carseatty

#ad

2 ks pilových listů šavlové pily, cihel, pilový list na řezání kamene, betonu S1243HM, Kámen šavlové pily, dřeva, profesionální karbid ocel, pilové listy pro šavlovou, 305 mm

#ad
Carseatty #ad - Nakupujte s důvěrou. Pokud máte po obdržení produktu dotazy, můžete nás kontaktovat a my Vám odpovíme uspokojivě. Ideální pro stavební, renovační nebo demoliční práce. Trvanlivé, velké rozteč zubů 13 mm zajišťuje rychlé výsledky řezu.

Na tento výrobek platí jednoletá záruka. Iroké spektrum použití: tento pilový kotouč se hodí pro řezání porézního betonu, epoxidové pryskyřice, plastu zesíleného skelnými vlákny, vláknitého cementu, červených cihel, abrazivních materiálů atd. Profesionální rychlost řezu je rychlá, silná a rovná. Dobrý řezný výkon : tento pilový list z tvrdokovu byl vyvinut speciálně pro snížení množství vznikajícího prachu a má optimalizaci hmotnosti pro snížení vibrací.

Profesionální pilový list : zkosený design se výborně hodí pro řezání a dosažení úzkých oblastí pro přesné řezy a prodlužuje také životnost pilového listu. Vysoká tvrdost cihlová pila: používá silnou slitinu odolnou proti opotřebení s vysokým obsahem uhlíku. Všeobecné listy pily ocasky: vhodné pro běžné akumulátorové pily jako bosch, Makita, einhell, metabo, flex, festool, Black & Decker, hilti, Milwaukee, Skil.
ZnačkaCarseatty #ad
VýrobceCarseatty #ad
Výška0.01
Délka12.01
Šířka2.01
Číslo díluLYP-G26A-1-022DE

6. LAIWOO

#ad

LAIWOO Pilové listy kamene, Dewalt, pilové listy z tvrdokovu oceli, beton pro Einhell, S2243HM, šavlová pila na pórobeton, délka Bosch 455 mm, pila na cihly, pila Ytong

#ad
LAIWOO #ad - Pilový kotouč ze slitiny wolframu s vysokou tvrdostí – tělo je stabilní a tvrdá, odolná proti opotřebení s vysokým obsahem uhlíku. Praktické a s dlouhou životností, oken a jiných stárnoucích částí budov, lze jej také použít na opravu vody, elektřiny a topných trubek, dveří, šetří náklady.

Profesionální kámen šavlovitý pilový list – design s dlouhou pilovou čepelí řeže a bez problémů odděluje stavební materiály jako cihly o tloušťce menší než 25 cm. Bezpečnostní opatření – zmenšení kontaktní plochy mezi pilovým listem a řezným objektem může prodloužit životnost pilového listu. V případě dotazů k našim řezným kotoučům se prosím ihned obraťte a my je vyřešíme za vás. Například cihla, pórobeton, pemza, ytong, sádrokarton, poroton a jejich deriváty.

Univerzální pilový list – univerzální dřík 5 a 2 tpi rozteč zubů kompatibilní s několika druhy šavlových pil. Včetně společné akumulátorové pily recipro a tygří pily、 vhodné pro pily s univerzálním dříkem 0, 5 palce. 51 mm ultra široké tělo 1, 5 mm tloušťka, vhodné pro řezání nejtvrdších abrazivních materiálů. 13 mm velké dělení zubů nabízí rychlé výsledky řezání. Iroké spektrum použití – lze jej použít k odstraňování stěn, jakož i na čištění zahrad a dvorků.
ZnačkaLAIWOO #ad
VýrobceLAIWOO #ad
Výška0.2
Délka16.93
Šířka1.97
Číslo díluLAI01

7. LAIWOO

#ad

Bosch 505 mm, Dewalt, pila Ytong, beton pro Einhell, pilové listy z tvrdokovu oceli, šavlová pila na pórobeton, LAIWOO Pilové listy kamene, pila na cihly

#ad
LAIWOO #ad - Iroké spektrum použití – lze jej použít k odstraňování stěn, oken a jiných stárnoucích částí budov, lze jej také použít na opravu vody, elektřiny a topných trubek, dveří, jakož i na čištění zahrad a dvorků.

Univerzální strojŠavlová pila kámen pro běžné akumulátorové pily, metabo, flex, tygří pila od Bosch, Einhell, Hilti, Black & Decker, Festool, jako je pila Recipro, Milwaukee, Makita, Skil a mnoho dalších. Ivotnost zmenšete kontaktní plochu mezi pilovým listem a řezným objektem díky velké tloušťce listu a super velkému rozdělení zubů. Vhodné – může se jednat o cihly, vápenec, pórobeton, cementové kompozitní desky.

Tento pilový kotouč byl vyvinut pro snížení množství vzniklého prachu a disponuje optimalizací hmotnosti pro nižší úrovně vibrací. Pilový list ze slitiny wolframu s vysokou tvrdostí – tělo je stabilní a tvrdá, odolná proti opotřebení slitina s vysokým obsahem uhlíku. Také životnost pilového listu šavlové pily je velmi vysoká a rychlá a přesná řezná rychlost.
ZnačkaLAIWOO #ad
VýrobceLAIWOO #ad
Číslo díluSB-01

8. SOBEAU

#ad

Cementové desky a beton, pilový list kámen, Pilový list, kámen, kov, pilový list pro šavlovitý beton, beton, dřevo, cihly, délka 305 mm S1243HM, tvrdý kov

#ad
SOBEAU #ad - Vynikající řezný výkon : tento pilový kotouč byl speciálně vyvinut pro snížení množství vytvořeného prachu a disponuje optimalizací hmotnosti pro snížení vibrací. Pokud máte dotazy k samotnému výrobku, můžete nás kontaktovat a my vám odpovíme do 10 dnů 24 hodin.

Univerzální pilový list šavle : vhodné pro běžné akumulátorové pily jako Bosch, Skil, Flex, Festool, Black & Decker, Makita, Milwaukee, Metabo, Einhell, Hilti. Iroké spektrum použití: vhodné pro řezání porézního betonu, vhodné pro demontáž stěn, vláknitého cementu, jakož i na opravy vody, červených cihel, elektrických a topných zařízení, abrazivních materiálů atd. Dveří a oken a jiných stárnoucích částí budov, jakož i čištění zahrady a dvora.

Velký rozteč zubů 13 mm zajišťuje rychlé výsledky řezu. Pilový list ze slitiny wolframu s vysokou tvrdostí : používá silnou slitinu odolnou proti opotřebení s vysokým obsahem uhlíku. Zákaznický servis: zmenšení kontaktní plochy mezi pilovým listem a řezným objektem může prodloužit životnost pilového listu. 51 mm ultra široké tělo s tloušťkou 1, pilový list pro cihly má dlouhou životnost, 5 mm, profesionální rychlost řezu je rychlá, silná a rovná.
ZnačkaSOBEAU #ad
VýrobceSOBEAU #ad
Číslo díluHJ-269

9. Connex

#ad

Connex Plynová pila 450 mm zuby tvrzená, COX808965, 2komponentní rukojeť

#ad
Connex #ad - Balení velikost: 3. Rukojeť s dvěma komponenty. 5 w cm. 5 d x 57. Zdroj energie: Ruční provoz. 0 v x 14. Rukojeť s dorazem 90° a 45°. Tvrzené zuby.
ZnačkaConnex #ad
VýrobceConmetall #ad
Hmotnost1.21
Číslo díluCOX808965
ModelkaCOX808965

10. flintronic

#ad

Dřevo, listy šavlové pily cihla pro pily s, kámen, pilový list z tvrdého kovu, pilový list z tvrdého kovu, reciproová pilové listy pro Makita, flintronic Pilový list šavlové, 455 mm pilový list kovové

#ad
flintronic #ad - Iroké použití : vhodné pro řezání: pórobetonu, gfk, červených cihel, vláknitého cementu 225 mm, epoxidové pryskyřice 150 mm; vhodné pro brusivo; lze jej použít také na krájení zmrazeného masa nebo kostí. Prvotřídní materiál: tělo pily je vyrobeno z uhlíkové oceli, zuby jsou vyrobeny z vysoce kvalitní slitiny, která vykazuje silnou tepelnou odolnost a odolnost proti nárazu a zaručuje dlouhou životnost.

Pečlivě udržovaná pro vaše každodenní potřeby řezání. Při oddělování dřeva a kovu je zaručena dlouhá životnost a optimální řezný výkon. Vysoká kompatibilita: vhodné pro pily s 0, elu, 5" kardanovým hřídelem: parkside, lenox, metabo ase, milwaukee, rockwell, sparky, dema, aeg, atlas copco, wolfcraft, Flex, panasonic, mafel, bosch GSA PSA, Black & Decker, skill, PorPorter Porter Cable, Rexxer, holz-her, makita djr jr, kwb, mipex a jiné běžné akumulátorové pily minimálně 1000 W.

Ezný výkon: díky přesnému procesu broušení je pilový list velmi ostrý, dimenzovaný pro řezání silně abrazivních materiálů na minerální bázi, se silnou ocelovou zadní stranou v kombinaci s velkým dělením zubů, které zajišťuje rychlé a přesné řezání čepelí. Vysoká přesnost : zuby z tvrdokovu jsou speciálně kombinovány s velkým dělením zubů se širokými drážkami na čepeli, čímž se odstraní zbytky vzniklé během procesu řezání a lze dosáhnout rychlého a přesného řezání. Vyvinuto pro snížení množství vznikajícího prachu a disponuje optimalizací hmotnosti pro snížení vibrací.
Značkaflintronic #ad
Výrobceflintronic®-de #ad
Výška0.01
Délka17.91
Šířka1.97
Číslo díluF4EU-3097550
ModelkaF4-3097550