Top 9 Quiz Kinder Ab 8 – Hlavolamy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. moses

#ad

Das allgemwissen Quiz | Dětský kvíz se 100 otázkami | dětská hra pro děti od 8 let

#ad
moses #ad - Pro malé i velké znalce: karty jsou zaměřeny na děti od 8 let, obsahují ale také pro dospělé mnoho zajímavých faktů o známých místech, lidech nebo kontinentech.

Hraní a učení: kromě napínavých kvízových otázek obsahuje dětský kvíz důležitá fakta napříč světem všeobecného vzdělávání. Vše na první pohled: v příslušné knize odpovědí je kromě správných odpovědí mnoho zajímavých a krásně ilustrovaných informací. Kompaktní balíček znalostí: dětský kvíz se 100 otázkami z oblasti přírody, Země, kultury, sportu, lidí a mnoha dalších. Kvalitně zabaleno: krásně navržená krabička drží kvízové karty a knihu odpovědí bezpečně pohromadě a je tak perfektním společníkem na příští výlet nebo rodinný herní večer.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag #ad
Výška5.79
Délka3.62
Hmotnost0.93
Šířka3.23
Číslo dílu90347
Modelka90347
ZárukaBez záruky

2. Kosmos

#ad

Kvízová hra, KOSMOS √687748 Co je to, zábava, rodinná hra, více než 300 kvízových otázek, co objev svět, kooperativní znalostní hra pro děti a mládež od 8 let

#ad
Kosmos #ad - Kooperativní znalostní hra pro děti: správná odpověď hráče se počítá pro všechny. Perfektní dárek pro děti, které chtějí vědět ještě víc. Pro 1–4 hráče od 8 let. Informace a vědomosti: s více než 300 otázkami v 5 kategoriích. Kvíz: znát svět hravě.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška6.38
Délka6.38
Šířka1.77
Číslo dílu687748
Modelka687748
ZárukaZákonná záruka

3. moses

#ad

Moses 90208 Kvíz na slivnice | dětský kvíz | pro děti od 8 let

#ad
moses #ad - Spousta zajímavosti: hra je zaměřena na děti od 8 let a kromě spousty zábavy se postará o úžas a div – také pro dospělé vajíčka na slimáky.

V příslušné knize odpovědí je kromě správných odpovědí obsaženo mnoho zajímavých informací. Pro 2 až 5 hráčů. Kvíz k úžasu a smíchu: proč má sýr díry? které zvíře bylo posláno do vesmíru jako první? A jak velké je lidské srdce? Jednoduchý průběh hry: kdo může správně odpovědět na většinu otázek v této veselé karetní hře a bude vítězem v kvízu. S mnoha veselými ilustracemi. Se 100 bláznivými otázkami a fakty z oblastí vesmíru, lidské tělo, klima, Země, velké vynálezy a mnoho dalších.
Značkamoses #ad
VýrobceMoses. Verlag Gmbh #ad
Výška5.98
Délka3.58
Hmotnost0.94
Šířka3.27
Číslo dílu90208
Modelka90208
Zárukabez záruky

4. moses

#ad

Dětský kvíz o všeobecných znalostech, hádání pro zvědavé děti od 6 let, dětský vědomostní kvíz se 100 napínavými otázkami proč, moses. Kvíz proč

#ad
moses #ad - Spousta zajímavostí hra je zaměřena na děti od 6 let a kromě spousty zábavy se postará o úžas a div – také pro dospělé. Kvíz k úžasu a smíchu proč je mořská voda slaná? Proč koně někdy spí ve stoje? A proč čistit mýdlo? Se 100 bláznivými otázkami a fakty z oblasti zvířat, idiomů, země, lidského těla, životního prostředí, přírody a mnoha dalších.

Jednoduchý průběh hry kdo může správně odpovědět na většinu otázek v této veselé karetní hře a bude vítězem v kvízu. S příslušnou knížkou odpovědí kromě správných odpovědí je plná spousty zajímavých informací a veselých ilustrací. Pro 2 až 5 hráčů.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses Verlag #ad
Výška5.87
Délka3.54
Hmotnost0.95
Šířka3.27
Číslo dílur780615
Modelka106951
Zárukabez záruky

5. Noris

#ad

6 hráčů, Noris Dětský kvíz 606013596 – kvízová hra s 3300 otázkami a možnostmi výběru, pro děti od 6 let, ideální na doma nebo na cesty, pro 1

#ad
Noris #ad - Ideální pro učení a vysvětlení cizích pojmů. Pro 1 až 6 hráčů – kvízy jsou společně obzvlášť zábavné, karetní hru lze hrát společně až s 6 hráči. Univerzální hry – značka noris vyvíjí hry se zábavou pro celou rodinu; dovednosti jsou podporovány podle věku.

S přiloženou kostkou lze volitelně také náhodně zjistit otázku. Učení se zábavou – kdo každý den přináší poštu? jak se jmenují kalhoty, které nosí miminka? kvíz nabízí na 110 kvízových kartách otázky vhodné pro děti a možné odpovědi. Ešení ke každé otázce se nachází o jednu mapu dále uprostřed možností výběru.

Každý odevzdá svou odpověď a nakonec se rozpustí. Skvělá cestovní hra – hra s otázkami a odpověďmi se díky kompaktní velikosti hodí také jako hra v autě nebo zábava pro dlouhé cesty autobusem, vlakem nebo letadlem. Jak to funguje? – na stůl se vždy položí dvě karty.
ZnačkaNoris #ad
Výrobcenoris #ad
Výška1.65
Délka8.66
Hmotnost0.66
Šířka5.51
Číslo dílu606013596
Modelka606013596
Zárukazákonem předepsáno

6. moses

#ad

Hra se znalostmi o lidském těle, moses. 90396 kvíz, dětský vědomostní kvíz se 100 napínavými otázkami, barevný, hádání pro chytré děti od 8 let

#ad
moses #ad - Hrát a učit se proč naše vlasy zšednou? co způsobuje zubní kaz? zábavné otázky jsou vysvětleny a zodpovězeny v obsažené "malé knize odpovědí" a zodpovídáme na ně.

Láskyplné uspořádání každá karta této vzdělávací hry je ozdobena barevnými ilustracemi, které šarmantně podmalují otázky a malým hobby biologům vykouzlí úsměv na tváři. Kreativní nápad na dárek dětský kvíz je perfektním překvapením pro zvědavé děti, které se o sobě mohou při cestě do vlastního těla hodně dozvědět. Kvízová zábava od 8 let karetní hra je vhodná pro výzkumníky od osmi let a dva až pět hráčů. Doba hraní informativní hádankové hry činí cca 30 minut. Zázrak přírody v sedmi kategoriích musí děti prokázat své znalosti o lidském těle a odpovědět na 100 složitých otázek – i pro dohody pro dospělé.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag GmbH #ad
Výška3.5
Délka5.75
Šířka3.07
Číslo dílu90396
Modelka90396
Zárukabez záruky

7. moses

#ad

Ale pravdivý! Kvíz | Dětský kvíz | Pro děti od 8 let, Moses 90299 Neuvěřitelný

#ad
moses #ad - Jednoduchý průběh hry: kdo může správně odpovědět na většinu otázek v této veselé karetní hře a bude vítězem v kvízu. Se 100 bláznivými otázkami a fakty z oblasti sportu, vědy a techniky, zábavy, umění a historie a mnoha dalších.

Spousta důležitých věcí: hra je zaměřena na děti od 8 let a kromě spousty zábavy se postará o úžas a div – také u dospělých. Pro 2 až 5 hráčů. V příslušné knize odpovědí je kromě správných odpovědí obsaženo mnoho zajímavých informací. Kvíz k úžasu a smíchu: dělají žvýkačky chytré? je oscar opravdu ze dřeva a co se stane, když hodíte rozinky do sklenice minerální vody? S mnoha veselými ilustracemi.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag GmbH #ad
Výška3.5
Délka3.07
Hmotnost0.93
Šířka5.75
Číslo dílu90299
Modelka90299
Zárukabez záruky

8. moses

#ad

Hádání pro chytré děti a přátele zvířat od 8 let, moses. 90153 kvíz, hra s vědomostmi o říši zvířat, dětský vědomostní kvíz se 100 napínavými otázkami se zvířaty

#ad
moses #ad - Kvízová zábava od 8 let karetní hra je vhodná pro fanoušky zvířat od 8 let a 2 až 6 hráčů. Kreativní nápad na dárek ať už k vánocům, k hrabání nebo jako dárek z cesty – dětský kvíz je perfektním dárkem pro zvídavé děti, k narozeninám, které se chtějí dozvědět více o světě zvířat.

Doba hraní informativního kvízu o zvířatech činí cca 30 minut. Hrát a učit se kolik včel žije v jednom úlu? kolik váží jazyk modré velryby? Vzrušující otázky zodpovíme a vysvětlují v odpovědi dle dětí. Království zvířat na 100 rozmanitých otázek v 7 kategoriích poskytuje dětský kvíz zajímavé znalosti o divokých a původních zvířatech mezi Arktidou, lesem, vodou a pouští.

Láskyplné uspořádání každá karta této vzdělávací hry je ozdobena barevnými zvířecími ilustracemi, které šarmantně podmalují otázky a malým hobby vědcům vykouzlí úsměv na tváři.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag GmbH #ad
Výška3.5
Délka5.75
Šířka3.07
Číslo dílu90153
Modelka90153
Zárukabez záruky

9. moses

#ad

Moses. Kvíz z celého světa, kvíz na cesty po světě na doma, hádanková hra pro chytré děti od 8 let a 2–5 hráčů, dětský kvíz se 100 napínavými otázkami

#ad
moses #ad - Láskyplné uspořádání každá karta této vzdělávací hry je ozdobena barevnými ilustracemi, které šarmantně podmalují otázky a malým objevitelům vykouzlí úsměv na tváři. Hraní a učení proč je věž v pise nakřivená? kolik lidí žije na zemi? na otázky vhodné pro děti existují vždy 3 možnosti odpovědi a správná odpověď je vysvětlena v "malé knize odpovědí" texty vhodnými pro děti.

Zábava na cesty karetní hra pro objevitele světa je zabalena v praktické kvízové krabičce, ve které si ji můžete ideálně hrát s přáteli na školním dvoře, na dovolené nebo na cestách. Na cestě po světě slavné stavby, bláznivé záznamy, přírodní zázraky a mnoho dalšího – v sedmi kategoriích musí děti prokázat své znalosti o zemích a kultuře a odpovědět na 100 složitých otázek – i při dohodě pro dospělé.

Kreativní nápad na dárek ať už k narozeninám, velikonocům nebo jako dárek se skřítkem – dětský kvíz je perfektním dárkem pro zvídavé děti, Vánocům, které chtějí otestovat a rozšířit své znalosti o celém světě.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag GmbH #ad
Výška3.5
Délka5.75
Hmotnost0.91
Šířka3.07
Číslo dílu90164
Modelka90164
Zárukabez záruky