Top 9 Smartwares Türsprechanlage – Tlačítka dveřního zvonku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Smartwares

#ad

Smartwares DIC-21122 intercom – 2cestná komunikace – jednoduchá 2vodičová instalace – 52 melodií – osvětlené tlačítko zvonku – vodotěsná venkovní jednotka – sada pro 2 byty

#ad
Smartwares #ad - Můžete si vybrat svou oblíbenou melodii, nastavit požadovanou hlasitost a dokonce otevřít dveře ve spojení s elektrickým otvírákem dveří. Hovorový systém je 2vodičový a lze jej proto používat téměř se všemi stávajícími dveřními zvonky, což usnadňuje instalaci.

Zké vnitřní jednotky lze připevnit na stěnu a napájet přes dodávaný síťový zdroj. Pro zajištění byste měli vždy nejprve zkontrolovat své zapojení. Zkontrolujte, kdo je u dveří, že s touto osobou budete nejprve mluvit přes Smartwares DIC-21122. Díky osvětlenému knoflíku zvonku s integrovanou jmenovkou nemusí vaši návštěvníci hledat ten správný zvonek. Interkom má 2cestnou audio funkci, tím, která vám umožňuje mluvit s návštěvníkem.

Nebo 4 – 7 sekund, osvětlená jmenovka, dotyková tlačítka, funkce obousměrného hovoru. Venkovní jednotka je odolná proti povětrnostním vlivům a vhodná pro instalaci venku. Vnitřní jednotky mají reproduktor a mikrofon, takže můžete nejprve mluvit se svým návštěvníkem a případně mu poskytnout přístup. Dné úsilí, ale jednoduchá a rychlá instalace. Otevírání dveří – 1–3 sek.
ZnačkaSmartwares #ad
VýrobceSmartwares #ad
Výška10.24
Délka4.53
Hmotnost2.74
Šířka7.87
Číslo díluDIC-21122
ModelkaDIC-21122
Záruka2 roky.

2. Smartwares

#ad

Dveřní videotelefon Dic-22112 od Smartwares

#ad
Smartwares #ad - Příkon 500 mA. Při připojení otvírání dveří je třeba dbát na to, aby byl vhodný. Mluvčí zařízení je dvouvodičové a lze jej proto používat s téměř všemi stávajícími dveřními zvonky, což činí instalaci hračkou; pro jistotu byste měli vždy nejprve zkontrolovat své zapojení; úzkou vnitřní jednotku lze připevnit na stěnu a je napájena dodávaným síťovým zdrojem; žádné náklady, ale jednoduchá a rychlá instalace.

Venkovní jednotka je odolná proti povětrnostním vlivům a je vhodná pro venkovní instalaci; díky tlačítku zvonku s integrovanou jmenovkou nemusí návštěvníci hledat správný zvonek; pomocí 15° funkce otočení/naklápění můžete kameru VGA nasměrovat tak, abyste kdykoli jasně viděli, kdo je u dveří; a díky integrovaným LED diodám můžete návštěvníky vidět i v noci až do vzdálenosti 1 m. 12 v dc s max. Díky hands-free provozu nemusíte brát sluchátka do ruky a tlačítko pro odpověď usnadňuje ovládání; kromě toho si můžete vybrat z 12 různých melodií a měnit hlasitost; tak můžete interkom individuálně přizpůsobit vašim potřebám. Vnitřní jednotka má elegantní design a 3, a můžete se rozhodnout, 9 cm lcd monitor, kdo vás navštíví, kdo zazvoní u dveří; nainstalujte přídavnou vnitřní jednotku do jiné místnosti, že na dveřní zvonek budete moci reagovat na více místech doma; tak budete vždy vědět, na kterém vidíte, abyste měli jistotu, 5" 8, zda chcete dveře otevřít.

Zkontrolujte, tím, kdo je u dveří, že se nejprve podíváte na osobu přes video vstupní kontrolu dveří smartwares dic-22112 a promluvíte si s ní. Videotelefon obsahuje venkovní jednotku z kartáčovaného hliníku s kamerou a vnitřní jednotku s LCD monitorem; díky jednoduché 2vodičové instalaci lze interkom používat téměř s každým stávajícím zapojením dveřního zvonku.
ZnačkaSmartwares #ad
VýrobceSmartwares #ad
Výška10.24
Délka3.54
Hmotnost1.85
Šířka7.87
Číslo díluDIC-22112
ModelkaDIC-22112
Záruka2 roky.

3. Smartwares

#ad

Smartwares

#ad
Smartwares #ad - Stellen sie sicher, die in ihrer abwesenheit an der tür geklingelt haben. Einfach zu installieren – mittels wandmontage und 2-draht-Installation problemlos neu einzurichten oder mit vorhandener Türklingelverdrahtung nutzbar. Betriebstemperaturrekorder min / max: -20 ° C ~ + 60 ° C. Modifizieren Sie niemals den Netzstecker.

Die hd-kamera kann einen schnappschuss machen oder die Aufzeichnung starten, bevor Sie aufmachen – Über diese Gegensprechanlage können Sie Ihren Besucher sehen und sich mit ihm unterhalten. Mit der sprechanlage können sie den elektrischen Türöffner benutzen und die Tür per Tastendruck öffnen. Unveränderte netzstecker und passende Steckdosen verringern das Risiko eines Stromschlags. Informationen finden sie in der packungsbeilage des Artikels Wenn die hausinterne Verkabelung genutzt wurde, die für die Stromversorgung mit dem System verbunden sind.

Hinweis: der adapter muss zur steckdose passen. Individuelle einstellungsmöglichkeiten – Sie können unter 20 Melodien auswählen und über die seitlichen Tasten die Lautstärke anpassen. Einstellbare kamera – dank der einstellbaren hd-kamera mit 15°-schwenk/Neige-Funktion und dem 7 Zoll 17, 8 cm LCD-Monitor sehen Sie stets, wer an der Tür ist ; Mit Bewegungssensor : Nein. Sie können sich die videobilder von Leuten ansehen, wer an der Tür ist, sobald der Klingelknopf betätigt wird. Tauschen sie nach 30 minuten die Leitungen aus und stecken Sie die Netzteile wieder ein.
ZnačkaSmartwares #ad
VýrobceSmartwares #ad
Výška10.24
Délka3.35
Hmotnost2.27
Šířka8.46
Číslo díluDIC-22212
ModelkaDIC-22212
Záruka2 jahre.

4. SMARTWARES

#ad

Smartwares VD38W bezdrátový dveřní videotelefon s funkcí nočního vidění, 1 kus balení 1 ks

#ad
SMARTWARES #ad - Přenosná, bateriově napájená vnitřní stanice s 3, 5palcovým monitorem. Hodnocení decibelů dB: 85 dB. 2cestná komunikace mluvení a poslech.

Rádiový dosah až 120 metrů volné pole stěny a jiné rádiové sítě mohou snížit dosah. Funkce nočního vidění: díky fotoaparátu s funkcí nočního vidění můžete dokonce za tmy vidět, kdo zvoní u dveří. Funkce otvírání dveří možná, pokud je k dispozici elektrický otvírač dveří. Upozornění: pokud se nacházejí sítě wlan v dosahu, mohou ovlivnit dosah, protože pracují rovněž na frekvenci 2, 4 GHz. Funkce snímání obrazu pro ukládání na SD kartu.
ZnačkaSMARTWARES #ad
VýrobceSmartwares #ad
Výška4.49
Délka0.83
Hmotnost1.14
Šířka5.98
Číslo díluVD38W
ModelkaVD38W

5. VINGVO

#ad

Bezdrátové vodotěsné inteligentní hlasové interkomy, Interkom, 2cestné volání rádiový hlasový interkom, 1000 Mfern Smartwares dveřní komunikace

#ad
VINGVO #ad - Baterie 2000 mah s velkou kapacitou intercom vestavěný akumulátor s velkou kapacitou 3, s inteligentním úsporným čipem, 2000 mAh, vybavený nabíjecí stanicí, 7 V, nízkou spotřebou energie a dlouhou výdrží baterie.

2cestný hlasový interkom bezdrátový intercom systém obsahuje 2 systémové jednotky dveřního zvonku, které lze přepínat mezi režimem zvonku a interkomu. Pracovní frekvence činí 410 m ~ 490 M, což je velmi praktické. Zvuk dveřního zvonku se silně obnoví, takže můžete návštěvníky identifikovat před dveřmi podle jejich zvuku. Intercomová funkce tento intercom systém lze použít jako obousměrný interkom pro obousměrnou komunikaci.

Vnitřní vodotěsný design, lze jej použít ihned po zapnutí. Výhody tento reproduktor má uživatelsky přívětivý design s ukazatelem interkomu a ukazatelem provozu, není nutná žádná síť ani kabeláž, který vám připomene, abyste včas nabíjeli. Dlouhá vzdálenostpřenosová vzdálenost hlasových interkomů může být v otevřených prostorách 1000 m a přes stěny 20 až 50 m.
ZnačkaVINGVO #ad
VýrobceVINGVO #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluVINGVOdgoft5084r
ModelkaVINGVOdgoft5084r

6. Byron

#ad

Byron DIC-23312 WiFi video dveřní komunikační zařízení se 7" dotykovým displejem, RFID tagy a funkce záznamu

#ad
Byron #ad - Funkce nočního vidění. 7 palců 720 pixelů hd dotykový displej funkce záznamu obrazu díky integrovanému SD rekordéru/zaznamenává obrázky návštěvníků. Používejte proto přednostně originální připojovací kabely součástí dodávky. Díky fotoaparátu s funkcí nočního vidění můžete dokonce za tmy vidět, kdo zvoní u dveří / venkovní jednotka chráněná proti stříkající vodě.

Doporučujeme podporu elektrikáře. Když jste na cestách, obdržíte zprávu na váš chytrý telefon a propojte se svým návštěvníkem/připojením k dveřnímu videotelefonu přes aplikaci iOS a Android. Prvním bodem, je tloušťka připojovacího kabelu; pokud je tato hodnota nižší než hodnoty uvedené v příručce, že interkom funguje chybně a jedna nebo více vnitřních stanic nebude správně fungovat. Funkce otvírání dveří možná, 4 ghz, pokud je k dispozici elektrický otvírač dveří.

Abyste předešli problémům, na který je třeba dávat pozor, hrozí nebezpečí, doporučujeme sadu kompletně připojit a vyzkoušet ji například na kuchyňském stole. Varování – instalace tohoto produktu vyžaduje zásah do kabeláže. Wi-fi 802. 11b/g/n 2, dosah 10 m. Bezklíčový vstup přes rfid čipy / úplná kontrola nad tím, kdo může vstoupit do domu/funkce otvírání dveří je možné také prostřednictvím bezplatné aplikace "BYhome".
ZnačkaByron #ad
VýrobceSmartwares #ad
Výška5.12
Délka0.71
Hmotnost1.76
Šířka5.12
Číslo díluDIC-23312
ModelkaDIC-23312
ZárukaV rámci zákonné záruky.

7. Smartwares

#ad

Smartwares Sada: Dvoustranný dveřní telefon s elektrickým otvíračem dveří pro širokootevírací dveře vlevo/vpravo

#ad
Smartwares #ad - Odolný vůči povětrnostním vlivům – dveřní zvonek na venkovní omítku je chráněn IP44 proti stříkající vodě. Orientace – desky zvonku a jmenovky jsou osvětleny. Bezpečnost – vnitřní jednotky umožňují 2cestnou komunikaci s vašimi návštěvníky. Nastavení – hlasitost vyzvánění pomocí 16 melodií lze přizpůsobit vašim potřebám. Včetně otvírání dveří – s dodaným otvíračem dveří můžete svým hostům umožnit pohodlný vstup.
ZnačkaSmartwares #ad
VýrobceSmartwares #ad
Číslo díluDICS221122

8. Smartwares

#ad

Rodinný dům – 2 drátová technika – s kamerou, barevným monitorem a otvíračem dveří – se záznamovou funkcí, Smartwares Videotelefon

#ad
Smartwares #ad - Elektrický otvírač dveří – zajistěte svým hostům pohodlný vstup s otvírákem dveří, který je součástí dodávky. Bezpečnost – bezpečný přehled o vašich návštěvnících díky 2cestné komunikaci a živému videu přes barevný monitor 7 palců, 17, 8 cm.

Individuální – domovní telefon s nastavitelnou hlasitostí & 20 melodií – handsfree lze rozšířit o přídavný monitor. Záznam – se snímkem nebo nahráváním při stisknutí tlačítka zvonku max. 32 gb – sd karta není součástí dodávky. Kamera – s funkcí nočního vidění na vzdálenost 1 m – funkce otáčení o 15 stupňů HD kamery pro přesné nasměrování.
ZnačkaSmartwares #ad
VýrobceSmartwares #ad
Číslo díluDICS122212

9. Smartwares

#ad

Video duplexní Chan Poloha, Sada: dvou stran dveřní telefon s kamerou + otvírač dveří

#ad
Smartwares #ad - Orientaci – zvonek desky a jmenovky jsou osvětluje. Bezpečnost – kamera a 3, 5 palců displeje vnitřní jednotek umožňují bezpečné 2 cestný komunikace. Nastavení – zvonek tón hlasitosti s 16 melodií lze přizpůsobit na vaše potřeby. Odolná vůči povětrnostním vlivům – outdoor na omítku Dveřní zvonek je IP44 postřikové vodě. Včetně otvírání dveří – s dodaným otvírání dveří můžete svým hostům pohodlný vstup zajišťují.
ZnačkaSmartwares #ad
VýrobceSmartwares #ad
Číslo díluDICS122122